mühendisyen Profile picture
3 üniversite bir mühendisyen 👁️🪐 Muğla Üniversitesi İnşaat+ Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği+ AÖF: Adalet ⚖️ https://t.co/FYPooheTug
Hakan Profile picture AK 🇹🇷 Profile picture 2 added to My Authors
Aug 27 24 tweets 10 min read
Bu bir suç duyurusudur.
Diyanet işleri başkanlığı ve savcılar bu şahsın tüm banka hesaplarını ve yazdıklarımızı sorgulasın.
İmam halil konakçı, Beyrullah derneği ve ortağı Hafız Binali Murtazaoğlu hakkında yazacaklarımızı okuyun ve okutun.. Fotoğraftaki şahıs herkese laf söyleyen İmam halil konakçı bu şahıs diyanetten bağımsız bir vakıf kurup üzerinden ne paralar dönderiyor onları yayınlayacağız. Ve daha da fazlası.
Aug 26 14 tweets 6 min read
Gülşen'den başka konuşmayan iktidar.
Bugün Yozgat'ta bir kadın çocuğunun gözleri önünde defalarca bıçaklandı.İntikam duygusu ile hareket eden yargı, bugün kadın bıçaklanırken kadını tutan kayınpederi serbest bıraktı adam ise serbest bırakılmak için aranıyor. #BeyzaİçinAdalet Haber Instagram muhendisyen adlı hesabımıza geldi. En ufak bir şey olursa ınstagram muhendisyen adlı hesabımıza gönderin Twitter'da yayınlarız yazarız duyururuz. instagram.com/muhendisyen/
Lütfen yardım edin ve ses olun. #BeyzaİçinAdalet
Aug 25 5 tweets 3 min read
Şarkıcı Gülşen tutuklandı astrolog elvan ne derdinde? Ya senin akli dengen yerinde mi ? Ablacım ülkeye şeriat gelse, hala astroloji, çekim gücü diyeceksin ya, iyi misin ya ? #gülşen Image Gerçekten şaka gibi ülkedeyiz ya. Dünyadan bu kadar kopukluk olmaz ya. #Gülşen
Aug 25 4 tweets 1 min read
Diyanet işlerinde 60 dosyası olan,diyanet işleri tarafından artık susması konusunda defalarca uyarılan,2018 yılından önce evlendiği kadını döve döve komalık yapan,kadının çocuğuna ise hem psikolojik şiddet hem fiziksel şiddet uygulayan imam hakkında daha ne biliyorsanız gönderin. Ayrıca bu imam derneklerden para kaçırıyor, yetmiyor diyanetin müfettişleri tarafından dahi resmi olarak onaylanmış. Ve İstanbul'dan sürgün yiyecek olan, para kaçırma olayı da resmi olarak müfettişler tarafından tespit edildi. Ayrıca kadınla da 6 ay evli kalıyor.
Aug 25 10 tweets 2 min read
İş kadın tutuklamaya gelince, yargı, savcı ve hakimler ışık hızında olay yerinde fakat iş katillere, tecavüzcülere, dolandırıcılara gelince sus pus. Gerçekten Gülşen olayı bir kez daha iki yüzlü yargı sistemini göstermiştir. İstediklerini anında nasıl da duyuyorlar. Demek ki adamına göre muamele yapıyorlar. Görürsünüz yakın zamanda bir başka olaya bu yargı sistemi sus pus olacaktır. Savcılar uykuda olacaktır. Hakimler ise tatilde. Gülşen olayı bunu net gösterdi.
Aug 24 7 tweets 1 min read
İmam Halil Konakçı senin için bir flood hazırlıyoruz. İbreti alem için konuşmaya devam et sen Allah Allah diyenleri tanıtalım da ibreti alem için görülsün.
Jul 17 4 tweets 1 min read
Ciddi oranda destek olmak için reklam teklifi yapanlar.Fakat benim gram paraya ihtiyacım yok çünkü ben inşaat mühendisiyim ve çok iyi para kazanıyorum fakat
SMA hastalarına,öğrenci burslarına gitmesi adına bu reklam tekliflerini kabul etmeli miyimUzun zamandır ısrarla teklif var. Rakamlar az değil ve o paralarla ciddi oranda birçok öğrenciye ve sma hastası aileye yardım edilir.
Jul 17 34 tweets 13 min read
Arkadaşlar bir üniversite söyleceğim neredeyse Türk akademisyen yok. Şimdi ınstagram muhendisyen adlı hesabımıza geldi.Sadece fikirlerinizi merak ediyorum ve tüm akademik kadroyu paylaşacağım.Hazır olun. Bu tweetimin altında.. Mardin Artuklu üniversitesi kadrosundan bir kaç hoca. Haber Instagram mühendisyen adlı hesabımıza geldi. Paylaşıyoruz.
instagram.com/muhendisyen/
Jul 17 5 tweets 2 min read
İTÜ Makina Fakültesi'nin akademik kadrosu. Bunu da Instagram mühendisyen adlı hesabımıza gönderdiler, inanamadım sonra link attılar akademik kadroyu içeren ve... Doğru çıktı.. Türkler nerede, doktorlar, öğretim görevlileri, sırada belediye başkanları, milletvekilleri ve ne var? Siz mesaj gönderin..
instagram.com/muhendisyen/
Jul 16 5 tweets 2 min read
Suriyeliler 1,5 ay önce Konya'da kendisinden istediği 20 lirayı vermeyen bu çocuğun yüzüne kezzap atmış!

#ülkemdemülteciistemiyorum Bu haber Instagram mühendisyen hesabımıza geldi ve yayınlıyoruz!
instagram.com/muhendisyen/
Jul 16 6 tweets 2 min read
Türkiye'ye geri gönderilmek üzere alınan ve üstüne vatandaşlık verilen araplara, Suriyelilere, afganlara, pakistanlılara nasıl oy verileceğini içeren bir animasyon yayınlandı. Yerli ve milli animasyon olarak yapılan animasyon da arapça dil kullanıldı. Türkçe tek konuşma yok. Bu haber Instagram mühendisyen hesabımıza geldi. Gerçekten şok oldum.
En ufak bir şey olursa gönderin yayınlarız! Duyururuz.
instagram.com/muhendisyen/
Jul 16 8 tweets 2 min read
Birisi kız arkadaşımı taciz edecek ve ben nezarete girerim korkusuyla bir şey yapmayacağım he, öleceğimi bilsem orada müdahale ederim be. Bu ülkede kadın şiddeti izleyenleri gördüm de, kız arkadaşına yapılan cinsel istismara karşı müdahale etmeyen ve bunu yazan ilk kez görüyorum Hanımefendi'ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Eğer avukat, sosyal medya, konunun haber yapılması desteği ve psikolojik desteğe ihtiyacı olursa haberimiz olsun. Hanımefendi'ye saygılarımla..
Jul 16 5 tweets 1 min read
Balıkesir’in Dursunbey ilçesinin bir köy camisinde görevli mahalle imamı, size cennetin kapılarını açacağım diyerek, 8-12 yaş aralıklarında 4'ü erkek 7 çocuğa cinsel istismarda bulundu. Bu Flood da her şeyi anlattık. Lütfen okuyun ve okutun. Flood burada.. Balıkesir’in Dursunbey ilçesinin bir köyü komple cehenneme çevirip çocuklarınızı bana gönderin,kuran öğreteceğim,cenneti kapıları sonsuza kadar açılsın. Göndermeyen ise cehennemde çayır çayır yanacak diyor.
Jul 16 28 tweets 4 min read
Fotoğraftaki imam Balıkesir Ericek köyüne 3 ay önce atanmış. Köydekilere çocuklarınızı Kuran kursuna getirin, cennetin kapıları size sonsuza kadar açılsın! Diyor. Ve Yaşları 8 ile 12 yaş aralığındaki 4 erkek ve 3 kız çocuğu olmak üzere 7 çocuğa cinsel istismar bulundu. Haber Instagram mühendisyen adlı hesabımıza geldi. Yayınlıyoruz.
instagram.com/muhendisyen/
Jul 15 23 tweets 4 min read
Lütfen okuyun..
Ataşehir'de samuray kılıcı ile öldürülen Başak Cengiz'in acısı hala tazeyken.. Şimdi de İstanbul'da Maltepe'de fotoğraftaki Bahaddin adlı kansız ve şerefsiz kişi çırılçıplak soyunup üst geçitten geçmek isteyen bir kız çocuğuna tecavüz etmek için saldırdı.. ImageImage Haber Instagram mühendisyen adlı hesabımıza geldi. instagram.com/muhendisyen/
Yayınlıyoruz.
Jul 15 8 tweets 4 min read
Hijyenik #ped kadınlar için temel ihtiyaçtır.
Bu haberi bana Instagram mühendisyen hesabımıza gönderdiler. Öncelikle bu haberi gönderene ve bu haberi yapanlara çok teşekkür ediyorum. Israrla anlamak istemeyenler için bu haberi izletin ve flooda başlıyoruz
instagram.com/muhendisyen/ Bu ürünü çalışan, çalışmayan, öğrenci olan, olmayan, her kadın ve kız çocuğu kullanıyor, hijyenik bir ürün. Bu ürünü ücretsiz vermeniz gerekli veya vergisini kaldırın ki, uygun bir fiyat olsun, her birey satın alabilsin. #ped
Jul 11 105 tweets 20 min read
Aslında Obama'yı da bitiren konudur bu . Pizza Gate olayı. Çocukların sipariş üzerine getirilmesi medyaya yansıyınca sonra ki süreçlerde gayri resmi tüm dünyada yayın yasağı uygulandı ve Amerika Birleşik Devletleri başkanı değişmiştir. Şimdi Joe Biden Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden..
Videoyu yayınlayacağız..
Jul 11 23 tweets 7 min read
İnstagram mühendisyen adlı hesabımız mesajlar gönderenlere teşekkürler. Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın Hacklenen telefonundan çıkan pedofili fotoğrafları,
Çocuk yaştaki kızlar.
Kokain videoları.
Pedofili aramaları.
Eskort ödemeleri.
Babasını da Pedofil Peter olarak kaydetmiş. Birazdan yazacaklarımı iyice okuyun yabancı basından aldık. Fakat uzun bir flood olacak ve şöyle bir şey yapacağım hem Türkçe hem İngilizce olacak şekilde floodu paylaşacağım böyle dünyadaki diğer yabancı vatandaşlarda süreci okumuş olacak.
Jul 11 4 tweets 1 min read
Son 10 günde yaşananlar..
Japonya'da Shinzo Abe suikasti gerçekleşti.
İngiltere başkanı cinsel istismar ile anıldı ve Boris Johnson istifası İstifa ettirildi.
ve son olarak Amerika Birleşik Devletleri başkanı Joe Biden ifşası ve istifa edecek.
Ne düşünüyorsunuz? Arkadaşlar gece saat 4 dahi olsa o Floodu yayınlayacağız. Uyku haram bize o kadar diyorum.
Jul 11 6 tweets 1 min read
Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın Hacklenen telefonundan çıkan görüntüler ve yaşanan süreci hesabımız kapatılmayacak şekilde flood halinde yayınlayacağız. Fakat Pizza Gate olayının çok daha üstünde bir durum var. Ve nasıl yayınlayacağız onu düşünüyorum.. Hesap için sıkıntı.. Gece yayınlacağım son montajları yapıyorum.
Jul 11 4 tweets 1 min read
Kadınlara tek bir şey söylemek istiyorum.
''Sizler hayvan yetiştiricisi değilsiniz. Anne ve babasının insana çeviremediği canlıları terk edin. Ben hayvan yetiştirmeyi bilmiyorum diyip terk edin. Hayvan bu, hayvan. Ne yapacağı belli olmaz. Bir hayvanla evli kalmayın,evlenmeyin." Hayvanla evli kalınmaz.