Discover and read the best of Twitter Threads about #mugeanliyalnizdegildir

Most recents (4)

1)ABDÜLAZİZ EL-BEDRİ
Kutlu bir şehit, cesur bir alim...
Abdülaziz el-Bedri, 1928 yılında Irak 'ta dünyaya geldi. Şeyh Emced ez-Zevahi, şeyh Abdülkadir el-Hatip, ve şeyh Muhammed Fuad el-Alusi gibi dönemin önde gelen alimlerinden; ...

#uenililerhibriticinsokakta #Suleymansoylu Image
2)...gramer, hadis, tefsir, fıkıh usulü ve benzeri akli ve nakli ilimleri okuyarak icazet almıştır. Ayrıca Hizb-ut Tahrir ile çalışmış ve bizzat Hizb-ut Tahrir'in kurucusu şeyh Takiyyuddin en-Nebhani'den de kültür almıştır.

#911video #COVID19
3)İslami dava taşıyıcısı olarak ömrünü feda eden şeyh saray mollalarının aksine zalim yöneticiler ve gayri İslami sisteme karşı durmuş, cesur ve dik duruşuyla hakkı söylemekten geri kalmamıştır. Kendisine uygulanan zulümlere karşı asla pes etmemiştir.

#mugeanliyalnizdegildir
Read 6 tweets
2. Derindunya’nın Sevgili Kızkardeşlerinden Nurten Şafak: " Abim üç sorum var… Bir: Altın hesabı için ne düsünüyorsun ve gümüş tabii?... Bunlar; şu anda, çok konuşuluyor da…

#TümTürkiye
#SüleymanSoyludan
#mugeanliyalnizdegildir
3. Abi, ikinci olarak da… Türkiye’nin yönünde bir sapma var mı? Yani Devletin el değiştirmesi yine mümkün olabilir mi?

#Derindunya
#ahmetYozgat
#MilliHesaplarBurada
#MilliHesaplarYanyana
Read 18 tweets
2. Derindunya’nın Sevgili Kızkardeşlerinden Canan Adsız diyor ki: "Malta ile anlaşma olduysa Akdeniz’de Haminnenin, Winston Churcill Gemisi ile ne yapıyoruz?
3. Şövalyeler, Macron’u harcadılar/harcıyorlar/harcayacaklar desek olur gibi mi? Hay Allah! Abiciim, ben de senin gibi konuşmaya başladım Derindunya videolarını izleye izleye!"

#TümTürkiye
#SüleymanSoyludan
#mugeanliyalnizdegildir
***
Read 12 tweets
1. Bugün, # 18 Eylül 2020 # Cuna… Yine günahsız ve bereketli bir gün dileğimizle Milletimizi Selamlıyoruz. Cumanız Mübarek ola!

Bugün; Derindünya kardeşlerinin, özellikle Twitter sayfamızda, fakire yazdığı mesajlar ve sorduğu sorular üzerinden, ............
2. ....... durumu tarif noktasında cevaplar vermeye çalışacağız. Çalışacağız da işin en başında söyleyelim: Bizimkisi, yine büyüklere masallar olacak! Zira hakikati; salt, Aliym Olan Şanı Yüce Allah biliyor! Azze ve Celle....
3. Konumuzu; bir soruyla değil, iyi niyet dileği ve temennisiyle açalım, inşallah! Ancak ilk mesajının başında yeralan; “Abi havadis?” ifadesi, bu çalışmamızın da önsözü/girizgahı gibi olsun. O halde buyurun!
#Derindunya
#ahmetYozgat
#MilliHesaplarBurada
#MilliHesaplarYanyana
Read 65 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!