Melaniya Podolyak Profile picture
Apr 3, 2022 14 tweets 4 min read Read on X
A very important thread.
Q&A about Azov.
Please READ CAREFULLY AND SHARE.

1. Preamble.
2. Are all members of Azov neo-nazis?
3. Is Azov an official structure?

4. Who serves in Azov?
5. Is the head of Azov also a leader of the far-right party “National Corps”?

6. Is Natsionalni Druzhyny a part of Azov?
7. Is Azov a fighting wing of the National Corps?
8. Do the far-right from Europe/USA serve in Azov?
9. Is Azov extremist?
10. Were the members of Azov involved in war crimes?
11. Does Azov stand for “the purity of the white race”?

12. Does Azov conduct torchlight processions?

13. Does Azov glorify nazi ideology?
14. Have Azov fighters committed war crimes in Mariupol?
Why does Western audience continue to express concern about Azov (pt. 1)
Why does Western audience continue to express concern about Azov (pt. 3 and 3)
About the author.
END OF THREAD.

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Melaniya Podolyak

Melaniya Podolyak Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @MelaniePodolyak

Apr 25
Я собі уявляю ситуацію, в якій я ходжу під петиції про заглиблих військових і пишу: «а йому за шо давати Героя?»

Не почитавши ні тексту петиції, не розібравшись, про кого мова, що та людина зробила, та й взагалі – от просто ходжу і висловлюю свою опінію про людей, які віддали життя за державу.

Не хочеш – не підписуй. Розвели тут «комісію героїзму».
Особливо класна теза: «Що тепер – всім давати?» або «не знецінюйте нагороду»

Ви нормальні?)))
Всім не дадуть, успокойтесь.
Не дадуть навіть тим, хто заслужив.
Джусу, наприклад, не дали, хоч і було за що. Жінка загиблого побратима зареєструвала петицію, бо її рвало, що Андрієві не дали.
Я, звісно, ініціативу підтримала, але ілюзій не плекала.

Просто рідним і близьким мертвого солдата ваша опінія про те, заслужив він чи ні нахуй не всралась (вибачте) (не вибачте)
Read 4 tweets
Apr 11
А от всі ці люди, які вичитують інших про те, що в нас в країні, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, війна, і що вони "відірвані від реальності", і що вони забули, і війна їх не торкається, а головне, що ми програємо війну - а це ви до кого говорите?
Тут багато пишуть про помиральну яму. Хочете я вам розкажу вигадану історію про помиральну яму?

От ви абстрактна дівчина, вам під 30. Ви живете в воюючій країні, все, що ви робите, пов'язане з війною. В вас помирають друзі, інші друзі стають переселенцями, все погано.
Типова історія, словом.

Одного дня ви зустрічаєте хлопця. Він військовий з дуже небезпечною професією. Але ви дуже сильно закохуєтесь, і обережно думаєте про майбутнє.

Але це війна, і тому він гине.
Read 12 tweets
Mar 16
Я якось пропустила цю фотку, єбать звісно, мені і без присвоєння грошей цього досить було б щоб зрозуміти до чого все йде, просто ш т о

Аааааа
Мені аж влом тред писати про цю падругу, що справа, але вона бʼється в Гуглі, і якщо є три звивини, то все зразу стає ясно

Не можу просто
Її звати Бріттані Кайзер, і вона дуже хоче, щоб її вважали whistleblower-ом по справі Cambridge Analytica, бо вона там працювала

На ділі подругу просто взяли за сраку в питанні втручання в вибори і загрози демократії
Read 11 tweets
Feb 8
Боже, дві години
З другої хвилини вже хуярить оцей свій урок з історії для душевнохворих, НЕМОЖЛИВО
Коли ти хотів великого Slavic warmonger, але дали притрушеного плєшивого історика Image
Read 60 tweets
Jan 17
А тепер коли всі заспокоїли емоції, а я якраз настільки люта, наскільки треба, хочеться написати одне: ніхуя в нас не буде нормальних медіа ніколи, якщо ми не будемо нормально взаємодіяти.
Можна сприймати чи не сприймати якийсь контент, і то ваша справа, але істерика навколо @grntmedia – це діч, яка вилізла за рамки адекватної поведінки загалом.

Вам не вгодиш.
Медіа існує не на олігархічні бабки, дається тяжким трудом, я знаю всю фактично команду – вони молоді, дуже ідейні і два роки хуярять тупо в мінуса. Так, не, сука, мастодонти медіа бізнесу, як Українська правда чи Цензор))))
Read 12 tweets
Dec 8, 2023
Кілька слів про памʼятники і політику памʼяті.
В мене є більше думок, але їх ви якось, сподіваюсь, незабаром, прочитаєте в іншому форматі. Просто хочеться накинути акуратно на загальну дискусію.
Я вже кілька місяців роздумую про ці речі, читаю літературу, консультуюсь зі спеціалістами. Факт залишається фактом: держава на загальнонаціональному рівні провалила політику комеморативних практик загиблих українців – як військових, так і цивільних.
Окремо на муніципальних рівнях є успіхи, але це все.
Read 30 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(