Paul Crow 🚀 Profile picture
Jan 11, 2023 18 tweets 8 min read Read on X
GM wróciłem tęskniliście? dzisiaj z okazji NR23 🎁 sprawdzimy sobie ile kasy mogę zarobić na kopiowaniu tradów z tweetów. 🤔

strategia prosta wybieram shillerów i kopiuje ich każdy trade za 300$
każdy dobrze wie że 100x jest lepsze niż dca $btc dla leszczy. 👍

#krypto

1/18
wybiorę zagranicznych bo mi zaraz zlecą gnomy mówiące ile pierdylionów dolarów zarobili w ciągu ost miesięcy. wierze Wam 👍

z zazdrości mnie skręca i eksplodują mi pośladki booom 💥

2/18
tych sledze sobie i skopiuje ich kocie ruchy. Zatańczymy w #degen dance w rytmie dirty dancingu:

twitter.com/JasonCryptoFTW
twitter.com/cryptogems555
twitter.com/CryptoKaduna
twitter.com/RomeoTrades

mam nadzieje ze są dobrzy.

3/18
Przez okres 30 dni pisali o 561 coinach. 🤯

niektóre się powtarzają, ale ło matko przenajświętsza, to daje koło 18 coinów dziennie. Nie ma lekko utrzymanie się z shillerki to praca na 24h,

do pomocy biorę JPII mojego mentora PR i znawcę zarządzania bankiem watykańskim.

4/18
561 coinów - 30% powtarzających się * 300$ = 105 000$ inwestycja.

wtf???? gdybym tyle miał to bym ich nie kupował. ktoś chętny pożyczyć oddam za 30 dni x2? 🤡 hahaha

wallet:
0x9bfb9Fb9Cd0655B611098349EeF3fC27C4A9d73F

5/18
JPII na jakim interwale kupować i grać? 3D, D, 4h, 1h?

"Synu spróbuj na różnych a poznasz moc Słowa Shillerskiego. Tylko shillerka da Ci wymarzone 100x w pare chwil i upragnione lambo pod kolumną Zygmunta. "

yes Sir 🫡

6/18 Image
Znacie takie coiny?

$EGG
$BORK
$MIDAS
$GLOBE
$FFB
$RABBIT
$TYRANT
$EJET
$DALEKS
$PINU
$MUTTLEY
$DWAGON
$FINU
$SUKO
$CHOO
$BEAST
$OREO
$MMY
$STF
$MEMEAI
$TU
$MMY
$CLIFF
$VOLT
$QUACK
$DINO
$CRAMER
itd....

ja nie 🤯 pare odpadnie interesują mnie tylko lower capy

7/18
Tutaj mały disclaimer:
- porównywałem tylko coiny jak podawali linka do dextools
- wiele coinów się dubluje
- mamy bessę więc wynik w hossie może być inny
- mieliśmy grudzień to może tez wpływać na wyniki próby
- kiedy buduje się ponzi wykres, wtedy tez mogą być lepsze $

8/18 Image
Wow wyniki są zaskakujące.

Zakup robiony co do minuty z tweetem naszych shillerów. Próba 100 coinów.

Wyniki:
Cena średnia po 1h +44%
Cena średnia po 1d -35%
Cena średnia po 3d -65%

9/18 Image
Wnioski:

1) wynik na 1h, zaskoczył mnie myślałem że będzie gorzej, ale to wynik idealny kupuje idealnie co do sek z shillerem i sprzedajemy na top: 🙈 niemożliwe do zrobienia
2) Liczy się szybkość, wejście po 1h oznacza raczej pewną stratę. Nie kupuj po 1h od tweeta

10/18
3) Każdy z shillerów ma trochę inny styl pump, warto rozumieć jaki reprezentuje sobą. Jeden z nich ma lepszy wynik od pozostałych.
4) około 10% coinów ma double top, szansa wiec jest b mała na kolejną górkę, z reguły musi iść kolejny tweet i naganianie.

11/18
6) żaden z coinów nie dał 100x w 30dni
7) czasem miałem pecha kupiłem drogo i wcześnie, a szczyt był dopiero po 24 dniach, a ja już miałem stratę -80% np $bork więc shiller może dopasować tezę pod wynik.

12/18 ImageImage
8) shillerzy piszą wynik idealny od dna do top np $bork 30x, a nie od zakupu do prawdziwej sprzedaży z 30x może będzie 5x-6x ale kto utrzyma 24 dni stratę -80%.
9) powstaje złudzenie zysku poprzez idealne wyniki, gdyż shillerzy publikują duża ilosc coinów, plus nie ma dat.

13/18
10) Kupimy 1,2,3 mamy stratę, nie będzie nas przy kompie i akurat 4 da zysk, kolega się pochwali, a my od nowa kupuje 5,6,7,8 strata...
11) jeśli chcesz w to się bawić musisz szukać shillerów wallety i kupować przed tweetem ale to już troszkę inna strategia.

14/18
12) coiny dochodowe stanowią około 5%-10% tweetów
13) jest to praca 24h na dobę, więcej zarobiłbym w Żabce. Duży stres, dużo emocji, raczej bardzo duża szansa na stratę.

Kopiowanie z tweeta w mojej subiektywnej ocenie jest po prostu nieopłacalne i nierozsądne.

15/18 Image
No dobrze w związku z tym że kupiłem tylko za 30000$ to jakbyś mi pożyczył to obecnie mógłbym Ci oddać tylko 10354$. Starta 20k w miesiąc przy trzymaniu pozycji >1h.

Jak widzisz więcej zarobiłbym w Żabce, niż marnując czas na kopiowanie tradów z tweetera.

16/18
Nasz #krypto #degen dance zakończył się smutno. Bieda 💔

Jeśli znasz skuteczniejszych shillerow to podaj w komentarzu chętnie prześwietlę, byle nie PL bo nie chce dram.
Jeśli masz lepszą strategię to opisz chętnie posłucham. 👍

dzięki za doczytanie, miłego dnia 🌻

17/18
ps. ostatnio byłem u @KyudoChandler i rozmawialiśmy razem z @Ergorg o $btc i #krypto.



Jak masz kłopoty z zaśnięciem to polecam o 22 włączyć i ululamy cię w łóżeczku szybciutko.

18/18

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Paul Crow 🚀

Paul Crow 🚀 Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @Paul__Crow

Mar 28, 2023
Operacja choke (duszenie), nie to nie film dla dorosłych 18+, tylko teoria w której rząd USA ogranicza i utrudnia dostęp do #krypto.

Pierwsze wpisy na ten temat zrobił Nic Carter około 6 tygodni temu.

Sprawdzam 🧐

1/16
Artykuł "Crypto Choke Point" opisuje, jak rządy i instytucje finansowe mogą próbować wpływać na rynek kryptowalut poprzez tzw. "punkt duszenia" (ang. choke point) np. poprzez utrudnienie wymiany kryptowalut na tradycyjne waluty. Do tego śledzenie przepływu AML/KYC.

2/16
Czemu tak się dzieje? Z kilku powodów:
- rząd nie lubi konkurencji, ale także boi się odpływu depozytów do krypto. Do tego zniechęca instytucje do obsługi klientów z tej branży.
W związku z tym trudno jest wykonać przelew na giełdę np. blokowanie konta, ograniczenie kwoty.

3/16
Read 16 tweets
Mar 27, 2023
GM

Pewien rycerz poszedł na schadzkę z księżniczką, niestety złapał ich król. Postanowił ukarać rycerza.
Wrzucił go na arenę, na której rycerz ma do wyboru dwoje drzwi.

Za jednymi był tygrys 🐅, jeśli je otworzy, to zginie.

1/5
Za drugimi drzwiami była inna księżniczka 👸 i wolność.

Na trybunie siedziała jego ukochana, która podpowiadała mu, które drzwi wybrać. Czy go kocha i chce, by żył z inną, a może tak mocno go kocha, że woli, by zginął?

Jeśli nie, nic nie zrobi, zostanie zabity.

2/5
Dylemat 🤔

W obecnej sytuacji na rynku jesteśmy niczym rycerz, nie robiąc nic z naszymi pieniędzmi skazujemy je na stratę poprzez inflację. Jeśli zainwestujemy je źle pewnie też stracimy i to sporo, a jeśli będziemy mieli szczęście może nam się uda.

3/5
Read 5 tweets
Mar 20, 2023
GM 😄

Pewnie większość słyszała o zakładzie że $btc dojdzie do 1 mln$ w ciągu 90 dni. To dzisiaj zajmę się predykacjami cenowymi na przykładzie upadku banku $sivb

tldr. nie wierzę by $btc doszedł do 1 mln$ w 90dni

1/8
Jak wiecie istnieją płatne serwisy na których analitycy prognozują ceny akcji i nie tylko. O to co prognozowali dla $sivb Sillcon Valley Bank.

przeciętny target dla $sivb to 243$ z czego najniższy to 100$, a najwyższy to 340$. Wiecie jak to się skończyło, upadkiem banku.

2/8 Image
No dobrze a jak wyceniał to simplywallstreet na odstani dzień przed pamiętnym weekendem sugerował cenę "uczciwą" 145$.
jak widać rynek wycenił to uczciwie na 0.

3/8 Image
Read 8 tweets
Mar 19, 2023
GM

Jedni mają szczęście, inni pecha dlaczego?

Ost przeczytałem książkę "How to Get Lucky" która pokazuje, że możesz zwiększyć swoje szanse na dobre zdarzenia! 🍀 Bez gwarancji wygranej w loterii, ale to już coś. 😜

streszczę Wam 11 technik plus dorzucę szczyptę od siebie

1/20 Image
Nie wystarcza być w czymś dobrym, potrzeba też szczęścia czyli przypadku. Bycie w dobrym miejscu w dobrym czasie. Niestety większość książek czy filmów, koncentruje się na rozwoju bohatera na skutek złych wydarzeń które prowadzi do happy endu.

2/20 Image
Niestety rzadko kiedy pokazuje fart
No jakby wyglądało że komuś po prostu się poszczęściło i kupił np. $btc w 2010 roku. Jak spytasz taką osobę to co odpowie? Pewnie Ci sprzeda szkolenie 😉 i powie o ciężkiej pracy.

3/20 Image
Read 20 tweets
Mar 9, 2023
GM dzisiaj troszkę fajnych stron i narzędzi z których dość często korzystam w #krypto przy szukaniu nowych coinów i nie tylko.

Zapraszam ☕

1/19
dexscreener.com
dextools.io/app/en

Umożliwią te strony nam sprawdzenie wykresów nie wszystko jest na TV, sprawdzenie ilości operacji, obrotu, wyszukiwania portfeli które zrzucają/skupują, co modne. Tutaj pewnie trzeba by był osobny wpis zrobić jak je używać.

2/19 Image
app.bubblemaps.io/eth/
tokensniffer.com

Szukanie dziwnych bąbli, powiązań i portfeli na jakimś nowych coinie, po prostu obejrzyjcie trochę coinów i sami wyłapiecie dziwne anomalie... 🤔

3/19 Image
Read 19 tweets
Feb 10, 2023
Gm 😃

Stworzyłem checkliste do szukania #krypto 100x gems, korzystam z niej możecie kopiować i dostosowywać pod siebie.

#krypto #alts #gems #100xgem

1/7
Tutaj do skopiowania i do zmian pod swoje strategię Google Sheet:
tinyurl.com/48z5bwcv

2/7
Panie co było pierwsze kura czy jajko? 🤔

Co daje lepszy wynik? anonimowy team? tam gdzie są wieloryby?
team kontaktowy czy pospolite buraki na dorobku?

Na te pytania każdy musi sam sobie odpowiedzieć i dostosować do swojej strategii.

3/7
Read 7 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(