Discover and read the best of Twitter Threads about #yaprak

Most recents (2)

Normal nedir, normali kim neye göre tanımlıyor? Farkında olarak yada olmayarak norm olana yaklaşmaya çalıştığımızda acaba kendimizdeki hangi eşsiz özelliklerden vazgeçmiş, baskılamış ya da kullanmayı ertelemiş oluyoruz? +
#HayatiMevzularPazarEki
Norma uymayana yapıştırdığımız etiketler, etiketlere tutunmuş büyük önyargılar, dilimize yapışmış “bozukluk” lafları aynı zamanda kendimizdeki eşsizlikleri de baskılama aracına dönüp bizi sıkıştırıyor olabilir mi?
Oysa, doğanın normal ya da normal olmayan diye bir ayrımı yok, +
doğallığı içinde her varlığı eşsiz ve kendince eşsiz potansiyele sahip olarak görüyor.
“Kendini tek bir yaprakta ifade eden dünya” diyor @lito_leafart . Belki de bu sözle dünyayı kendimiz dahil herhangi bir şeyde ifade edebileceğimize gönderme yapıyor. +
Read 7 tweets
Başlıyoruz;

Gıda sektöründeki şirketleri incelerken, bu şirketlerin gelecekteki iş planlarından/büyüme hedeflerinden, varlıklarından bağımsız mevcut finansal durumlarını değerlendiren bir analiz yapıyoruz. Makro bir bakış açısıyla, güncel finansallarını detaylı inceliyoruz.
Yıldız ve Ana Pazar'da yer alan toplam 24 şirketi inceledim. Analize geçmeden önce sektör ile ilgili birkaç link paylaşmak istiyorum. Gerçi ben bu linkleri paylaşsam da paylaşmasan da, %90’ınız elinizdeki hisseyi özet tablolarda görmek dışında başka birşeyle ilgilenmeyeceksiniz.
Read 20 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!