Turkey Beyond Profile picture
Politics, Corruption, Crime and Conflict inside and outside Turkey. Tweets in 🇹🇷 , 🇬🇧 & 🇩🇪. #StopRussia #StandWithUkraine 🇺🇦

Nov 5, 2021, 9 tweets

Anlaşılan Lütfü Türkkan'ında (@LutfuTurkkan) aynı @meral_aksener gibi @RTErdogan, @suleymansoylu ve @dbdevletbahceli gibilerinden bir farkları yok...

@iyiparti'nin @Akparti'den/@MHP_Bilgi'den bir farkı yok, onlar gibi #serefsiz, #yolsuz, #terbiyesiz yalakalardan oluşuyorlar.

Demek istediğim şey Lütfü Türkkan'ın olduğu @iyiparti zaten parsel rantından da hoşlanıyor:

Yangınlar sırasında imar yasasından oylamada kabul edenler arasında #erdoğan ile çıkar ilişkisi olan bazı @iyiparti'lilerin de el kaldırdığını @Profiozturk (@MoonStar_TV) anlatmıştı zaten:

İroni budur işte:
indyturk.com/node/432601

Bir çok #Türk vatandaşı bugün "terörist destekçisi" olarak görülmekten korktuğu için söyleyemediğini @memduhtv dede bir kaç gün önce #iyiparti @meral_aksener'e çok güzel söylemiş kendi YouTube Kanalında:

Ergün Babahan'ın (@ebabahan) @erkamtufan'ın YouTube-Kanalında yaptığı #suriye/#kobane/#idlib #savas #tezkere'si yorumu (1/3):

Ergün Babahan'ın (@ebabahan) @erkamtufan'ın YouTube-Kanalında yaptığı #suriye/#kobane/#idlib #savas #tezkere'si yorumu (2/3):

Ergün Babahan'ın (@ebabahan) @erkamtufan'ın YouTube-Kanalında yaptığı #suriye/#kobane/#idlib #savas #tezkere'si yorumu (3/3):

Faşistlere kanmayın. #iyigecelerr! 😉

Share this Scrolly Tale with your friends.

A Scrolly Tale is a new way to read Twitter threads with a more visually immersive experience.
Discover more beautiful Scrolly Tales like this.

Keep scrolling