Владислав Profile picture
Sep 13, 2021 7 tweets 5 min read Read on X
ЛЮБИМЫЙ ГОРОД ЧЕРНОГОРИИ ❤️
Города в Боко-Которском заливе прекрасны по своему. Зачастую это старые, милые города, с узкими улочками и красными крышами. Это совершенно другая Черногория, не наляпистая Будва (абсолютно не понял этого города) или не дружелюбный Тиват.
Но Котор, это то место куда хочется возвращаться.
Старый Котор откидывает тебя на века назад. Город пропитан атмосферой средневековья. И не почти не изуродован металлопластиковыми окнами и дверьми как старая Будва.
Старый город Котора интересный и фотогеничный. Расположение города потрясает, пейзажи захватывают дух.
А крепость св. Иоанна позволяет взглянуть на фьорд и красные крыши Котора с высоты, главное осилить 1400 ступенек 🤔
Кстати, вход на крепость платная, но можно обойти бесплатно и при этом намного проще чем подниматься по ступенькам. А спуститься уже по ним.
Я вернусь в Черногорию только ради Котора, несмотря на то что здесь далеко не такие пляжи как в окрестностях Будвы.
Но, я уже понял, что Черногория не про пляжный отдых, по крайней мере для меня.

#montenegro #черногория #которскийзалив #котор #kotor #kotormontenegro #kotoroldtown

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Владислав

Владислав Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @KonarkUA

Dec 5, 2023
ЯК ТРИ ХАКЕРИ ВЗЛОМАЛИ ПОТЯГ

Знайшов цікаву історію на просторах польського інтернету, хочу поділитися.

Потяг виробництва польської компанії раптово зламався під час руху. Фахівці були безпорадні – потяг був у порядку, просто не хотів їхати. Image
В останньому акті відчаю на допомогу була покликана команда Dragon Sector, члени якої знайшли чудеса, про які машиністи навіть не мріяли.

Навесні 2022 року SPS виграв тендер на проведення обов'язкового огляду поїздів після проходження дистанції 1 000 000 кілометрів.
Обслуговування потяга – справа складна. Його потрібно розібрати на частини, відправити частини виробникам на перевірку, зібрати потяг і пустити в експлуатацію. Перевірка згідно з відповідним посібником (~20 000 сторінок), наданим виробником, але поїзд не рухається після збору.
Read 35 tweets
Jun 8, 2023
Робив науковий проект в університеті на тему: Залежність економіки країни від свободи людини.

Нічого вау, так як для повноцінного аналізу і прогнозування треба більше даних.

Дані взяв з Human freedom index і Світового банку. Залежність свободи людини і економіки росії
Почну з самого, напевно, з самого цікавого. Як можна побачити на графіку, тенденція в світі йде на зниження свободи людини, і Ковід став тригером для суттєвого обмеження свобод людини. Нажаль, дані тільки до 2020 року, але я розробив прогноз на базі штучного інтелекту (див. далі) Image
Прогноз каже що після 20го року буде значне відновлення свободи людини (так і сталося, думаю), але тенденція може зберігатися. Чому так, питання відкрите, треба досліджувати звіти організації.

P.S.: Прогноз не супер точний, бо не так щоб дуже багато данних. Image
Read 9 tweets
Jan 24, 2023
До останнього не вірлилось що буде саме так. Звісно, війна витала у повітрі ще з листопада. Але здавалося що це хуйло бере на понт США та НАТО. Потім, здавалося що буде загострення на Донбасі, адже більшість військових експертів (західні і наші) казали що повномасштабне... 1/
... вторгнення це самогубство. Та й в голові не вкладалося що в 21 столітті така війна як зараз, взагалі можлива.
Але десь з кінця січня думки про війну не покидали мене. В нас як раз був запланований переїзд в Франківськ, куди ми ще збиралися переїхати з вересня 2/
І я не знав що робити. Чи то переїжджати в Франківськ, де ми планували жити рік поки будемо робити документи в Польщу на ПМП, чи то одразу їхати в Польщу без нічого, ще й з новою роботою де я був на випробувальному.
Вирішив не змінювати наші плани, адже не вірив що буде ТАК 3/
Read 10 tweets
Mar 1, 2022
Не мое, но запощу, так как совпадает с моими мыслями на 100%. Тред.

Когда в школе мы изучали Вторую Мировую, меня интересовал вопрос "Ну а как же немцы? Обычные люди. Почему они все видели и молчали? Они же могли сплотиться и убить Гитлера".

#потерьнет #Ukraine #StopPutin
Не думала я, что ответы придут ко мне через 10 лет. Что я воочию увижу как ложь и пропаганда становятся главным инструментом, позволяющим получать одобрение огромных масс людей к тому, что никто никогда не одобрил бы, зная правду.
Я интересуюсь политикой РФ уже несколько лет.
Я вижу как их власть врёт каждый день. На её руках сотни преступлений, которые остаются совершенно безнаказанными. При этом в России есть классные политики, думающие люди, активисты, журналисты. Они очень смелые. И репрессированные. А ещё их мало.
Read 7 tweets
Sep 1, 2021
"На сегодняшний день, вся информация в базе MySql доступна службам безопасности и разработчикам готовых программных продуктов."
Исходя из вышенаписанного мы знаем, что MySQL пренадрежит корпорации Oracle. В википедии, написано, что основателем этой корпорации является Ларри Эллисон. Если поинтересоваться его карьерой, то одним из его проектов в Ampex была разработка СУБД для ЦРУ.
"Oracle, возможно, финансирует организации, учебные заведения, за массовое распространение этой СУБД, с целью уменьшить спрос на программистов, дабы никто ни о чём не догадался. Настоящие программисты(не модераторы) не одобряют использование готовых программных продуктов"
Read 7 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(