Discover and read the best of Twitter Threads about #pazartesi

Most recents (8)

1) 11 Eylül Aşıya hayır mitinginin bende ki yansımaları;

Miting'e gelinceye kadar ki toplanan kalabalığın, kürsüde konuşanlar ile ortak birleşme noktası, 'küresel aşı çetesine' karşı olan çıkışlarıydı!
#Pazartesi
2) Haydar Baş'ın yıllar önce yaptığını bunlar aşı karşıtlığı üzerinden yapma derdindeler.! Çekirdek kadroyu kurdukları an, partileşme sürecini başlatacaklarına olan işareti yaktılar bence.!
#Pazartesi
3) Aşı karşıtlığını bilimsel olarak anlatabilmekten ve savunmaktan çok uzaktılar. Bir iki konuşmacı haricinde tamamının ağır yerme, hakaret, küfür kullandığı miting konuşmalarıı; önce bana, ardından küresel güç karşısında zaten yenilmiş addedilir.!
#Pazartesi
Read 4 tweets
1. Bugün, #19Nisan2021 #pazartesi. Yine günahsız ve bereketli bir gün dileğimizle Milletimizi Selamlıyoruz. Hayırlı Ramazan ve Oruçlar!
#Derindunya
#ahmetyozgat
#MilliHesaplarBurada
#MilliHesaplarYanyana
#MilliHesaplarYanyanaBiz
#DevletimizinYanındayız
***
2. Derindunyacıların Sordukları ve…
DERİNDUYA’daki KARŞILIĞI
***
Nemrut ve Firavun Çağı Başlıyor mu?
PAPA’nın BABİL VE MISIR SIRRI
Ahmet YOZGAT
3. DD Kardeşlerinden Sevgili Adnan Ardıç: "Ahmet abi, malumunuz; bir süre önce Mısır’da bir müzenin taşınması töreni vardı. Oradaki bir taşınma değil de Olimpiyat Oyunları açılışı yapar gibi bir seramoniydi. Bir de bu konuyu işler misin abi?”
*
Read 46 tweets
#pazartesi Association asks UNESCO to protect 'Turkey's Maldives' from extensive state construction #lakesalda #UNESCO @UNESCOEU @unesco duvarenglish.com/association-as…
The Lake Salda Protection Association petitioned UNESCO to dub the southwestern lake a 'natural heritage site, the daily Birgün reported on March 1An extraordinarily diverse ecosystem the lake dubbed 'Turkey's Maldives' has been threatened by state construction over the past year
One of the most unique ecosystems in Turkey, Lake Salda has recently become the center of controversy as the AKP launched construction around the lake in a project that supposedly aims to protect the area, but in reality, is likely to be a cement construct.
Read 6 tweets
President Recep Tayyip Erdoğan’s “travel to space” statement hit an absurd note at a time when the poor were collecting food from the garbage, when unemployment had soaring and tradesmen were driven into bankruptcy.duvarenglish.com/turkeys-war-ma…
In 2010, columnist Hıncal Uluç wrote that Erdoğan's dream was to dig a “second Bosporus.” Back then, the Kanal Istanbul project was regarded as quite extreme. Today, however, the prospective canal has led to a devastating development bubble, regardless of the project itself.
Do you know what Turkey’s largest and costliest project is after Kanal Istanbul? It is the Ankara Aerospace Industrial Zone (HAB), which was founded after the Afrin operation and quickly built 35 kilometers outside Ankara with an initial budget of $6 billion.
Read 6 tweets
Pandora’nın Kafkasya'dan Açılan Kutusu…
Türkmen Delileri, Baycan Sahnesinde!
KARABAĞ SAVAŞININ DEŞİFRESİ
Ahmet YOZGAT

1. Bugün, #5 Ekim 2020 #pazartesi…Yine günahsız ve bereketli bir gün dileğimizle Milletimizi Selamlıyoruz.
#Derindunya
#ahmetyozgat
#MilliHesaplarBurada
2. 2020’nin Eylül Ayı bitti…Zaten sıcaktı Temmuz’dan beri Kafkasya… Malum nedenle “İyice ısındı!” demeyeceğiz; birdenbire alev aldı.

#MilliHesaplarYanyana
#MilliHesaplarYanyanaBiz
#MilliHesaplarBuradaDerindunya
#DevletimizinYanındayız
#HaddiniziBileceksiniz
#Aleyküm Selam
3. Konuya, üç mesajı girizgah yaparak başlayalım diyoruz. Bunlardan biri; Derindunyalı Dostumuz, Doktorumuz Sevgili Ahmet Bozyiğit’e ait…
Read 100 tweets
Yahudilere Satılmayan topraklar aldatmacasını bugün hâlâ Osmanlıcılık Oyununu oynayanların dilinde olması ne acı.
2.Mahmut'un borç alarak başlayan Rothschild serüveni 2.Abdulhamidin 1890'da 60 yıllık borç aldığı Karun gibi zengin dediği Rothschild Ailesi ile başlar.
#pazartesi Image
+Osmanlı Devletinin 16 Haziran 1869'da 'Ecanibe Toprak Satışı' Kanun sonrası yüzbinlerce dönüm toprak almış 1918'e gelindiğinde kayıtlı 7 milyon dönüm üstünde Filistinde ve bugünkü İsrailin tarıma elverişli bir yerinde toprak sahibi olmuş Rothschild'ler.
#pazartesi
++Vatan toprağını satmadı diyenlere hatta istediler de vermediler Sözünün II. Abdülhamid'in sağ kolu İzzet Halo Paşanın hatıratlarında bile yer almadığı ilk sayın @cengizozakinci hocamın programında dile gelmişti. Aldım okudum ve böyle bir görüşme yok. Olan şey borç alma👇 Image
Read 6 tweets
1️⃣POLİSİN DURDURMA VE KİMLİK SORMA YETKİSİ,SEBEPLERİ VE SINIRLARI

PVSK 4-A bendinde ‘’durdurma ve kimlik sorma yetkisi’’ şöyle düzenlenmiştir:

‘’Polis, kişileri ve araçları;

a) Bir suç veya kabahatin işlenmesini önlemek,

#pazartesi #Günaydınlar Image
2️⃣b)Suç işlendikten sonra kaçan faillerin yakalanmasını sağlamak, işlenen suç veya kabahatlerin faillerinin kimliklerini tespit etmek,
c) Hakkında yakalama emri ya da zorla getirme kararı verilmiş olan kişileri tespit etmek,
3️⃣ç) Kişilerin hayatı, vücut bütünlüğü veya malvarlığı bakımından ya da topluma yönelik mevcut veya muhtemel bir tehlikeyi önlemek, amacıyla durdurabilir.
Read 6 tweets
1. #koronavirusturkiye vaka sayısında 30 #Mart - 5 #Nisan haftasında, bu Pazar günü 2. 21000+ vaka oluşacağını öngörüyorum. Halen özellikle büyük şehirlerde karantina ilan edilmediği, talep şokunun giderilemediği ve ++

#USDTRY #Ekonomi #Pazartesi #EvdeKal #EvdeKalDemesiKolay
+arz şokunun da belli bir zamanda oluşacağını düşünerek;

Alınması gereken ekonomi dışı önlemler içerisinde özellikle gıda üretimi planlanması, gıda ömrünü uzatma ve uzun süreli saklama usullerinin yaygınlaştırılarak hayata geçirilmesi büyük önem arz etmektedir.
Mevsim dönüşü ile;

a. Mevsimlik tarım üretimi Bakanlık tarafından planlanmalı, dayanıksız ve yüksek fireli ürünlerin ekimi engellenmeli, üretilecek ürün/ihtiyaç oranlarının belirlenerek ihtiyaç fazlası ekim yapılmaması ve tarım alanlarının max. verim ile kullanılması
Read 9 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!