Рядовий Шутнік 2.0 Profile picture
Як морський котик, тільки польовий песик
RJ hagerman Profile picture 2 subscribed
Dec 5, 2023 11 tweets 3 min read
Бачу несеться про контр наступ. Розкажу про нього з точки зору пілота аеророзвідки механізованого батальйону 47 бригади, яка і мала відкривати цей балет.
Ми бачили і підготовку з тренуваннями, і планування і самі штурми.
*Крайні дні на полігоні* Думаю, відповідальність за невдачу несуть як наші союзники так і наше командування. Важко проводити стратегічні операції, маючи 30-50% від необхідної техніки та не маючи переваги у повітрі.
Jul 23, 2023 24 tweets 5 min read
Тред про навчання в Німеччині. Частина 5
Частина 4:
Тепер розкажу за базу, побут, умови проживання і американців. https://t.co/4Vqpy62F9f
База має величезну територію, з купою таборів для проживання, полігонами, лекційними, парковками для техніки (від сотні хамві до десятків паладінів), стрільбищами (від гвинтівок до артилерії).
Jul 14, 2023 19 tweets 4 min read
Тред про навчання в Німеччині. Частина 4
Частина 3:
Врешті решт ми все ж відрепетирували свої заїзди, нам нарешті видали бк, і ми відстрілялися зі спокійною душею. https://t.co/Z3O8Q6sZLj
Image Етап від підготовки до самих стрільб зайняв десь тиждень, а більшість часу ми провели сидячи в машинах і очікуючи чогось.
Jul 13, 2023 25 tweets 4 min read
Тред про навчання в Німеччині. Частина 3
Частина 2:
Пройшли десь перші два тижні. Наступний етап навчання, пересування на техніці.
Нашому відділенню виділили два хамві, трьом іншим три м113. https://t.co/LHnk8RNI6N
Ми мали навчитися керувати технікою, вивчити її, освоїти навики пересування в різних формаціях (колона, клин і тд), спішування та інше. Якщо раніше лекції проводилися в приміщеннях, то тепер ми приїжджали на техніці до полігону, і слухали все на відкритому повітрі.
Jul 12, 2023 24 tweets 4 min read
Тред про навчання в Німеччині. Частина 2
Так я був у взводі розвідки, навчали нас американські рейнджери. Програма була націлена саме на розвідку. Було три основних інструктор, ось такі мордовороти. Вони втрьох були однаково квадратними. Шикування о 6 ранку, аби дізнатися, що навчання починається о 9. Навіщо? Американці чомусь люблять правило "Приїхати раніше, аби подовше почекати".