Discover and read the best of Twitter Threads about #kedi

Most recents (2)

Biraz da #Yıldız ve #YTÜ üzerine. Yakın geçmişte akif olan yildiz-teknik.blogspot.com adresindeki blogumdaki yayınları burada da paylaşmak istiyorum. Bu arada bir çok gönderi sosyal medyanın yaygınlaşması ile birlikte kaynak gösterilmeden paylaşılmıştı.
#Davaro'nun meşhur çarşaflı börek sahnesi eski @iibf_ytu binasında çekilmiştir. #çaraflıbörek #ytü Sahneden ayrıca, binanın kuzeyinde (bugün kreş ve sanat merkezi olan yer) başka binalar olduğunu anlıyoruz. ImageImageImage
2005 ve 2015, @ytu_mimarlik fakültesi ve meydan bu şekilde değişmiş. 2025'te ne olacağını göreceğiz. #ytü
Read 136 tweets
#38 #TheFloridaProject 3,5/5 30 menit berlalu gue hanya melihat penggambaran kenakalan anak-anak, namun kebelakang makin intens menyentuh sisi lain kehidupan single parent, Ekonomi dan krama keluarga Amerika. Tapi best supporting role untuk Willem Dafoe kok agak berlebihan yah?
#39 #JusticeLeague 3/5 jadi ini cuman buat ngelawan Steppenwolf, Batman dkk bakar dupa dan melakukan ritual klenik untuk membangkitkan Superman dari kuburan? ..... hhhmmmm. Beklah.
#40 #TheSquare 3/5 Perwakilan Swedia untuk Oscar 2018 ini agak membosankan, 2 masalah utama disajikan, pekerjaan di museum seni dan hp yang hilang berbuntut masalah panjang, yg menarik tampilan Terry Notary sbg Apes di gala dinner dan anak kecil yg dituduh mencuri hp. Sisanya meh
Read 130 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!