Discover and read the best of Twitter Threads about #kuzu

Most recents (3)

TAŞKESENLİOĞLU AİLESİNİN BİLİNMEYENLERİ…

1- Sedat Peker’İn ifşaatlarından sonra Marka Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı #minetozlusineren kendisine Zehra Taşkesenlioğlu vasıtasıyla rüşvet teklifinde bulunulduğunu açıklaması gözleri Taşkesenlioğlu ailesine çevirdi.
2-Bizde #SedatPeker'in öne sürdüğü "rüşvet ağı" iddialarının odağındaki Ali Fuat ve Zehra Taşkesenlioğlu kardeşlerin aile hayatına bir perde açalım istedik.
3-Gelin tarihin sayfalarını birlikte çevirelim.
Read 83 tweets
Net een goed punt van @geertwilderspvv
Omwille van de #avondklok kan @markrutte ineens de weg naar de rechter vinden en in no time een #spoedwet erdoor jassen.
Waar was die effectiviteit bij de #toeslagenaffaire of bij het #GroningseGas?
#Avondklokdebat
nos.nl/artikel/236904…
Kreun.🤦‍♂️
Wat is die @VVD'er @vanwijngaardenj erg.
Geen enkel inhoudelijk antwoord op #FvD, alleen maar 'ik ga hier geen viroloogje spelen.'
Ontwijken van vragen is zo'n typische politieke vaardigheid die nog veel irritanter wordt als je hem combineert met arrogantie.
Goede vragen van Kuzu trouwens.
Hallo, waar blijft de inhoud?
#TeamKuzu
Read 14 tweets
İyi akşamlar. Şu ve diğer tenceredekini toplam 10 liraya aldım. 3, 5 kilo dana akciğer. kOcaman yahu dev gibi birşey bu ilk kez aldım galiba Image
Bu da diğer parçası. Daha pişmedi, yarın pişecek artık bu. Aslında kedilerin Taurin denen özel maddeyi alması için yürek ve akciğer yemesi gerekiyormuş ama özellikle tavuk öneriyorlar. Başka yemeklere katkı yapmak için bazen koyun, kuzu alıyordum ama dev çıktı bu çok şaşırtıcı Image
Suya atınca bizim açımızdan pek cazip olmayan bir kokusu oluyor ama köpeklerle kediler ve tabii kargalar çok seviyor. Ama insan yiyecek olsa kuzuda denemiştim, az bir gömlek yağı veya kuyrukyağında bol soğanla birlikte kavurunca var ya... Çok güzel oluyor
Read 12 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!