Discover and read the best of Twitter Threads about #sedatpeker7

Most recents (3)

#SedatPeker8 Bu sabah 7:30'a yetişemedim kardeşlerim. Kalkamadım valla. 1 saat gecikmeyle oturdum videonun başına. Yayınlanışının ilk bir saati içinde 118 K'yı aşkın sayko zabahın köründe kalkıp izlemiş bile :) Image
2. Intro bildiğiniz gibi. Yoklama. Yalnız Süslü "ayıp şeyler" söylediği için tek ayak üstünde durma cezası. Ayrıca Freud vs., Sülü'nün psikanalitik analizi. Bunda şaşıracak bir şey pek yok. Bu adam kendi psikolojik meselelerini çözmeye Freud, Jung ne varsa okumuş+
3. seneler evvel. Te 2013'te bir röp.ünde var, yapıyor böyle şeyler. RTE'ye hâlâ abi muhabbeti çekiyor, ama açıktan, sarılmış etrafın bi şeyden haberin yok dedi. 15 Temmuz meselelerine hafiften bir giriş yaptı, hadi bakalım ya nasip!
Read 229 tweets
Sedat Peker 7. Video

1) Gazeteciler Uğur Mumcu ve Kutlu Adalı cinayetleri Korkut Eken ve Mehmet Ağar'ın işi

2) Uyuşturucu sevkiyatı Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım işi

3)Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nı Süleyman Soylu'nun yeğeni Sadık Soylu yönetiyor

#sedatpeker7
Mehmet Ağar Uğur Mumcu cinayeti için Gürdal Mumcu'ya "Bir tuğla çekersek bütün duvar yıkılır" demişti. Cinayet tarihinde yani 1993 yılında Hizbullah ile ilgili olarak "Hizbullah devlet aleyhine eylemlerden kaçınmaktadır. Örgüt üyelerini yakalamak fayda sağlamaz" demişti.
Uğur Mumcu cinayeti 24 Ocak 1993

Mehmet Ağar
1988 Ankara Emniyet Müdürü
1990 İstanbul Emniyet Müdürü 1992'de Erzurum Valisi
1993'te Emniyet Genel Müdürü oldu
Erzurum Valisi iken o dönem firarda olan Bahçelievler katliamı sorumlularından Haluk Kırcı'nın nikâh şahitliğini yaptı.
Read 5 tweets
#sedatpeker7 Pazar günü saat zabahın 7:30'u. Millete böyle zulm olmaz kardeşlerim. An itibariyle 55 bin+ kişi saati kurduk kalktık SP videosu izliyoruz. Yazıktır günahtır. Şu yayın saatini gece kuşağına mı çeksen SP?
İzlerken açıklamalı özeti, videoyu durdura durdura yazmaya devam edeceğim yine. Evvela beyaz gömlek mi, yelek mi bahsine girenlerin hepsi kaybetti. Siyah gömlek giyerek hepsinizi ters köşeye yatırdı. Yılmış milletin sırtından para kazanmasından 😆
Yeni videonun mekanı değişmiş. Konferans salonu gibi bir yerde çekmiş yeni videoyu. "Türkiye'den kalabalık misafirlerimiz geldi, ondan yer değiştirdim", diyor. Önceki yerinin tespit edildiği, baskına, kendisini paketlemeye yönelik operasyona gelindiği söylentileri doğru mu acep?
Read 234 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!