İSTİHBARAT SAVAŞLARI FLOOD

1) Fransız istihbaratı DGSE'yi hiç duydunuz mu? Açılımı "Dış Güvenlik Genel Müdürlüğü." Yıllık 1 milyar dolar bütçesi var. Ekonomik istihbaratta çok iyi. En etkin olduğu ülkelerden biri Türkiye. Bilgisel başlıyor.
2) DGSE'nin başkanının kim olduğunu biliyor musunuz? 2007 yılında Fransa'nın Türkiye büyükelçisi olan "Bernard Emie" getirildi. Tesadüf değildi. Akıcı derecede Türkçe konuşuyor ve Türkiye'yi iyi tanıyor. Fransa adına Türkiye'de tehtid faaliyeti yaptırabilir.
3) Bernard Emie, Türkiye büyükelçilik döneminde özellikle Ankara, İzmir ve Diyarbakır'da önemli görüşme ve faaliyetlerde bulundu. Türkiye için istediği birşey vardı: BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ve YOLSUZLUK konusuna dikkat etmeliymişiz.
Neden bu ikisi?
4) Fransız istihbaratı gazeteci, yazar, medyacı vb. kişileri satın alıp ülkeye yönelik kirli propaganda faaliyeti yürütüyor. Libya'ya girdiğimiz anda gazeteci ve medya tarafından MİT ajanlarının deşifre edilmesi düşündürücü. Fransa, Libya ve Afrika'da Türkiye'yi istemiyordu.
5) Türkiye'de kimi yazar ve medyaya operasyon yapılınca Fransa içeride kirli kara propaganda yaptıramaz oldu. Bu sebeple Türkiye'de basın özgürlüğü istiyorlar. Fransa niye sömürdüğü 15 Afrika ülkesinde basın özgürküğüne izin vermiyor?Hain bir Türk gazeteciye sahip çıkıyorlar ama.
6) Fransa ve şuanki istihbaratının başkanı Bernard Emie Türkiye'de yolsuzluğu sürekli gündemde tutuyordu. Amaç yolsuzluk değil. Amaçları bu olsa yıllarca Afrika'da sömürü yapıp Afrika halklarını sefil halde yaşatmazlardı. Macron'un da dediği gibi amaç Türkiye otoritesini sarsmak.
7) Fransa "özgür basın" diyerek Türkiye'deki kukla medya ve gazetecilerine özgürlük istiyor. Onlara yaptırdığı haber ve yazdırdığı yazılarla Türkiye'de otorote boşluğu oluşturmak istiyor. Otorite boşluğu oluşunca Türkiye, Akdeniz ve Afrika'dan çekilecek. Tasfiye edilecek.
8) Türkiye kilit nokta oldu.İngiliz istihbaratı MI6'nın başına Türkiye'de büyükelçilik yapan "Moore" getirildi. Akıcı Türkçe konuşuyor ve Türkiye'yi iyi tanıyor. Beşiktaş'ı desteklemesi ile ünlü.İngilizler takımları kullanarak faaliyet yapar.Takımla propaganda yapabiliyorlar.
9) Moore aynı zamanda Beşiktaş'ın divan kurulu üyeliği de yapmış. Libya doğumlu olması ve Ortadoğu ve Asya uzmanı olması önemli. Neden koyu bir Beşiktaşlı oldu? Beşiktaş'a neden yardım etti? En büyük istihbarat servisi MI6'nın başkanı Beşiktaşlı. İngiliz siyasetini bilmelisiniz.
10) Moore bir roportajda şöyle diyor
"Bir büyükelçi olarak bazı ciddi işler yapmam gerekiyordu, Beşiktaş taraftarı olmak da yaptığım ciddi işlerden biriydi! Futbol gerçekten çok başka dinamikleri içeriyor, insanlarla farklı yakınlıklar kurmanıza sebep oluyor."
Sustum. Devam.
11) Moore 1990-92 yıllarında ve 2014-17 yıllarında Türkiye'de kalıyor. Beşiktaş 1990, 1991, 1992, 2016 ve 2017 yıllarında şampiyonluk yaşadı. Bu şampiyonluklarda Moore Türkiye'de yaşıyordu. Beşiktaş şampiyon olunca elçilik binasına Beşikataş bayrağı astı.
12) Fransa da Türkiye'de bir takımı propaganda ve istihbarat için kullanmak istedi istiyor. O takım aracılığı ile kitle kontrol edip istihbarat faaliyeti yapmak istiyor. Bu takımı merak ediyorsanız Fransızca eğitim yapıp Fransız hayranlığı oluşturan bir liseyi araştırmalısınız.
13) 1968'de bu lisenin kuruluşunun 100. yılı nedeniyle dönemin Fransa Cumhurbaşkanı Charles De Gaulle liseyi ziyaret eder. Fransa lise ve üniversitesine hep sahip çıkar. Geçmişte bu lisede okuyan Ali Sami Yen adında bir öğrenci arkadaşları ile büyük bir futbol takımı kurarlar.
14) 1968'de Fransa Cumhurbaşkanının Galatasaray Lisesine yaptığı ziyaret çok coşkulu geçer. Lisede konuşma yapar. Okulun ihtiyaçları ve yeni çalışmaları için hükümetle anlaşmalar yapar. Ziyaretin 2 dakikalık videosu. İzleyin.
15) Türkiye de bir başka takım daha vardır ki ABD, AB ve karma ülkeler tarafından istihbarat faaliyeti, kışkırtma ve propaganda faaliyetinde kullanılmak istenir.Sustum.İstihbarat servisleri hiçbir ülkede takımları rahat boş bırakmazlar. Çünkü en büyük sivil toplum kuruluşlarıdır.
16) Garip birşey daha oldu. CIA'nın başına uzun yıllar Ankara'da görev yapan "Gina Haspel" adında bir kadın geçirildi. Akıcı Türkçe konuşuyor ve Türkiye'yi iyi tanıyordu. Türkçeyi iyi bilen ve Türkiye'yi iyi tanıyanlar istihbaratların başına getiriliyordu. Türkiye değerlendi.
17) Fransız istihbaratı DGSE her yıl Fransa'da 65 bin öğrencinin katılımıyla kod yazma ve şifre çözme yarışması düzenleniyor. Yerli yabancı birçok öğrenci katılıyor. Zeki olanlara kanca atıp paraya boğup istihbaratta kullanıyor. Birçok zeki genci ele geçirdi.
18) Fransa'nın Türkiye de dahil birçok ülkede okulları var. Bu okullarda yetişenler de Fransa lehine kullanılmaya açık. Ve Fransa'da okuyan yabancı öğrencilere DGSE tarafından kanca atıldığı da oluyor. Zamanla DGSE elemanı haline gelip ülkelerine ajan olarak gönderiliyor.
19) Fransa Afrika sömürgelerinden gençlere ciddi para verip kimini de eğitip kafalayıp Türkiye'ye gönderiyor. Bunlar gariban saat, tesbih, parfüm satıcısı gibi görünüp Fransa adına faaliyet yürütebilir. İstanbul'un tüm sokaklarını dolanıp rapor hazırlama ve eylemde kullanılır.
20) 28 Şubat 1997 darbesinin arkasında Fransız Mason Locası da vardı. O sıra Fransız Locası, Refah Hükümetinin her organı ile engellenip devrilmesi için Türkiye'ye mektup gönderdi. Refah Partisi ve Erbakan Fransa'ya da aykırıydı. O mektup resimde.
21) Erbakan Hoca ve Refah Partisi neden engeldi? Erbakan Hoca'nın kurduğu D-8 birliğinde Afrika'dan ülke de vardı. Bu büyüyecekti. Bu durum Fransa'nın Afrika'daki sömürgeleri için tehlikeydi. GDSE ve Fransız Mason Locası Erbakan'ın devrilmesi için faaliyet yaptı.
22) Futbol takımlarını zan altında bırakmak istemem. Büyük kitleleri olduğu için yabancı istihbaratlar ve devletler tarafından kullanılmaya açık. Tabi bu takım ve futbolcuları bizim devletimizin de kullandığı oluyor. Uzun mesele.

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @mustafa_guldag

22 Sep
1) FETÖ'nün 2008'de partilere başlattığı proje;

Atatürksüz CHP
Erdoğansız AKP
Bahçelisiz MHP
Erbakansız SP
Muhsin Başkansız BP

Bu partilerin hepsine adam sızdırılıp şantajla teslim alma operasyonu çekildi.
2) Baykal'a kaset operasyonu ile milli isimler CHP'den tasfiye edildi.
2013 17-25 Aralık'ta Erdoğansız AKP operasyonunu başaramadılar.
Sonra Erdoğan MHP birliğini önlemek için hızla Bahçelisiz MHP operasyonunu başlattılar.Bu birlik onlar için ciddi tehlike olurdu.
Başaramadılar.
3) Erdoğansız AKP operasyonu başarılı olsun diye AKP içindeki büyük kriptolar bekledi. Başarılı olamayınca ayrılıp parti kurdular. Pusuya yatıp iyi beklediler. Birçok milli ulusalcı ve milli Atatürkçü hem perde önünde hem perde arkasında Erdoğan'ın arkasında durdu.
Read 12 tweets
21 Sep
1) FETÖ biter FETÖCÜLÜK bitmez?
Fetöcülük nedir?

-Körü körüne itaat
-Sorgulamamak
-Çıkarı için kirli işi yapmak, müsade etmek.
-Ümmetin çıkarı değil kendi çıkarını düşünmek.
-Kendi adamı yerleşsin diye başkasının hakkını yemek.
-Allah'la kandırıp, Atatürk maskesi ile algı yapmak
2) -Çıkarı için her parti ile pazarlık
-Toplumun değil kendilerinin çıkarını korumak
-Para ve makam için ilkesizleşmek
-Ülkesinin aleyhine yabancı güçlerle işbirliği
-Lideri kutsal kabul etmek
-Rüyalarla aldatmak
-Kutsalları çıkarına alet etmek
-Tabanın sorgulamasını yasaklamak
3) -Körü körüne parti desteklemek.
-Lider ve hocasının her dediğini doğru kabul etmek.
-Kendisine uymayanı sapık, hain ilan etmek.
-Başkasının hak ve hukukunu tanımamak.
-Rakibini devirmrk için Yunan, Avrupa ve ABD'den destek almak.
-Demokrasi, Atatürk, din ile aldatmak.
Read 4 tweets
19 Sep
MACRON KİMDİR FLOOD

1) Macron 39 yaşında %66 oy alarak Fransa Cumhurbaşkanı oldu. Okuduğu okul,çalıştığı kurumlar, patronlarının bağlantıları, eşinin bağlantıları çok açık ve ürpertici. Ve Macron'u iktidara taşıyan güç ve isimlerin bağlantıları daha da ilginç. Bilgisel başlıyor.
2) Macron'u anlamak için en başından beri onu destekleyip büyüten Rothschild hanedanının Fransa'daki adamı "Jacques Attali" iyi tanımalı. Bu adam Yahudi asıllı. Tüm Fransa Cumhurbaskanlarının danışmanı olmuştur. Ve Macron'un da oldu. Macronu o yükseltti zaten. Dikkat.
3) Jacques Attali, 2007 yılında Macron'u "Ekonomiyi Teşvik Komisyonuna" soktu. Böylece Macron 29 yaşında devlet işine sokuldu. Attali, Macron'u çok sevdi ve onu Rothchild ailesinin bankası olan “Rothschild & Cie Bank'a" üst düzey çalışan olarak önerdi. Macron bu bankada çalıştı.
Read 20 tweets
17 Sep
GERÇEK TERÖR FLOOD

1) Türkiye'deki en büyük terörlerden biri "AYDIN TERÖRÜDÜR"
Türkiye'deki aydınlar azı hariç toplumun inanç, kültür ve değerlerine uzak, Batı'nın normlarını kutsayan beyni zincirlenmiş, ruhu tutuklu sürülerdi. Bu terör Tanzimatla başladı.
2) Solcu ve seküler olmayandan aydın olmaz diye bir algı oluşturdular. Bu sebeple bizde aydın denilen kadrolar Atatürkçü değil Atatürk'ten geçinip lüks, konforlu bir hayat ve statü elde ettiler. Lüks villa ve yalılarda halkçılık yapmak da cabasıydı. Halktan uzak halkıçı(!)
3) Türkiye'deki en büyük terörlerden biri de "SANATÇI TERÖRÜ"
Türkiye'de en başından beri oluşturulan sanatçı modeli Batıcı, bu toprakların ruhundan kopuk insanlar topluluğuydu. Milletin inanç ve değerlerini karalamaya hazırdılar. Batıdan gelen her şeyi kutsamaya hazır.
Read 13 tweets
13 Sep
SEKÜLER-LAİK TARİKATLAR FLOOD

1) Seküler, laik tarikatları anlatmayacağımızı mı sandınız. Türkiye'de tarikatlar ikiye ayrılır:
Dini tarikatlar.
Seküler-laik tarikatlar.
Türkiye'de en tehlikeli tarikatlar seküler-laik tarikatlardır.Kemalizm Tarikatına bağlılar. Bilgisel başlıyor.
2) "Tarik" yol demek. Tarikat ise çoğulu "yollar" demek. Kelime anlamı ile Kemalizm ritüelleri, inanç sistemi, ayinleri, kutsalları, virdleri, rabıtasyonları, kutsamaları olan bir tarikattır. Kendine ait irili ufaklı birçok kolları ve silsilesi vardır.
3) Kemalizm tarikatının bazı kolları vatansever ve milli tavır alırken irili ufaklı birçok kolu Atatürkçülük adı altında CIA, BND, MOSSAD, AB adına çalışır. Sahte dini tarikatlarda Allah ile kandırılırken, seküler-laik tarikatta Atatürk ile kandırılır. Atatürk ile aldatırlar.
Read 19 tweets
12 Sep
SAHTE ŞEYH-TARİKAT FLOOD

1) FETÖ yapısına
Adnan Oktar yapısına
Fatih Nurullah yapısına yapılan operasyonlar birbiri ile bağlantılı. İtalyan ve Fransız mason locasına kadar, AB(D)'deki lobilere kadar uzanan finans ve yönetim bağları var. Bilgisel başlıyor.
2) Dışarı ile bağlantısı olan tüm dini yapılar izlenip bağlantıları çıkarılıp operasyon yapılacak. Bu yapılar genelde Anadolu'nun muhafazakar halkının arasında büyütülüp dindar ve sağcı dinamikleri kontrol etmek ve yönlendirmek için varlar. Büyük bir sosyal proje.
3) Şöyle oluyor. Önce hocayım diye çıkıyor etrafına adam topluyor. Bir zaman sonra şeyhliğe evriliyor Andoludaki illere şube açıyor. Her yere yayıldıkça mehdiliğe terfi ediyor. Daha çok büyüdükçe Allah'la görüşme rütbesine geliyor. Finansman dışarıdan ve içerideki oligarklardan.
Read 20 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!