Mustafa Güldağı Profile picture
Yalanın evrensel olduğu bir dünyada doğruyu konuşmak devrimci bir eylemdir. En iyi parti Doğum Günü Partisi. Sistemin dışından geldim. Antidemokratım.
Cemil Kaya Profile picture Kaan Gurbuz 🇹🇷 Profile picture Bilgehan Cantekin Profile picture mehmet özdemir Profile picture Mustafa Efkan Profile picture 11 added to My Authors
Jul 24 6 tweets 2 min read
1) Dün görülen uydular küresel modern askeri geçiş töreniydi.
ABD Savunma Bakanlığı ile SpaceX arasında bir anlaşma imzalanmıştı. ABD ordusu Starlink'i askeri amaçlar için kullanma hakkını elde etti. Bu bile yeter ne olduğunu anlamaya. Starlink uydularından binlerce fırlatılacak. 2) Dünyayı bir ağ gibi kuşatacak olan Starlink uyduları son derece gelişmiş özellikleri ile insanları detaylı denetleme ve kontrol etme özelliği de içeriyor. Ülkelerin silah, saldırı başta olmak üzere birçok faaliyetinden haberdar olma özelliğine sahip. Çin bu durumdan rahatsız.
Jul 21 11 tweets 3 min read
DERİN RUSYA

1) Rus Çarı Deli Petro, yönetime geçince kılık değiştirip takma ad ile Avrupa gezisine çıktı. Hollanda ve İngiltere'de gemi yapımını inceledi. İşçi olarak çalıştı. Askeri ve diğer alanlardaki teknolojik gelişmelere şahit oldu. Şaşkınlık içinde kaldı. Image 2) Gördüğü teknik gelişmelerden çok etkilendi. "Ben de bunları Rusya'da yapacağım" dedi. Dönünce büyük, gelişmiş gemiler yaptırıp üstün bir donanma kurdu. Eski orduyu bir çırpıda tasfiye edip modern ve gelişmiş bir ordu oluşturdu. Direndiler, ama yapmak zorundaydı.
Jul 15 5 tweets 1 min read
FETÖ BİTER FETÖ ZİHNİYETİ BİTMEZ!
FETÖ zihniyeti nedir?

1)Körü körüne bağlanmak, sorgulamamak.
2)Aklını kullanmayıp bir insana kiraya vermek.
3)Tabanın sorgulamasını eleştirmesini yasaklamak, eleştireni kovmak.
4)Din ile aldatmak.
5)Atatürk'ü kullanarak kandırmak. 6) Kendi grubunun, partisinin, cemaatinin çıkarı için her şeyi mübah görmek.
7) Liderinin, hocasının, önderinin her dediğini koşulsuz doğru kabul etmek.
8) Liderini kutsayıp rüyalar ve uydurmalarla aldatmak.
9) Sadece kendini en doğru kabul edip diğerlerini karalamak.
Jul 13 9 tweets 2 min read
1) Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra yeni devletler oluştuğunda ülkelerin "EKONOMİ ve SAĞLIK" eğitim müfredatını Rockefeller Vakfı ve FED'in sahipleri belirledi.
Bu sebeple Türkiye'de de küresel düzene aykırı doktor ve ekonomist yetişmez. Sayıları azdır.
Her şey müfredatla ilgili. 2) Eğitim sisteminde tıp ve ekonomi müfredatından geçen öğrenciler göreve başladıklarında küresel oligarkların belirlediği ekonomi ve sağlık modelini ilerici ve doğru kabul edip uyarlar. İnandırılmışlardır. Alternatif kitap ve sisteme karşıdırlar. Kapitalizmin bekçikeri olurlar.
Jul 11 18 tweets 7 min read
AYASOFYA'NIN KAPANMASI

1) İngiltere Dışişleri Bakanı olacak olan Lord Curzon 2 Ocak 1918’de şöyle dedi:
“İstanbul, özellikle Doğu dünyasının kozmopolit ve enternasyonel bir şehridir. 900 yıl önce bir Hıristiyan Kilisesiydi, elbette gene eski durumuna getirilecektir.” 2)Ayasofya'yı müzeye çevirmede gizemli bir adam etkili oldu. Thomas Whittemore adlı arkeolog. Amerikalı zenginlerden İstanbul’daki Bizans eserlerini kurtarmak için para toplayarak Boston'da "Amerika Bizans Enstitüsünü" kurdu. ABD'li bir uzmandı. Atatürk ile bir görüşme ayarlandı.
Jul 7 14 tweets 3 min read
3. DÜNYA SAVAŞI

1) 3 senedir yaşananlar sadece "sağlık, ekonomi, gıda" mantığı ile düşünüldü. Hâlbuki "savaş mantığı" ile düşünülmeliydi. Büyük dünya savaşı şartlarının hepsi gerçekleşiyor. Küresel sarsıntı oldu. Dünya Savaşı bunu gerektirir. Anlatacak çok şey birikti. 2) Dünya savaşı, dünyaya her alanda "yeni format" atmak için çıkarılır. Dünya savaşının temel felsefesi budur. 1. ve 2. Dünya Savaşı sonunda da istenilen format atıldı. Şuan yapılan 3. Dünya Savaşı sonunda ne amaçlanıyor? Nasıl bir format atılıyor?
Jun 9 17 tweets 6 min read
ADALAR VE YUNANİSTAN

1) Sarı renkli yerler Yunanistan'ın. Türkiye'ye neredeyse bitişik olan adalar bile Yunanistan'ın. Türkiye'den okunan ezan bazı adalardan duyulmaktadır. Bu harita Ege ve Akdeniz'de Türkiye'ye manevra alanı bırakmıyor. Bu nasıl oluştu? Önemli. Paylaşalım. 2) 1911 yılında İtalyanlar Libya'ya saldırmış ve bizi barışa zorlamak için Rodos ve 12 Ada'yı geçici olarak işgal etmişti. "Libya'dan askerinizi çekmezseniz adalara el koyarız" demişlerdi. Türkiye'ye en yakın adalar İtalya'ya geçti. İtalya ile anlaşma yapıldı.
Jun 8 15 tweets 3 min read
1) Daha kirli bir plan uygulanıyor.
Suriyeli ve Afganlar üzerinden İslam düşmanlığı artırılacak. Bu, dışarıda hazırlanmış sosyopsikolojik bir tezgah.
Tıpkı yakın tarihte Arap düşmanlığı üzerinden İslam düşmanlığı yapıldığı gibi. Bu görev içerideki ajanlara devredildi. Paylaşın. 2) Yakın tarihte takma adı Tekinalp olan Moiz Kohen eliyle İslamsız Türk projesi hızlandırılmıştı. Kemalizm adlı kitabı yazıp Kemalizmin Türklerin yeni dini olmasını istemiştir. Kitap ve konferanslarında Arap düşmanlığı üzerinden İslam düşmanlığı yaptı. Moiz Kohen Yahudi idi.
May 24 19 tweets 5 min read
1) Tehlikeli bir 10 yıla girdik. 1919 yılında dönemin ABD başkanı Wilson tarafından şu anki Türkiye topraklarını 4'e bölen bir harita çizdirilir. Bu harita 2016'da çıkarılıp New York Times Gazetesi tarafından tekrar paylaşılır. Unutmayın Wilson "mason" bir başkandı. Paylaşın👇 Image 2) Haritanın paylaşıldığı 2016 yılı 15 Temmuz Darbesinin yılı. Tesadüf değil. Haritaya göre Marmara, İstanbul ve İzmir'i de içine alan bölge Uluslararası Constantinopolitan Devleti, Doğu Anadolu’da Ermenistan, Güneydoğu Anadolu’da Kürdistan, orta bölge Türkiye diye bölünmüş. Image
Apr 27 14 tweets 3 min read
1) Altılı masanın dağıldığı falan yok.
Babacan, Davudoğlu ve Karamollaoğlu CHP ile yan yana durunca Ak Parti'den oy koparamadığı görüldü.
Aksine kendilerinde oy kaybı oluştu.
B planına geçildi.
Ak Parti seçmenini koparacak daha profesyonel bir alan açılacak.
Dikkatli okuyun. 2) Önce şunu iyi bilin. Altılı masada hiç kimse kendi başına karar alamaz. Kararları masayı organize eden akıl verir. Bunların iradeleri yoktur. Babacan Atatürkçü-milliyetçi oyları masadan itiyordu. Masadan planlı ayrılması masanın Atatürkçü-milliyetçi kopmalarını da durduracak.
Apr 8 10 tweets 2 min read
1) Yerli araba
Yerli uçak
Yerli motor
Yerli silah üretilir, üretiliyor da.
Fakat "yerli genç ve yerli insan" kalmayıp azaldığı gün vatan düşer. Her şey biter. Birgün teknoloji tamamen yerli olur, fakat yerli insan kalmazsa o teknoloji birşey ifade etmez. Paylaşalım. 2) Amerika'daki bir gençle, Türkiye'deki bir gencin yaşam tarzı, anlayışı, düşünüşü, beslenmesi, giyinmesi, zevkleri benzediği zaman ülkeniz işgal edilmiş veya yıkıma hazır demektir. Bu engellenmiyorsa iktidarda kimin olduğunun önemi yoktur. Aileler de umursamıyor.
Apr 4 16 tweets 5 min read
PAKİSTAN'IN FETÖ'SÜ

1) Pakistan'ın FETÖ'sünü bilmezseniz yaşanan olaylara anlam veremezsiniz. Adı, Tahirul Kadri. Pakistanlı bir âlim(!) 90 ülkede okul ve yurt ile yapılandı. Kurduğu cemaatin adı "Kuran Yolu" adını taşıyor. Pakistan'da hukuk, güvenlik ve emniyete hâkim. Image 2) 2005'te Kanada'ya yerleşiyor. Kadri'nin bu gönüllü sürgünü sayesinde daha büyük bir etki alanına hükmettiği ve finansal anlamda da rahat ettiği belirtildi. Bu gönüllü sürgün Fethullah Gülen'in Amerika'ya olan ilticasıyla da büyük benzerlikler taşıyor. CIA ve MI6 bağı var. Image
Apr 2 15 tweets 3 min read
KOD ADI ŞİRK

1) Ramazana özel bazı yazılar yazacağım. Paylaşalım.
Küreselcilerin en büyük projesi ŞİRK'tir. Dikkatli okuyup iyi anlayalım. Küreselciler denen şebekenin başı ŞEYTAN'dır.
Küreselcilerin insanlar için en buyük amacı "şirke" ikna etmek ve şirke bulaştırmaktır. Neden? 2) Şirk, büyük bir hastalıktır ve küreselciler şirkin yan etkilerini çok iyi biliyorlar. Yaradana şirk koşan insan:

Aptallaşır
Algılayamaz
Fark edemez
Kolay kandırılır
Uysallaşır
Uyutulur
Maddeci olur
Hakikatın peşinde koşmaz
Sinikleşir
Silikleşir
İyi ve kötüyü ayırt edemez
Mar 30 16 tweets 6 min read
TÜRKİYE TORYUM SAVAŞI

1) Toryum atağı geliyor.
2007'de Isparta'ya giden bir uçak aniden düşmüştü. 57 kişi hayatını yitirmişti. İçlerinde önemli proje hakkında çalışan 6 tane de "bilim adamı" vardı. Başlarında Prof. Engin Arık Hanımefendi bulunuyordu. Engin Arık çok önemliydi. 2) Engin Arık toryum madeninden nükleer enerji üretmenin sırrını bulmuştu. Projeyi hayata geçirmek için çalışmalarının sonuna gelmişti. Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığı tamamen bitecekti. Ayrıca Türkiye de toryum madeninde dünyanın en zengin ülkelerindendi.
Mar 21 6 tweets 1 min read
Hangi dini yapı yanlıştır?

•Cemaatini İslam'ın önüne geçiren.
•Müslümanların değil Cemaatinin çıkarını önceleyen.
•Körü körüne hocasına bağlılığı emreden.
•Hatasız kusursuz hoca anlayışı oluşturan.
•Cemaatinin çıkarı için vatan hainleri ile işbirliği yapmaktan çekinmeyen. •Kur'an'a ve sünnete değil de hocasına ve cemaatine davet eden.
•Kur'an'a ve sünnete değil de, körüne hocasına ve cemaatine bağlayan.
•Cemaatini ve hocasını sorgulamayı hata ve günah sayan.
•Ümmetin, insanlığın çıkarını değil hocasının ve cemaatinin çıkarını düşünen.
Mar 20 4 tweets 2 min read
1) Masanın üstünde bunlar var. Peki altında?
Türk Tabipler Birliği
FETÖ
HDPKK
Soros kuruluşları
Gladyo
Güdümlü sanat-müzik sektörü
Sömürge aydınları
ABD'ci ekonomistler
TÜSİAD desteği

Bu yapılar sağlık, emniyet, hukuk, finans gibi her alanda ortaklaşa kaos organize ediyor. 2) Tüm saydığım bu yapılar eşgüdümlü ve organize şekilde her alanda "sosyopsikolojik" operasyon yapıyorlar.
Son jandarma-doktor olayı bunun açık göstergesi. Bu tiyatro ve kaos her alana sıçratılacak. Yıllardır yerleştirilmiş mayınlar uyandırıldı organize şekilde aktif edildi.
Mar 15 12 tweets 3 min read
1) Kıraç, Amerikan emperyalizmine karşı duran adamdır.
Amerika emperyalizminin tüm araçları ruhlarına kadar esir almış gazeteci, ekonomist, yazar, şarkıcı Kıraç'ı anlayamaz. Kıraç gibi sanatçılara sahip çıkılmazsa Batı daha çok esir almaya deva edecek.

@AliTufanKirac 2) Atatürk'ü kendine kalkan edinmiş Batı güdümlü sanatçı, gazeteci, ekonomist, akademisyen, şarkıcı, siyasetçi doldu her yer. Atatürk kalkanını indirseler Amerikan emperyalizminin iktisat, etki ve kültür ajanları! Maalesef her Atatürk ve Allah diyene kanıyor toplum.
Mar 14 6 tweets 2 min read
1) Derin serisi devam ediyor. Derin Çin'den sonra "Derin İsrail" kitabım çıktı. Kaynaklı, sarsıcı, akıcı özel bir araştırma. İsim, kurum, şirket. Türkiye ve dünyadaki derin siyonizm ağını okumaya hazır mısınız? Temin etmek için: m.kitapyurdu.com/index.php?rout…
İçinde neler var?👇 Image 2) •Osmanlı'ya göç eden Yahudilerin tehlikeli bankerlere dönüşmeleri.

• Hitler'in siyonistlere yaptığı hizmet ve gizli anlaşma.

•Osmanlı'yı yıkıma götüren Yahudi okulları ve bu okulda okuyan Milli Eğitim Bakanı ve Cumhurbaşkanı.

•Türkiye'nin kurulmasında yer alan Yahudiler
Mar 10 9 tweets 3 min read
1) Zelenski, Halkın Hizmetkârı adlı dizide halka fayda sağlayıp Cumhurbaşkanı seçilen karakteri oynadı.
Dizi ile ülkede tanındı. Sonra Halkın Hizmetkârı Partisi'ni kurup Cumhurbaşkanı seçildi.
Dizi, seçim ve şuanki savaşa kadar hepsi üst bir akıl tarafından planlanmış kurgu. 2) Küreselciler dünyayı komple bir film setine çevirdi. Halkın Hizmetkârı dizisi Kvartal 95 Studio tarafından yapıldı. Ukrayna'nın en iyi eğlence, film, müzik şirketi. Halkın Hizmetkârı Partisi'ni de Kvartal 95 Studio kurdu. Şirketin Soros, AB ve Rusya'da ciddi bağlantıları var.
Mar 9 5 tweets 1 min read
FETÖ BİTER FETÖ ZİHNİYET BİTMEZ!
FETÖ'cü zihniyet nedir?

1)Körü körüne bağlanmak, sorgulamamak.
2)Aklını kullanmayıp bir insana kiraya vermek.
3)Tabanın sorgulamasını eleştirmesini yasaklamak, eleştireni kovmak.
4) Din ile aldatmak.
5) Atatürk'ü kullanarak kandırmak. 6) Kendi grubunun, partisinin, cemaatinin çıkarı için her şeyi mübah görmek.
7) Liderinin, hocasının, önderinin her dediğini koşulsuz doğru kabul etmek.
8) Liderini kutsayıp rüyalar ve uydurmalarla aldatmak.
9) Sadece kendini en doğru kabul edip diğerlerini karalamak.
Mar 8 6 tweets 1 min read
GERÇEK!

1)Klip, reklam, müzik ve dizilerde kadın cinselliği fışkırıyor. Bunlarla kadın zihinlerde "cinsel obje" haline getirilerek değersizleştiriliyor. Değersizleşen kadına değersiz muamele yapılıyor. Klip, dizi, müzik, reklam sektörü bilinçaltınada kadını bitiren asıl odaktır! 2) Kadının kişiliğini yok edip dişiliğini kullanarak, cinselliği ile ürün reklamı yaparak, kadının vücudu üzerinden dizi, film sektörü oluştururak büyük bir ekonomik güç kurdular. Kadını bunlar değersizleştirdi. Bir cinsel obje ve reklam aracına dönüştürdüler. Büyük Facia!