Discover and read the best of Twitter Threads about #thyao

Most recents (5)

1) Arkadaşlar, başlıyorum. #VIOP derslerinin üçüncüsüyle karşınızdayım. Öncelikle klasikleşen çağrımı yapmak istiyorum. Bu derslerin altında ciddi emek var, daha fazla kişiye yayılması mutlu ediyor beni. Siz de destek olmak istiyorsanız lütfen RT ve FAV’ı esirgemeyin.
2) Ayrıca, derslerimizin tamamının bulunduğu sitemizde sabah 1 akşam 1 toz alma işini günlük rutininize eklerseniz çok mutlu olurum, en azından site için cebimden ekstra masraf ödememiş oluyorum. Şu ana kadar vermiş olduğunuz tüm destekler için çok teşekkürler. Evet, başlıyorum.
3) Bildiğiniz gibi, #VIOP Ders 1’de VIOP’a şöyle bir giriş yapmış, kabasını almıştık. Nedir, ne zaman kuruldu, ne amaçla kullanılıyor, işleyiş mantığı, sözleşmeler vesaire. Eğer okumadıysanız lütfen önce Ders 1’i okuyun: borsaninizinden.com/viopa-giris-de…
Read 28 tweets
1) Evet dostlar, şu sabah sizlere söz verdiğim adım adım açıklamalı #THYAO analizine başlıyorum. Herkes buralarda mı? Buralarda olanlardan bir RT ve FAV alabilir miyim? Üşenenlerin canı sağolsun, başlıyorum :)
2) Şimdi, tabi ki, her zaman olduğu gibi dünyanın en temiz grafiğiyle başlıyoruz. Hiç bir indikatör yok. Hiç bir osilatör yok. Hiç bir HO yok, hiç bir çizgi yok. Sadece fiyat. Yani sadece MUMLAR. Hadi, bir yandan siz de açın, bekliyorum. Beraber ilerleyelim.
3) Grafik haftalık. Beni biliyorsunuz, tüm analizlerimi haftalık grafiklerle yaparım. Sadece kritik yerlerde günlüğe geçerim. Günlük altı ise KESİNLİKLE bakmam. Nedenini niçinini çok anlattım. Tekrar anlatmayacağım. Onun yerine, grafiği açınca neler yapıyorum sırayla anlatayım.
Read 22 tweets
(01/67) 2019-3Ç sonu itibariyle BİST'teki 10 yaşından büyük ve aktif işlem gören hisseleri (ve ilave bazı kur ve emtia) #XN30 kriterlerimize (üssel trend uyumluluğu + son 10 yıllık bileşik getiri) göre sıraya dizelim.
(02/67) BİST'teki yaklaşık 500 hisse senedinden, #XN30 analizimize dahil olma hakkını kazanan 270 hisse var. Bunlara ilave olarak ALTIN_GR, USDTRY ve EURTRY de analize dahil. Endekslerden de #XUSIN, #XUTUM, #XU030, #XU100 ve #XBANK analize ayrı bir tablo olarak dahil edildi.
(03/67) Kolon açıklamalı ile ilgili olarak buradaki twite bakabilirsiniz:
Read 68 tweets
(1/102) Yeni sistem deneysel #XN30 çalışmamızın ilk serisini paylaşalım. Henüz, eski sistemde yaptığım şekilde endeks grafiğini hazırlayamadım oldukça uzun işlemci zamanı gerektirdiği için. Zaman içerisinde oluşur ve hazır olduğunda onu da paylaşacağım 3Ç sonunda.
(2/102) Daha kolay takip edilir/anlaşılır olması için 274 elemanlı sıralama tablosunu 30'luk bölümlere ayırdım. İlk 30'luk tablo #XN30 endeksinin elemanlarını oluşturmakta ve bir sonraki güncellemeya kadar takip edilen liste.
(3/102) Her tabloyu, içindeki hisselerin (30/tablo) grafikleri takip edecek ve sadece ilk 90 hissenin grafiğini paylaşacağım. 274 grafik herkes için biraz fazla, bana da yazık :)
Read 102 tweets
(01/46) 2019 bitti ve #XN30'u güncellendi. Elde olmayan sebeplerden biraz geciktim, kusura bakmayın.
(02/46) #XN30'da #INDES ve #PETUN listeden çıktı, 28. sıradan #CEMTS ve 30. sıradan #THYAO listeye girdi. 2019/1Ç'de görseldeki liste geçerli olacak.
(03/46) #XN30'un, başlangıç tarihi olan 2/Ocak/2012'den bu yana performansı (7 sene).
Read 46 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just three indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!