👑Shayan👊♂️ Profile picture
Dec 15, 2021 7 tweets 4 min read Read on X
آخوندهای فرزندکش! #رشته_توییت
اشکال اینجاس که بعضی از شما آخوند رو #انسان تلقی میکنید و افکار و پندار و کردار اونهارو با معیار انسانی سنجش و قضاوت میکنید! در این رشته تنها چند نمونه از برخوردهای این موجود با فرزندانش را یادآوری میکنم
آیت‌الله محمدی گیلانی:
گیلانی از اولین فرزند کش لیست است. او دستور اعدام هردو پسرش را صادر میکند. نقل شده که مامور اعدام گیج شده و اعدام را اجرا نمیکند. گیلانی چندین بار با فحاشی فرزندان و جلاد را خطاب قرار میدهد. نهایتا خودش برای اعدام بلند میشود و جلاد از ترس حکم را اجرا میکند!
آیت‌الله حسنی (ارومیه): دومین بیمار روانی لیست را بخاطر انتشار گسترده اراجیف احمقانه اش میشناسید. حسنی محل زندگی پسرش را در تماس با کمیته با عنوان محل اختفای ضد انقلاب مسلح اعلام و دستور میدهد: در صورت مقاومت یا فرار فورا بزنیدشان! پسر حسنی همانروز دستگیر و بلافاصله اعدام میشود!
این یکی را میشناسید و میدانید نمیرالمونین حکم اعدام فرزندش را صادر کرده (البته بنا به روایتی او هنگام دستگیری کشته شده است). چیزی که نمیدانید اینه که این حیوان همانطور که از قبل وعده داده بود ۴۰ روز به شکرانه اعدام فرزند روزه شکر گرفته است!
آیت الله مشکینی: ایشان طبق گفته خودشان بعلت نداشتن مسئولیت شخصا افتخار صدور حکم اعدام فرزندش را نداشته ولی در نامه ایی خواستار اجرای صریح حکم اسلام درصورت گناهکاری فرزندش شد و بلافاصله پس از اعدام در نامه ایی از اقدام کمیته و دادگاه انقلاب تجلیل و تشکر میکند.
آیت الله طالقانی صاحب القاب ابوذر زمان! مالک اشتر زمان! یار گرمابه یدالله سحابی و مهندس بازرگان هرچند ابتدای کار دولت موقت به درک واصل شد ولی نقش او در حمایت و پیروزی انقلاب چنان پررنگ است که دستگیری نوه ۱۷ساله و سپس اعدامش را عهده بگیرد! بویژه که فرزندانش همچنان جیره خور نظامند.
قضاوت یک فرد براساس تعمیم رفتار یک گروه اخلاقی نیست! اما اجازه میخوام که آخوند رو از این قاعده مستثنی کنیم. اگر حتی مثل من معتقد نباشید پدر #روح_الله_زم در قتل پسرش شریک است. لااقل تجارت با خون پسرش برای بقای نظام را مردود ندانید! اصلا به درک که بعد یکسال لباسش رو درآورده!✋

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh

Keep Current with 👑Shayan👊♂️

👑Shayan👊♂️ Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @shayan_shahnazi

Aug 19
✅یک انقلاب عظیم در راه است! #رشته_توییت_مهم
بیشتر از ۵۰% شما دوستان دنبال کننده در یکسال گذشته با من آشنا شدید و هنوزم منو درست نمیشناسید. من به شما قول دادم که اولین نفری باشم که خبر انقلاب رو بهتون میدم. دفعه قبل هم همینکارو کردم و درست ۳۰ روز (دقیقا ۳۰) قبل از قتل مهسا امینی Image
بهتون اطلاع دادم که چه اتفاقی رخ خواهد داد. انقلاب موسوم به مهسا نهایتا توسط چپها و دمکرات‌های آمریکا به لجن کشیده شد. اما دستاوردهای ملی و مطالبات آن خیزش در بطن جامعه همچنان وجود دارد و این آتش زیر خاکستر بهرحال دوباره زبانه خواهد کشید! بشما قول میدم یک انقلاب دیگر و از نوع
Image
Image
واقعی آن در پیش است. من وقوع اونو حس میکنم. در چندروز گذشته اخبار #اعتصابات_سراسری و چند اعتراض مختلف پخش شد.
اگر یادتون باشه همیشه درباره اینکه یک انقلاب بدل و جعلی خیزش ملی مارا تهدید میکند هشدار داده ام. چیزی که درمقابل چشمانم امروز دارم میبینم اون انقلاب جعلی است نه اصلی!
Read 20 tweets
Aug 4
جنگ میشود!؟ #رشته_توئیت
تقریبا همه شما با نظرات من درمورد جنگ آشنایید. میدونید معتقدم جنگ سریعترین، کم هزینه ترین و کم تلفات ترین راه انداختن ج ا است. ج ا همیشه از این نقطه فرار میکرده اما مدتیه متوجه سیگنالهایی شدم که ج ا هم بدنبال جنگ هست! البته این به این معنی نیست که همه Image
در ج ا بدنبال جنگند. ج ا بدنبال یک جنگ #گاوبندی هست نه چیز دیگه! گاوبندی نباید با جنگ اشتباه گرفته شود! اما حتی در یک گاوبندی هم اوضاع خیلی راحت میتواند از کنترل خارج شود. حتی ممکن است خود گاوبندی تله‌ایی برای ج ا باشد! اینکه چرا ج ا بدلیل عقب ماندگی تکنولوژیک در جنگ بازنده است Image
بعهده نظامی نویسان است و من کارشناس نظامی نیستم سیاسی نویسم! اما از آنچه از تاریخ جنگ میدانیم زمانیکه فاصله تکنولوژیک دو جبهه از حدی بیشتر باشد این جنگ نابرابر و نتیجه تقریبا از پیش تعیین شده است. جنگ غزه نشان داد که دوران ویتنام بازی تمام شده و این فناوری است که حرف اول را میزند Image
Read 27 tweets
Aug 1
#جنگ_جهانی_سوم، جنگ جهانی نیابتی! #رشته_توئیت
بسیاری بدرستی معتقدند با توجه به انبوه سلاحهای اتمی امکان وقوع جنگ جهانی سوم بشکل کلاسیک وجود ندارد و پیروز نهایی (کسی زودتر ضربه اول رو زده) بااینکه میتواند فقط طی چند دقیقه مشخص شود عملا با سیاره‌ای غیرقابل استفاده مواجه میشود. Image
بنابراین هرچند بنظر میرسد جنگ جهانی بعدی از سطح درگیری نیابتی مثل جبهه اوکراین یا اسرائیل یا مثلا مثل تایوان و... فراتر نرود اما این به این معنی نیست که جنگ جهانی بشکل غیر کلاسیک آن رخ نخواهد داد. شما ببینید تلفات کووید تقریبا با تلفات غیرنظامی جنگ جهانی اول قابل مقایسه است. Image
و با مشاهده آنچه در جهان چندسال اخیر در جریان بوده و هست میتوان نتیجه گیری کرد جنگ جهانی سوم بیشتر داخلی و درون جریانی است و کمتر بین المللی و بین کشوری! منظورم جنگ بین گلوبالیستها و میهن پرستانه! دو طرف مدتی هست که سربازگیری از قشر خاکستری را آغاز کرده اند و بشدت برروی Image
Read 27 tweets
Jul 6
دولت سقوط! #رشته_توئیت
ج ا نیاز به "رای" ندارد به "صف" نیاز دارد!
برای همین اگرچه بیشتر این رشتو ۲۴ساعت قبل از اعلام نام آبدارچی جدید خامنه‌ای نوشته شده و بهتر است موقع خوندن این رشتو جلیلی بعنوان ملیجک جدید نظام معرفی شده باشد اما فرد برنده و آمار مشارکت هیچکدوم تاثیر کلی بر Image
تحلیل پیش رو ندارند. چون حل معضلات داخلی و خارجی پیش روی نظام از عهده این دو نفر خارج است. و تقریبا با قطعیت میتونم بگم هیچکدام از این دو دولت مثل دولت رئیسی به پایان طبیعی نخواهند رسید! و اما مقام کاملا سمبولیک ریاست جمهوری در ایران یک معنای کلی دارد: کدام باند و کدام کانال مالی Image
مالی پیمانکار عملگی اربابان بویژه آمریکا باشد!؟ در همین راستا می‌بینید تقریبا هرروز یکجای جدیدی سپاه رو تروریستی اعلام میکنن تا محدودیتهای ایجاد شده راه رو برای باند ظریف پزشکیان بیشتر باز کند و میشه گفت بعد از حذف قالیباف خامنه‌ای تقریبا چاره‌ای جز راه دادن به پزشکیان ندارد! چون Image
Read 26 tweets
Jun 13
هشدار! ج ا از این پیچ رد نشود! #رشته_توئیت
یک نقطه ضعف خامنه‌ای اینه که ترس، خشم و شادیش رو نمیتواند در چهره اش مخفی کند! در سالهای گذشته رابطه یک به یکی که بین میمیک صورت خامنه‌ای با وقایع آتی برقرار بوده مدام موجب تقویت این تئوری شده که شما ذهن خامنه‌ای رو نه از گفتار که
Image
Image
زبان صورتش میتوانید بخوانید! البته ما تا امروز هیچوقت این مسیر رو اینطوری برعکس طی نکردیم. اما برای اولین‌بار ایندفعه سعی کردم از آرامش خامنه‌ای به اوضاع شک کنم! یعنی طبیعتا و منطقا در شرایطی که ساختار کلی نظام فروپاشیده بطوریکه حتی روسیه خودش رو عقب کشیده و منتظر تعیین شدن یا Image
یا نشدن #قالیباف هست، بنظر من یک کاسه‌ایی زیر نیم کاسه هست. در شرایط فعلی که ارباب روس و آمریکا پشت عاقارو خالی کردن و این روند رو تا حذف چین از معادلات حکومتی ایران ادامه خواهند داد من فکرمیکنم تارگت و کاربری #سیرک_انتخابات روبرو فقط دنبال نخودسیاه فرستادن تحلیلگران و قلاب سنگ Image
Read 28 tweets
Jun 6
#تحلیل_روز
آخرین باری که بیاد دارم خامنه‌ای اینطور اتوبوسی محافظ دور خودش چیده به چندماه قبل از هلاکت قاسم سلیمانی (عکس 👇) برمیگرده. درحالیکه ملت مشغول ضربه زدن به شکم سنجاب و سناریوهای نخ‌نمای تولیدی اتاق فکر رژیم و اپوزیسیون چپ هستن، ج ا برای حفظ خودش به اختلال گسترده جی پی اس
Image
Image
رو آورده و این دلیل دیگه بر ورود به مرحله تسویه حسابهای #قهوه_قجری مشابه اواخر کار قاجاریه هست. و همچنین شکاف بی سابقه بین مردم و حکومت‌. شما ببینید در این دوره از #سیرک_انتخابات حتی وعده ایی برای خرج کردن وجود ندارد که مردم رو پای صندوق بکشاند! دولت رئیسی بعنوان دولت انقلابی Image
همراه مجلس یکدست انقلابی زیر نظر مستقیم رهبر انقلاب از حل معضلات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی ناتوان بود! فروپاشیها زمانی رخ میدهند که آخرین برگ ایدیولوژیک بازی و بسوزد! رژیم برگی برای بازی ندارد! برای همین تمام مهره های سوخته به میدان آمده اند. بیشتر اینها آمده اند تا رد Image
Read 8 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!

This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(