İlhami Mısırlıoğlu Profile picture
Modası geçmiş aktivist; uslanmaz hayalperest; Fırat'ın kıyısında ayağı incinen karıncadan sorumlu sorunlu müdür. Tarih Vakfı mütevellisi. Ercişli. Yol uzmanı 😉
May 20, 2021 9 tweets 2 min read
Peker'in videolarıyla orgazm olan, kimin tuzağına düştüğünü öğrenince üzülecek. Bu yüzden şu soruları vicdanlarına sormalılar:
1. RTE'dan neden bu kadar nefret ediyorum?
2. Onu yıkmak için iş tuttuğum son şeytan Peker mi?
3. "Yesinler birbirlerini" acınası bir politika değil mi? 4. Mafyayı, vesayet sistemini, FETÖ'yü, PKK'yi bitiren RTE'yi; mafyacılık masalları ile bitirebileceğine inananlar; düne kadar bayrak yürüyüşüne katılan, Ak Parti'ye kapatma davasından sevinç duyan; 17-25 Aralık, 15 Temmuz darbesinde teypleri ve tankları alkışlayanlar mıydı?
May 19, 2021 5 tweets 2 min read
#GamingAcademy kuruluyor. DÜNYA OYUN PAZARINDA 18'İNCİ SIRADA YER ALIYORUZ' Bakan Varank, karantina zamanlarında insanların evlerinde en çok yöneldikleri alanlardan birinin dijital video oyunları olduğuna dikkat çekti. “2012’de 70 milyar $ büyüklüğe sahip dünya dijital oyun sektörü, 2020’de pandemi etkisiyle 159 milyar $ ulaştı. Türk oyun sektörü de küresel pazarda önemli bir yere sahip. Peak Games’i 1,8 milyar $, Rollic Games'i 168 milyon $ bedelle ABD'li oyun şirketi Zynga satın aldı.