ꜱᴇᴘɪᴅᴇʜ👑 Profile picture
Oct 12, 2021 20 tweets 11 min read Read on X
"""جمع بندی منابع و اسناد تاریخی مهم درباره ی نسل کشی قبیله یهودی(بنی قریظه) توسط مسلمانان متوحش صدر اسلام" ""

کشتار و گردن زدن تمام مردان بالغ بنی قریظه به تایید و دستور محمد تنها یکی ازنسل کشی های پیامبر قاتل و متوحش مسلمین هست درکتاب تاریخ سیاسی اسلام از دکتر حسن ابراهیم⬇
حسن به ترجمه ابوالقاسم پاینده وارد شده:
سعد بن معاذ حکم کرد مردان بنی قریظه کشته شوند و زنان و فرزندانشان اسیر گردند پیغمبر وقتی حکم اورا شنید گفت:مطابق حکم خدا درباره آنها حکم کردی پس از آن چند گودال حفر کردند و تمام یهودیان را که شمارشان قریب #هفتصد(۷۰۰) کَس بودگردن زدند و در⬇
گودال ها ریختند!!

🖋سید محسن امین در کتاب سیره معصومان اعتراف به کشتار بنی قریظه میکند:سعد بن معاذ گفت من حکم میدهم که مردانشان کشته و اموالشان تقسیم و کودکان و زنانشان به اسارت گرفته شوند... رسول با شنیدن این حکم فرمود راستی دربارهء آنها به حکم خدا از بالای ۷ آسمان حکم⬇
کردی سپس رسول خدا به محل بازار آمد در آنجا چندین خندق حفر کرد مسلمانان نیز با آن حضرت بیرون آمدند.پیامبر دستور داد یهودیان را بیرون آوردند و گردنهایشان را در خندق بزنند...
شمار آنها ششصد و هفتصد (۶۰۰_۷۰۰)تن و بنا بر قولی بین هشتصد و نهصد (۸۰۰_۹۰۰) تن بود !!!⬇
ابن خلدون از مورخین مشهور مسلمان نیز به نسل کشی بنی قریظه توسط محمد بن عبدالله معترف است:سعد گفت :من حکم میکنم مردانشان کشته شوند و زنان و فرزندانشان اسیر گردند و اموالشان تقسیم شود.رسول خدا گفت:تو چنان حکم کردی که خداوند بر فراز ۷ آسمان حکم کرده بود. پس فرمان داد تمام یهودیان⬇
بنی قریظه رو گردن بزنند شمارشان میان ششصد(۶۰۰)و هفتصد(۷۰۰)تن بود! پیامبر فرمود: تا همه پسرانی را که به آستانه مردی رسیده بودند،کشتند!

🖋در کتاب مغازی از محمد بن عمر واقدی کشتار بنی قریظه توسط محمد بن عبدالله چنین وارد شده:به سند از محمد بن کعب قرظی برایم نقل کرد که میگفت:بنی⬇
قریظه را تا هنگام غروب سرخی روز میکشتند و سپس لاشه هارا در خندقها انداخته و رویش خاک ریختند! در مورد پسران نوجوان که در بلوغ ایشان شک میکردند اگر موی رسته بود کشته میشد! موسی بن عبیده از محمد بن منکدر نقل میکند شمار ایشان میان ششصد و هفتصد نفر(۶۰۰_۷۰۰) است و ابن عباس میگوید :⬇
شمار ایشان #هفتصد و پنجاه نفر بوده است!!

🖊کشتار و گردن زدن تمام مردان بالغ بنی قریظه و نسل کشی قوم بنی قریظه حتی در کتاب آموزش تاریخ اسلام به قلم محمد رضایی نسب برای پایه یک حوزه علمیه هم منعکس شده است: یهودیان را از قلعه بیرون آوردند و رسول خدا آنان را در سرای دختر حارث⬇
حبس کرد و آنگاه به بازار مدینه رفت و آنجا خندق هایی کَند سپس آنان را دسته دسته آوردند و در آن خندق ها گردن زدند از جمله نی بن اخطب و کعب بن سعد در میان ایشان بودند یکی از زنان یهود را نیز در ردیف مردان بنی قریظه آوردند و گردن زدند، روی هم رفته در حدود ۶۰۰ یا ۷۰۰ مرد و به قولی ⬇
۸۰۰_۹۰۰ نفر کشته شدند!!

🖊دکتر محمد هادی یوسفی غروی در کتاب تاریخ تحقیقی اسلام چندین سند پیرامون کشتار یهودیان بنی قریظه ذکر میکند :قمی (درتفسیر قمی) مينويسد :اسیران به مدینه آوردند، سپس پیامبر دستور داد که گودال هایی حفر کنند که در بقیع حفر شد و هنگامی ک شب فرا رسید دستور⬇
داد که مردان را یکی یکی خارج کنند و گردن هایشان را بزنند... رسول الله دستور داد که مردان بنی قریظه را که ۹۰۰ نفر بودند جمع آوری کنند و به مدینه بیاورند رسول الله به ناحیه بازار رفت که در آنجا گودال هایی حفر شده بود و گفت اسیران را بیاورند و به امیرالمومنین دستور داد ⬇
که پیش بیاید و گردن های آنها را در گودال ها بزند!!

🖊درکتاب (آثار احمدی) از احمد بن تاج الدین استرآبادی هم نسل کشی پیامبر مسلمین منعکس گشته و دراین کتاب هم تعداد اسیرانی که گردن زدند حدود (۷۰۰) نفر ذکر گردید:پیامبر فرمود گردنش بزند و بیت گلیم بخت کسی را که بافتند سیاه ⬇
به آب کوثر و زمزم سفید نتوان کرد و جماعت بنی قریظه را که کشته شدند هفتصد (۷۰۰) یا هشتصد (۸۰۰) کَس بودند!!

🖊درکتاب سیره نبوی که که گزیده سخنان خمینی گجستک است تایید این شخص مبنی بر کشتار و گردن زدن حدود (۷۰۰) نفر از اسرای بنی قریظه ذکر میگردد :خمینی میگوید، اسلام در عین حالی ⬇
که تربیت است، یک مکتب تربیت است لکن آن روزی که فهمید قابل تربیت نیست، هفتصد (۷۰۰) نفرشان را در یک جا یهودی بنی قریظه را در حضور رسول الله میکشند، گردن میزنند به حکم رسول الله!
🖊آیت الله منتظری در کتاب مبانی فقهی حکومت اسلامی همانند خمینی به کشتار اسیران بنی قریظه اعتراف ميكند⬇
و آنرا جز مشهورات تاریخی میداند :و اما دلیل بر کشتن اسیران این است که:پیامبر مردان بنی قریظه را که بین ۶۰۰_۷۰۰ نفر بودند کشت و روز جنگ بدر هم نضر بن حارث و عقبه بن ابی معیظ رابا شکنجه کشت و اباعزه رادر روز جنگ احد به قتل رساند!! ⬇
🖊در کتاب تاریخ منتظم ناصری از اعتماد السطنه به تصحیح دکتر محمد اسماعیل رضوانی در ذکر وقایع سال ۵هجری به کشتار بنی قریظه اشاره میشود و تعداد آن ۷۰۰ تن گزارش میگردد
[سنه ۵ هجری _سنه ۶۲۵ مسیحی ]
🖊جلال الدین فارسی نیز به هنگام نقل واقعه بنی قریظه در کتاب پیامبری و جهاد تعداد اسیرانی که گردن زده شدند را(۷۵۰) نفر با اعتماد به نقل ابن عباس میداند :چون فقط اشخاص بالغ را اعدام میکنند و هرگاه درمورد اسیری شک دارند او را معاینه میکند تا اگر موی برآورده است کشته شود وگرنه در ⬇
جرگه زن و بچه ها باشد! اعدام آنها که(۷۵۰)نفرند تا پاسی ازشب گذشته طول میکشد، آخرین دسته ها را زیر نور مشعلهایی که از شاخه خرما است. اعدام میکنند دراین هنگام که شفق ناپدید کشته است بر لاشه آنها که در خندق افکنده شده است تاک میریزند! ⬇
🖊یعقوبی از معتبرترين مورخین مسلمان نیز تعداد اسیرانی که در قتل عام بنی قریظه بودند ۷۵۰ تن ذکر میکند :پس سعد حکم کرد که مردان جنگی ایشان کشته شوند و زنان و فرزندانشان اسیر گردند پس رسول الله گفت {لقد حکمت بحکم الله من فوق سبع السماوات }راستی بحکم خدا از بالای هفت آسمان حکم کردی⬇
سپس آنان را ده ده پیش داشت و گردن زد و شماره شان (۷۵۰) نفر بود!
مطابق این اسناد مهم تا بدین جا ثابت شد که پیامبر اسلام دست به قتل عام مخالفین خود زده است.....

#دکتر_روشنگر
#نقد_اسلام
#نقد_ادیان
#نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامی
#جاویدشاه

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh

Keep Current with ꜱᴇᴘɪᴅᴇʜ👑

ꜱᴇᴘɪᴅᴇʜ👑 Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @With_pahlavi3

Apr 23
ناگفته هایی از منتظری و خمینی !

آیت الله منتظری،طلبه ای شد بُله و بی استعداد،پرخور و هیز و بدچشم که در شهوت رانی کم از برادرم روح الله نداشت و خودش تعریف میکرد بوقت حاجت جنسی با مرغ لاری و غاز و بوقلمون و سگ هم جماع مینمود،تمام صورتش پراز جوش و عفونت دهانش همه را متاذی میکرد⬇️⬇️
Image
Image
آخوند پسندیده(برادر خمینی)در ادامه می‌گوید:یکروز روح الله چند نفر عوام در مدرسه فیضیه دور خود جمع کرده بصدای بلند دو رگه دهانی مآب خود ازهمین حرفها میزد که آژانی سررسید و با باتون پنج شش ضربه بسرش زد و چون خواست مقاومت کند و درشتی نماید چیزی نمانده بود که پاسبان قلچماق باتونش⬇️⬇️
را به نا بدتر جای روح الله فروکند که روح الله دوپا قرض کرد و فرار کرد ،در همین واقعه کتک خوردن روح الله ،بچه آخوند اصفهانی(منتظری) دیگری که دو سه باتون به کتفش اصابت کرده بود با ما دوست شد و بعدها خویشاوندی سببی هم با ما پیدا کرد، این مرد شیخ حسینعلی ملقب به جلقی، بود که⬇️⬇️
Read 18 tweets
Apr 15
روایت گوشه ای از جنایاتِ پاسدارانِ خمینی ،در اوایل پیروزی شورش ۵۷،از زبان آخوند مرتضی پسندیده:

۱-دختری برای خرید کفش بمیدان ولیعصر(ولیعهد) میرود، بین پاسداران و چند نفر مخالف تیراندازی می‌شود و دختر از ترس به کیوسک تلفن پناه می‌برد ،اورا می‌گیرند ،چون باکره بود ⬇️⬇️ Image
چند دسته به او تجاوز میکنند و همان روز اعدامش میکنند،دو ساعت بعد معلوم میشود دختر بیگناه بوده ،رییس پاسدار ها و شیخ حیا نکرده،بهنگام تحویل جسد به خانواده اش میگوید: حال که جرمی نداشته ما اورا بدستور امام اجازه می‌دهیم در گورستان شهدا دفن گردد و به بهشت روانه شود،⬇️⬇️
۲-در بابلسر دو دختر بچه ده دوازده ساله با کُلفَت خود لب دریا می‌روند و با ماسه ها مشغول بازی میشوند، چند پاسدار برای اخاذی ، خدمتکار و بچه ها را جلو چشم پدر و مادر بشلاق می‌بندند که اینان در ،دریا نیمه برهنه شنا میکردند، یکی از دخترها و همچنین کلفت در نخستین ضربات جان میدهند⬇️⬇️
Read 21 tweets
Apr 9
آخوند مرتضی پسندیده(برادرِ خمینی)در کتاب خاطراتش میگوید:حقا اگر بقول شما این #رضاشاه_کبیر و بگفته ما،رضا قلدر،سلطنتش ده سال دیگر ادامه می‌یافت نسل آخوند و ملا رااز سرزمین ایران برمیداشت و همه شمارا راحت میکرد.

رضاشاه این قوم را خوب می شناخت و می‌دانست مفتخوارتر و بیکاره تر⬇️⬇️ Image
و بی دین تر از گروه روحانی و روحانی نما در روی زمین پیدا نمیشود و می‌دانست تمام تقلبات در امر ازدواج و طلاق و دوز و کلک های سند سازی و جعل امضا و اتهامات دروغ و چپاول اموال موقوفه و صغار همه از مغز کِرم خورده عمامه داران و ریش داران و نعلین به پایان تراوش میکند،از اینرو⬇️⬇️
نخستین کاری که کرد این بود که اداره ثبت اسناد را در کشور بنیاد گذارد و بساط ازدواج کردن و طلاق دادن را در محاضر رسمی با شرایط خاصی عملی نمود و این یکی از بزرگترین صدمه هایی بود که به ملایان وارد شد،تقویت دادگستری و ارجاع کلیه دعاوی چه دینی و چه غیر دینی بدان وزارت ⬇️⬇️
Read 11 tweets
Apr 4
مرتضی پسندیده(برادر خمینی)در پرده دَری ها و خاطراتش میگوید:
(بعداز فتنه ۵۷)روح الله خمینی،تاجِ #محمدرضاشاه را در خلوت بسر گذاشته و خطاب به پسرش سیداحمد و سیدحسین(نوه اش)میگفت:کدام امام یا پیامبری به قوزک پای من می‌رسد؟من از تمام اولیا و انبیا سَرم،مگرنمی‌بینی این ملت خودش پشت⬇️⬇️ Image
بمن داده ،همه اشان گفتن تو امام امتی،تو پیامبری،تو خدایی،خودشان از بزرگ تا کوچک،عالم و نادان سوگند خوردندکه مرا در ماه دیده اند وهمه چیزشان را بمن تفویض کردند،من بچه گدا بودم بیسواد و الواط و آدمکش بودم ولی هفتاد سال ریا کردم،تدلیس نمودم و موفق شدم،بیشترشان مرا می‌شناختند ولی⬇️⬇️
مرا خواستند و با منت برکرسی خدایی ام نشانده اند، رییس جمهورشان دست مرا میبوسد و حکم ریاست ازمن میگیرد ،مردم آب دهان و ادرارم را بجای تربت و دارو میبرند . تا ده روز دیگر صبر کنید ،میدهم نقشه ایران را عوض کنند،پس از آنکه آنرا تکه تکه و ملوک الطوایفی کردم و هر قطعه اش را بیکی از⬇️⬇️
Read 16 tweets
Apr 1
خاطرات آخوند مرتضی پسندیده و برادرش روح الله خمینی از همخوابگی با زنان شهرنو !

روح الله در آن اوقات عاشق مسجدشاه و شهرنو تهران شده بود و هروقت دستور برفتن تهران میدادند روحش قبل از خودش بدانجا پرواز میکرد،درمورد شهرنو معلوم بود برای چه میرود،اما وقتیکه راجع به مسجدشاه جویا⬇️⬇️ Image
شدم گفت:در بیشتر حجره های آن صیغه و متعه هست و با سی شاهی الی دوقران میتوانیم عیشی حلال و بی دغدغه بکنیم.
اتفاقا یک روز جمعه باتفاق همدیگر به مسجدشاه رفتیم ،همینکه یک دسته طلبه و آخوند هردوما را تقریبا بلاتکلیف و غریب یافتند، ملایی نیمه خمیده با دو قبضه ریش و عمامه⬇️⬇️
از جمعشان شتابان بجانب ما آمد و سلام علیک غلیظی داد و گفت میبینم که هردو غریب هستید ،من از جانب خدا و دین وظیفه دارم هردو شما را که نجابت و طهارت از پک و پوزتان می‌بارد دستتان را بدست عفیفه پر عصمتی بسپارم و صیغه را جاری کنم ،ملا چون دید ما دو دل هستیم بدون آنکه بگذارد⬇️⬇️
Read 18 tweets
Mar 28
ماجرایِ #لواط دادن «خمینی» از زبان برادرش

مرتضی پسندیده(یکی از برادران خمینی) در کتاب خاطراتش(وارث مُلک کیان،صفحه ۷۳ و ۷۴) میگوید: از خدا که مخفی نباشد، از شما چه پنهان ،مُلا رمضان آخوند مقدس که یک روز نمازش ترک نمیشد و از برکت صدقات و مال امام و از وجوه احسان،زکات و خمس⬇️⬇️ Image
و ردمظالم مفت خواری میکرد و طول عمامه اش از دَه ذرع تجاوز مینمود و نشان مُهر نماز همیشه بر پیشانیش برجستگی خاصی داشت،سید روح الله برادرم را برهنه روی تشک خوابانده بود و خود بر روی او افتاده ،بالا پایین می‌رفت و صدایی از خود صادر میکرد که بی شباهت به سگهای خسته گله که بهنگام⬇️⬇️
تعقیب گوسفندان از خود درمیاوردند نبود،چیزی نمانده بود دیوانه شوم ،در آن لحظه هرگاه هفت تیرم یا هر اسلحه دیگری همراهم بود آندو سگ لعین را میکشتم،ناچار فریادی از روی استیصال برکشیده و در را بهم کوفته خارج شدم ،بهنگام بیرون رفتن از خانه شنیدم که ملارمضان میگوید:آهای علق مزلفه ⬇️⬇️
Read 7 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!

This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(