Discover and read the best of Twitter Threads about #kriptoparalar

Most recents (7)

İşte, beni yiyip bitiren ikilem bu. Bildiklerimi söylersem içeridekiler zarar görecek ve başkaları içeri girmeyecek. Bu da içeridekini bitirecek.

Tam tersi incelemezsem içeri girip batanların sayısı artacak.

#Bitcoin #altcoin #kripto #kriptoparalar
Bazı arkadaşlarımız öyle tokenler soruyor ki coin direkt scam. Üstelik market payı hepi topu 1- 1.5 milyon dolar. İçeridekilerin ekseriyeti Türk. Bariz sıkıntılardan bahseden bir inceleme yazsam içerideki Türkler banko %50 zarara girecek.
Bu yüzden incelemeleri okurken vay be x coin ne kötüymüş diye değil inceleme nasıl yapılır nasıl araştırılır, benim coinlerimde bu durum var mı? Diye araştırmayı öğrenmeye çalışın. Dikkat ederseniz incelemeleri seçerken hep farklı sıkıntıları olan projeleri seçmeye çalışıyorum.
Read 5 tweets
1- İlk flood'umuz gelsin

@Superalgos Nedir ⁉️
@Superalgos , kripto market araştırma ve ticaret otomasyonu platformudur. Platformun amacı, ticaret zekası üretmek ve bunun için gereken tüm önemli unsurlrı birbirlerine entegre etmektir.

#BTC #ETH #kriptoparalar #Crypto #superalgos
2- Bilgiden maksimum değeri çıkarmaya ve akıllı stratejiler oluşturmaya izin veren, her şeyi kapsayan bu entegrasyondur.

#superalgos, çoğunlukla sağlam, esnek ve güçlü araçlar arayan kullanıcılara yöneliktir. Geniş bir sistemdir.
3- Size piyasada avantaj sağlayacak #ticaret #botları geliştirmek istiyorsanız, #Superalgos'un açığa çıkarabileceği gücü denemelisiniz. Ancak söylemeliyiz ki #Superalgos , hafta sonu ustalaşabileceğiniz basit bir plug-and-play bot değildir.
Read 64 tweets
1-Arkadaşlar yeni #BTC ve #ETH tarihi yüksek rekorlar hayırlı olsun. 😊👍

Yaz aylarında #kriptoparalar da, finans piyasalarının kurtları bile yolunu şaşırırken, sağlam durabilen herkesi tebrik ediyorum 🎉👏🏻

Artık kritik bir noktadayız. Anlatayım 👇
2-Bu yükseliş sezonu Mayıs 2020 #bitcoin ödül yarılanması (halving) ile başladı. O tarihte #BTC 8750 $’dı. 18 Ayda #Btc yaklaşık 7,8 kat arttı. Mart ayı 2020 Krizi dibinden aldığımızda ise #btc 11x yaptı. Şimdi muhtemelen son ve en hareketli dönemeçteyiz.
3-Daha önceki 2 yükseliş sezonu sırasıyla yaklaşık 12 ve 18 ay sürdü. Zincir üstü veriler hala bu eski sezonların tepe düzeylerine gelmedi. Yani mevcut Yükseliş Sezonu büyük olasılıkla hala bitmedi. Ancak yine kuvvetle muhtemel 2022’ye sarksa da artık mesela 1 yılı daha kalmadı.
Read 24 tweets
Herkese merhaba;
Bu floodu uzun araştırmalarım sonucunda uzun vade satmamak üzere aldığım ve düştükçe alım yapmaya devam ettiğim #kriptoparalar için hazırladım. Yatırım stratejimi anlamak için de bu floodun en sonuna eklediğim flooda göz atın..
#strax bu ürünü ilk aldığım fiyat 1.4$ ve sonrasında %300 yaptığı zamanları hepiniz gördünüz, bir tane bile satmadım. İlk satış planladığım fiyat 100-150$. Ben uzun araştırmalar yaptım evet ama tüm araştırmalarımı buraya sığdırmam çok zor olacak.
kriptokoin.com/bu-altcoin-bir…
#egld bu ürün de en çok güvendiğim ürünlerden birisi. Düştükçe ekleme yaptım hep. maliyetim 90$ seviyelerinde. Audi ve farklı şirketlerin haberlerini sizinle paylaşmıştım daha önce. Çok dolu bir ekibi var. İlk satış yapacağım fiyat 1500$ fiyatları olacak
google.com/amp/s/uzmancoi…
Read 18 tweets
1) #Blokzincir teknolojisi ve #kriptoparalar sanıldığı gibi dünyayı merkeziyetsiz bir yapıya götürmeyi değil tam tersine devletlerin içini boşaltıp birçok fonksiyonunu devralarak çok merkezliliğe son verip tek merkezden yönetilen #tekdünyadevleti'ne gitmeyi amaçlamaktadır.
2) #Blokzincir teknolojisi ve onun bir ürünü olan #kriptopara, #küreselsermaye'yi kontrol eden birkaç ailenin yıkılmakta olan mevcut dünya düzenini yeniden kendi kontrollerinde inşa etmek için icat ettikleri en önemli araçlardır.
3) Niçin hep dünyayı birkaç aile yönetiyor? Niçin onlar her seferinde parasal sisteme bir sıfırlama atıp kendi düzenlerini yeniden kuruyorlar?
Read 14 tweets
1. #KriptoParalar neden artış trendinde? Ticaret savaşları,huzursuz paralar, #doların başına gelen haller...
2. ABD Başkanı Donald Trump’ın ,cuma günü %10 ek tarife ile Çin için 300 milyar dolarlık ithalat kaybı olabilecek bir süreci başlattı.
3. Çin, döviz kurlarını korumak için adım atmak yerine yuanın dolar karşısında değer kaybına izin vererek cevap verdi. Çin Yuanı pazartesi sabahı dolar karşısında yedi yılın en düşük seviyesine düştü .
Read 11 tweets
1. Merhaba Arkadaşlar, #Blockchain (#Blokzincir) ile rezerv para ve #dolar ilişkisinde kalmıştık.
2. Doları, Pandoranın kutusu yani kara kaplı defter olarak görelim, içinde ne var belli değil, kaydı tutan ne tuttu belli değil, açılırsa ne olur o da belli değil. O zaman açılmamalı/açılmayacak!!! Ancak yeni bir ihtiyaç ve talep olursa kutu bir kenara atılır ve açılmaz…
3. Mevcut ekonomi kurgusu çökerken/çökertilirken, #rezevr paranın akıbeti tam da tartışılacakken, ulus devletlerin sermaye üzerindeki etkisi sertleşirken, kaba kuvvet yönetilemez hale gelecekken bir makale ile #blockchain ortaya çıktı.
Read 18 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!