Binali Yıldırım dahil birçok Siyasinin kullanarak iyileştiği, 8 Atomlu UB 20 O8 Oksijen solüsyonunu Türk Milletinden saklayarak; küresel çetenin şubesi #DSÖ ve şeytanın uşağı @BillGates'in ne idüğü belirsiz Covid aşılarını Türk Milletine dayatan Sağlık Bakanlığı suç işliyor !
8 Atomlu UB 20 O8 Oksijen solüsyonunu kullanarak iyileşen bazı Siyasilerin resimlerini paylaşıyorum, inceleyin. Büyük Türk Milletinin bir ferdi ve Turan Hareketi Partisi genel başkanı olarak, Türk Milletinin menfaatlerini korumakla ve doğruları anlatmakla mükellefim.
Covid yüzünden konulan yasaklardan, hergün konuşulan yalanlardan usandık ! Covid Aşısının hiçbir işe yaramadığı, bilakis Aşı olanların tekrar Covid'e yakalandığı ve Aşı olan birçok kişinin kalp krizi geçirerek öldüğü ortada iken; Aşı dayatmasının izahı ne olabilir?
Covid'in tedavisi var. Neden bu tedaviyi Türk Milletinden saklarlar, neden? Covid'den korunmak için kendilerinin kullandığı ilaca neden ruhsat vermezler? Çünkü küresel çetenin şubesi #DSÖ ve şeytanın uşağı @BillGates öyle olmasını istediği için.
Suç işliyorsun Sn @drfahrettinkoca
Aşı olanlardan kan almıyorsunuz, Covid sebebi ile ve Aşı olduktan sonra ölenlere otopsi yaptırmıyorsunuz,Aşılardan doğacak olumsuz neticelerden dolayı sorumluluk almıyorsunuz ama ne idüğü belirsiz Aşıları Türk Milletine dayatıyorsunuz.
Sn. Bakan kime hizmet ediyorsunuz?
Sn. @drfahrettinkoca, altta ki görselde 61. Maddeyi açıklayabilir misiniz Türk Milletine. Bir an evvel yanlışınızdan dönün. Sizin dayatmalarınıza, küresel çetenin şubesi #DSÖ ve şeytanın uşağı @BillGates'e boyun eğmeyeceğiz.
Size bu yolun sonunda Adliye koridorları görünüyor !
Emperyalizmin ve Siyonistlerin taşeronluğunu yapmayı bırakın. Türk Milleti sizin ve küresel çetenin kobayı değildir. Gerçeklerin gün yüzüne çıkmayacağını mı sanıyorsunuz Sn. Bakan?

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Varol Esen

Varol Esen Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @VarolEsen

20 Jul
Taliban'ın teröristleri mi geliyor?
Akın akın geliyorlar. Hepsi genç, hepsi eli silah tutacak yaşta. Bunlar gelirken havayı yumuşatmak için Milli Savunma Bakanlığı Afgan güzellemesi yapan bir twet atıyor, Sn. Soylu Irak ve Suriye'ye yakında yürüyerek gideceğiz diyor ! Image
Sosyal medya da gelen Afganlılar için isyan doruklara çıkmışken, AKP Gn. Bşk. Erdoğan akıllara zarar bir açıklama yapıyor. Önce şu açıklamayı tekrar hatırlayalım.
Erdoğan:
"Nasıl ki Amerika’yla bazı görüşmeleri Taliban yaptıysa, herhalde Taliban bu görüşmeleri Türkiye’yle ➡️
çok daha rahat yapması lazım. Çünkü Türkiye, onun inancıyla alakalı ters bir yanı yok. Ters bir yanı olmadığı için de onlarla bu konuları daha iyi görüşeceğimize, anlaşabileceğimize ihtimal veriyorum”
Bu açıklama talihsiz veya bilinçsiz bir açıklama değil. Gelecek tehlike büyük
Read 11 tweets
19 Jul
Süleyman Soylu en büyük mücadelenin kaçak göçle verildiğini söylerken yalan konuşmuyor. Birçok Ülke'den 20 milyon civarında göçmen mi olur? Suriye, İran, Irak, Pakistan ve Afganistan'dan ipini koparan geliyor !
Ne göçü be ?!
Bu bir istiladır İstila !
Ülkelerinde hangi suçlara karıştıklarını bilmediğimiz yüzbinler, belki de milyonlar dolaşıyor aramızda. Bunlar hırsız mı, sapık mı, terörist mi? Bilgisi olan bir kolluk kuvveti birimi var mı?
Neden başka Ülkeler değil de sadece Türkiye? Buna cevap verecek bir yetkili var mı?
Milyonlarca insan Ülkeye alınıp Yurdun 4 bir yanına dağıtılırken, oluşacak risklerin hesabı yapıldı mı? Benimki de saçma soru tabii. Zaten o risklerin oluşması ve yaşanması için akın akın Türkiye'ye gelmelerine müsaade ediyorlar.
Read 7 tweets
17 Jul
Erdoğan:
"2023 hedefimize bir eşik kaldı"

O bir eşik nedir? O eşiğin sonunda ne olacak? Türkiye nasıl bir yeni döneme girecek?
Tane tane anlatacağım !

Eşik'ten kastı yeni Anayasa. Sn. Bahçeli'nin de bahsetmiş olduğu, içerisinde "çoğulcu demokrasi" barındıran yeni Anayasa.
Çoğulcu demokrasi nedir?
"Çoğulcu demokrasi (nispi demokrasi), çoğunluğun mutlak hakimiyetini reddeden, azınlıktakilerin siyasal ve kültürel haklarının kabul edilmesi gerektiğini ve azınlığın da birgün çoğunluk olabilme hakkının verilmesini savunan demokrasi anlayışıdır"
Yani Sn. Bahçeli'nin "Yeni Anayasa'da çoğulcu demokrasi olacak" dediğinden kastı; içerisinde Ermeni, Rum, Kürt, Laz, Çerkez, Gürcü, Arap vb. tüm etnik unsurların istediği haklarının verilmesi; Türk Milletinin mutlak hakimiyetinin sona ermesi demektir.
Read 17 tweets
16 Jul
BASKI YAPIN !
Israrla yazıyorum, yazmaya devam edeceğim. 8 Atomlu UB 20 08 oksijen solüsyonu, Covid'i saniyeler içinde yok ediyor ve akciğerlere tam koruma sağlıyor. Bu ilaca ruhsat verirse ortada Covid diye bir şey kalmayacağını Sn. @drfahrettinkoca da çok iyi biliyor.
#UB20O8
Sn. Bakan neden bu ilaca ruhsat vermiyorsun? Sn. Bakan bu aşı sevdan nedir? Küresel çetenin şubesi #DSÖ ve şeytanın uşağı @BillGates ile gizli bir anlaşman mı var Sn. @drfahrettinkoca? Aşıların ne kadar tehlikeli olduğunu bile bile neden insanları aşı olmaya zorluyorsun?
Covid-19 un ve akabinde Covid aşılarının küresel çetenin insanlığa kurduğu bir tuzak olduğunu bilmiyor muyuz sanıyorsun Sn. @drfahrettinkoca? İnsanlar kurulan bu tuzağın farkına vardıklarında oluşacak infialin hesabını yapıyor musunuz? Sn. Bakan,
#AşıOlmayacağım !
Read 9 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(