Persian Banksy🤨🧐 Profile picture
Political Analyst- Strategic Writer لایک کردن منشنهاوتوئیتها به منزله تایید نیست ینی خوندم مطلب رو‌ .اگر بخواهم تایید کنم ، ایموجی میگذارم .
🍆Alireza🍆 Profile picture 1 added to My Authors
May 14 5 tweets 1 min read
کسی که قیمتهارو ازاد میکنه ، اوقول‌منقل گمرکات رو هم برمیداره و ازاد میزاره هرکسی به هر میزانی که میتونه ، کالا از هرنوعی وارد کنه ، دلار رو نمیگیره دستش و قطره.چکونی بده به دست رانتخورای خودش .
الان شما بری دم بانک بگی دلار میخام برای واردات نهاده‌های دامی ، اینم اسناد خریدم ، بهت دلار میدن برای خرید دارو چطور ؟ بری بگی میخام ۱ کانتینر سرم ساده وارد کنم ، برات گشایش ارزی میکنند ؟
این درواقع جراحی اقتصادی که هیچ ، حتی پانسمان اقتصادی هم نیست ، این فرار یک حکومت ، از تعهداتش برای ملته ، عین پدری میمونه که دیگه نمیخاد برای زن و بچه‌اش
May 14 10 tweets 3 min read
از روز ازل و اول این رژیم ، که داستان همین بوده ، ینی که کل اپوزسیون خودشون به خودشون میگفتن اپوزسیون وگرنه آبی از هیچکدومشون گرم نشد ، اما از ابتدای دهه ۹۰ ، ی لشکر یهو راه افتادن و با بلیطهای فرست‌کلاس خطوط هوائی معتبر دنیا رفتن غرب و همه قدیمیارو با تیپا انداختن ۱.
بیرون و به ضرب فحش و ترور شخصیت به همه گفتن خفه شین و برین کنار که ما اومدیم تا حکومتو بربندازیم .
از وقتی هم که ترامپ اومد ، این دوستان همشون عین خرتیتاپ دیده ذوق کردن و با سرعت شروع کردن به تقسیم کل مقامات و نمایندگی مجلس و وزارت و وکالت و ....
القصه
May 12 4 tweets 1 min read
هرکی این طرح ازادسازی اقتصاد رو کرد تو پاچه خامنه‌ای و شرکا ، خیلی خیلی بیش از اونکه فکرش رو بکنید سرش میشه ، تا چندوقت دیگه که میلیونها میلیون ایرانی در تامین مایحتاج یومیه خودشون درمونده میشن ، صدها و هزاران خودرو وارداتی که دست دست ۱۰٪ جامعه است وسط خیابونها جولان میدن و نمایش تجمل افسارگسیخته میدن در مقابل اقیانوس فقر و نکبت و فلاکت .
ایران داره اماده یک حکومت کمونیستی بلشویکی میشه و در این کهکشان لایتناهی خرد و فرزانگی بی انتهای توئیتر فارسی برای محض رضای عمر یکی هنوز اینو نفهمیده .
منم که ۲ کلوم حرف میزنم ، لشکر لشکر افاضات
May 11 11 tweets 4 min read
اول زوم کنید و بعد به این نقشه 👇🏼 نگاه کنید ، تا بگم بهتون که چرا سیستم فدرال خیلی سیستم خوبیه 🤭.
این نقشه ، نقشه امپراطوری روم مقدس در ۱۴۴۴ میلادیه .
اما این اسمش Holly Roman Empire بود ، و در واقع در درونش سگ میزد و گربه میرقصید .
هرکدوم از این نقطه‌ها که میبینید ، ۱.
سرزمینهای یک فئوداله‌که این فئودال در زمینهای خودش فعال مایشاء بود و رعایا هم جزو اموالش بودند و هرکاری که عشقش میکشید با رعایای خودش میکرد .
حالا این خرتوخری که میبینید چگونه ایجاد شد ؟
داستانش درازه ، اما به دنبال مرگ #شارلمانی و فروپاشی امپراطوری وی ، اومدن
May 11 8 tweets 4 min read
این ولدزنا ، در حال دست یابی به افقهای جدیدی در مادرقح..گی و بیپدرمادری و حرومزادگی بود که متاسفانه و در کمال شرمندگی ، سازمان پزشک‌قانونی کشور جلوی آنرا گرفت و مانع از تحقق و دستیابی به این افقهای جدید شد .
داستان از این قراره که ایشون به عنوان شهردار منطقه ۳ ناحیه ۱۹ Image اولش اومد گفت که مافیای زمینخوار و رانتخواران انبوه ساز با اسلحه گرم بهم حمله کردن و بهم شلیک کردن که اگه امَ‌یوجیب نخونده و به خودم فوت نکرده بودم ، مرگم‌حتمی بود .
بعد از چندروز هم با قمه بهش حمله کردن که از ناحیه سر به شدت زخمی شد و ضربه قمه ، اسیب جدی به جمجمه‌اش Image
May 10 5 tweets 4 min read
اول فیلم رقص رقصنده مورد علاقه خودم رو بزارم .
بعدش بگم براتون که :
اینکه ی ترانه زیبای دهه ۷۰ میلادی میشه چالشی که روش رقص بگذارند ، خیلی خیلی عالیه و برای فسیلی مثل من ، نوستالژیکه .
به جرعت میتونم بگم‌ که از زمان انقراض نوارکاست دیگه این ترانه رو نشنیده بودم .
اما 👇🏼 از تمام دنیاست ، چالشی جهانیه فکر کنم ، برای لذت بردن و دقیقه‌ای خوش بودن انسانه ، خودم حدود ۷ دقیقه لذت بردم ، اما بازم سئوالی که دهه‌هاست تو ذهنمه تکرار شد .
اگر بشر (منهای تمام ساکنان فلات ایرن از بین‌النهرین تا کوه‌های هندوکش) انقدر شاده و شادی براش گرامیه و اهمیت
May 10 10 tweets 3 min read
یک #بازیخوانی (۹۲)
از تمام صحبتهائی که #رئیسی دیشب زد و سفر غیرمنتظره بشاراسد به تهران و خروج رسمی روسیه از سوریه و واگذاری پایگاه‌های خودش به سپاه . تنها و تنها ۱ نتیجه میتوان گرفت و لاغیر و ان نتیجه اینه که رژیم در محاسباتش تصمیم گرفته بلکل تعهدات اقتصادی خودش را به ملت وکشور ۱.
کان‌لم‌یکن بکنه و تمام پولهایی که از راه صادرات نفت ، مشتقات نفتی ، صادرات غیر نفتی و.... رو به دست میاره فقط و فقط خرج لبنان و سوریه کنه .
حالا این ینی چی ؟
ینی حکومت از پرداخت حداقل ۴۰ میلیارددلار پول بابت نهاده‌های دامی ، واردات کالاهای استراتژیک مانند گندم و جو و .....