De Marke Sports Profile picture
Bağımsız, markaj altında olmayan | 📩 info@demarke.com.tr | 🏠 @demarkeagency | 🌍 @demarkeglobal | 🏀 @dodekabasket | 🏎 @saribayrak | 🎮 @demarkedlc
Feb 27, 2021 4 tweets 1 min read
Fatih Terim: "Bizim sahaya özgü değil. Burada Alanyaspor'u tebrik etmek istiyorum, harika bir sahada oynamıştık. Bugün 13. gün ama maalesef çok da iyi şartlarda değiliz. Türkiye'de birçok saha böyle. Buna bir çözüm bulmak lazım." Fatih Terim: "Bizim rakip takımların ne yaptığını izlememiz gerekirken, biz hava durumunu izliyoruz. Alanyaspor sahası su gibiydi, ertelendi biliyorsunuz. Sonra oynandı. Biz halı gibi sahada oynadık. Ben yöneticilerin yerinde olsam, kötü sahada oynatmam."
Feb 26, 2021 4 tweets 1 min read
Çağdaş Atan: "Aslında kaybederken de çok iyi oyunlar oynadık ama ülkemizde oyun skor üzerinden okunduğu için biraz farklı yansıtıldı. Biz oyunumuzu değiştirmeyi düşünmedik, sadece oyunumuzu geliştirmek adına dokunuşlar ve çalışmalar yaptık." Çağdaş Atan: "Premier League ve son iki yılda özellikle İtalya Ligi'ni daha çok izliyorum. İtalya Ligi'nde özellikle hocalar derslerine iyi çalışıyorlar. Büyük bir değişim ve gelişim var. Matematik savaşlarına döndü."
Feb 25, 2021 5 tweets 1 min read
Ahmet Nur Çebi: "İlişkilerimizde açık ve net olmalıyız. Yapmış olduğum açıklamalar isteyerek ya da istemeyerek, bilerek veya bilmeyerek cımbızlanmamalı. Farklı anlamlara ve spekülasyonlara yol açacak yönlendirmeler yapılarak camialar karşı karşıya getirilmemeli." Ahmet Nur Çebi: "Ben Beşiktaş Başkanı olarak da Kulüpler Birliği Başkanı olarak da herkes için adalet istiyorum."
May 31, 2020 16 tweets 2 min read
Ahmet Nur Çebi: "Merakla beklenen 10 yıllık denetimle ilgili yapılan çalışma, pandemi nedeniyle birkaç ay sarkmıştır. Ağustos ayında yapacağımız genel kurulumuzda bununla ilgili raporlar sunulacaktır." Çebi: "Görevi devraldığımız ana kadar oluşan borcun 3.3 milyar TL olduğu açıklanmıştı. Bu borç, mevcut finansman yükü ve faizleriyle beraber 2023'te 4.1 milyar TL'yi bulacak, belki de aşacaktır. Vereceğimiz mücadele bunun daha aşağı çekilmesi için olacaktır."
Feb 20, 2020 19 tweets 3 min read
Mustafa Cengiz: "Sayın Ali Koç'un konuşmasını 2 saate yakın izledim. Gece bir daha dinledim. Toplantıda 7 dakikalık video ilgimi çekti. Woody Allen diyor ki 'Hızlı okuma dersi aldım. Savaş ve Barış'ı okudum, olay Moskova'da geçiyor." Cengiz: "Ne yapıp edelim, derbi için hakemleri etki altına alalım, mağdur durumda olduğumu PR çalışması yaparak nasıl o ortamı, hakemi, TFF'yi etkileyerek bu maçı alırım şeklinde bir şey hissettim. Olay Moskova'da geçmiyor, pazar günü bir maçta geçiyor."