Cryptoloss (💙,🧡) Profile picture
Apr 28, 2022 10 tweets 7 min read Read on X
1⃣Selam Dostlar Yeni Bir #Airdrop İhtimali İle Daha Karşınızdayım🚀

😍İşlemleri #AVAX Ve #Polygon ağında yapacağız o yüzden mutlaka yapın bence

😀Daha Fazla Arkadaşımızın Faydalanması İçin Like Rt Atabilirsin.

🚀Airdrop Notion Page:
cryptoloss.notion.site/Airdrops-864f5… Image
2⃣ Proje yeni, twitterda 4k discorda da 3k kişi var. Globalde veya TR de paylaşan görmedim.

Bundan dolayı bir #Airdrop duyururlarsa güzel kar edebiliriz ben 2-3 cüzdan yapacağım.

Early role almak haberlerden anında haberdan olmak için projenin discorduna mutlaka girin👇👇
3⃣ -Discord Linki:
discord.gg/G2kpdtH3
discorda girdikten sonra oy kullanın

Airdropları Kaçırmamak İçin Notion sayfamız
cryptoloss.notion.site/Airdrops-864f5… Image
4⃣ En özet haliyle @SymphonyFinance yaptığı şey biz limit emir verirken borsada veya başka bir yerde beklediğimiz süre dahilinde para kazanmayız işte @SymphonyFinance o beklediğimiz süre dahilinde para kazanmamızı sağlıyor.

WEN SİR WEN!! ImageImage
5⃣ Siteye gidiyoruz ve hangi ağda işlem yapmak istiyorsak o ağı seçiyoruz (ikisinide de yap bence)
app.symphony.finance

Daha sonra elimizdeki coinleri swap ediyoruz

Hacim kasmak istiyorsanız limit fiyat aralığını çok uzak tutmayın

İşlemler bazen doğru yapsanızda👇👇 ImageImage
6⃣ Onaylanmaya biliyor çünkü platform henüz beta aşamada. Hata alırsanız discorda gidip adminlerden yardım isteyin

Dikkat işlem açmak için Min 50 dolara ihtiyaç var

Modify Paneline tıklayalım ve önce limit fiyatı değiştirip confirm yapalım sonra stop loss belirleyelim ImageImage
7⃣ Satın alma butonunu kullandık aynı şekilde satma panelinide kullanalım

Modify solundaki cancel ide kullanalım. Gördüğünüz her şeyi kullanın dostlar. 2 Ağda da işlemleri yapın

Add recipient kullanmanıza gerek yok Image
8⃣ Platformun eski versiyonunuda kullanacağız ne olur olmaz

Cüzdanı Polygona çekelim ve siteye bağlanıp elimizdeki coinleri swapleyelim

Burada işlem yapabilmek için Min 100 usdt lazım

Daha önce yaptığınız işlemleri historyden görebilirsiniz ImageImage
9⃣ Son Olarak ve En ÖNEMLİSİ

@SymphonyFinance Beta feedback formunu doldurmak.

docs.google.com/forms/d/e/1FAI…

Her şeyi yaptıktan sonra discord'da takılarak adminlere proje hakkında fikirler vererek yardımcı olursanız gelecek de gelen rollerden alma payınız olur. Image
10- Discord
discord.gg/G2kpdtH3
Evet dostlar bir airdrop ihtimalini daha değerlendirdik umarım birlikte kazanırız. Sizleri mutlu görmek gerçekten beni çok mutlu ediyor 😍

Yorumlarınızı bekliyorum siz ne düşünüyorsunuz bu proje hakkında sizce #Airdrop değerli olur mu?

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh

Keep Current with Cryptoloss (💙,🧡)

Cryptoloss (💙,🧡) Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @Cryptoloss1

Apr 30
📌39 sayfalık Binance'ın Data Availability raporunu okudum ve size en iyi DA layer'ın hangisi olduğunu söylüyorum!

Konu Başlıkları;

✅ Blockchain'in temel fonksiyonları!
✅ Modular blockchain nedir?
✅ Data availability katmanı ne işe yarar
✅ $TIA - $AVL - EigenDA karşılaştırma

Başlayalım🚀

1/🧵👇Image
Bu tarz araştırma raporlarını sade bir dille anlatmaya çalışmak gerçekten inanılmaz zaman oluyor eğer postu beğenirseniz

Like-RT edip arkadaşlarınızla paylaşınız❣️

2/👇 Image
Elbette, işte Türkçe cümlelerinizi noktalama ve biçimlendirme bakımından düzeltilmiş hali, boşluklarınızı koruyarak:

Temel Fonksiyonlar

▸Blockchain de yaptığınız her bir işlemin geri döndürülemez ve kimse tarafından müdehale edilemez bir yapıya bürünmesi için bir blockchain in yapması gereken 4 temel ana fonksiyon vardır.

✨Execution 👉 işlemler gerçekleştirilir ve mevcut blockchain'in durumu güncellenir.

✨Settlement👉 Bir blockchain'in işlemlerinin geri döndürülemez bir şekilde bloğa yazıldığı katman

✨Consensus 👉 İşlemlerin doğru bir şekilde ilerleyip ilerlemediğinin tartışıldığı katman // PoS - PoW- PoH etc.

✨Data Availability 👉 Bilginin herkes tarafından erişilebilir ve mevcut olup olmadığını kontrol edildiği katman.

Örnek: Ahmet Arbitrum L2'sini kullanarak bir NFT mint etti diyelim süreç şu şekilde ilerler

1- Arbitrum ağı off-chain de işlemi onaylar // execution 2- Ahmet'in işlemini ve diğer kullanıcıların işlemini toplar ve Ethereum'a gönderir
3-Ethereum ise Settlement, Consensus ve Data Availability gibi görevleri yerine getirir.

3/👇Image
Read 9 tweets
Jul 14, 2023
🤔Neden $ARB Airdropundan $20K Kazandım Ve ZKS İçin Ne Yapıyorum?

📌Bu Flood her gün okuduklarınızdan tamamen farklı olacak. Bazı şeyleri anlamanıza yardımcı olarak #airdroptan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacağım.

Like&RT lütfen..🪂

1/🧵 Image
📌Arbitrum Neye Göre Airdrop attı

✨$ZKS de Arbitruma benzer bir airdrop stratejisi uygulayacağını düşünüyorum çünkü harbi mantıklı ve memnun ediciydi.

🚦ZKS'in İçin Temel Şartlar Neler Olabilir?

2/ Image
✦$ZKS Era ve Lite Bridge Kullan
✦Farklı aylarda işlem yap
✦Farklı kontraktlarla etkileşime geç

📌Temel olarak yukarıdaki şartları ne kadar uzun süre veya ne kadar hacimli yaparsan o kadar çok airdrop kazanırsın.

3/ Image
Read 14 tweets
May 19, 2023
Arbitrum Ekosisteminden @Aark_Digital Ödüllü Testnet🪂

✨Aark, Arbitrum Goerli üzerindeki test ağına yeni başladı. Kullanıcılar dApp ile etkileşime geçebilir, puan kazanabilir ve katılımlarının bir ödülü olarak benzersiz bir NFT alabilirler.

Neler Yapacağız👇

Like RT

1/ Image
⚡️Aark Digital Nedir?

Aark Digital, profesyonel traderlar için Arbitrum ağı üzerine inşa edilmiş ilk Peer-to-Pool DEX'tir ve aşağıdaki özellikleri sunmaktadır:

✦Çoklu Teminat ile İşlem Yapma
✦Kaldıraçlı LP ile yüksek APR
✦Çeşitli coinlerle işlem yapma

2/ Image
⚡️Yapılması Gerekilenler

▸Galxe görevlerini tamamla
galxe.com/AarkDigital/ca…

✦Discord'dan test token talep et
discord.gg/aarkdigital

3/ Image
Read 5 tweets
May 16, 2023
🚨$ZKS ekosisteminin en iddialı P2E projesi @tevaera Free NFT ve $TEVA token kazanma Fırsatı🪂

▸Time: 10dk
▸Reward: Free NFT, $TEVA #airdrop ve erkenden $TEVA satın alma
▸Cost: $5-$50 arası fee dahil

✨Önemli bir fırsat olabileceğini düşünüyorum

Like-RT lütfen

1/ Image
✨Tevaera Phonix NFT detayları

Supply: 5K

Utility: Phonix Tevaera oyundan önemli bir karakter oyunu oynamaya karar verirseniz bu item ile daha fazla $TEVA kazanmak mümkün veya direk açık markette satarak kar realize edebilirsiniz.

2/ Image
✨Tevaera Phonix NFT detayları

✨Oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemenizi gerek yok fakat SS den önce bir tane citizen ID almalısınız

✨Oyunu oynayarak rep scorunuzu arttırmalısınız scora göre 3 farklı NFT dropu yapılacak

Detaylar: tinyurl.com/4cu5hz8t

3/ ImageImage
Read 7 tweets
Sep 27, 2022
.@ZksyncRock NFT'sinden WL kazanan arkadaşlar👇

@Muhamme55157818
@Emr06036574
@BurakfazLl
@MstfAldmr
@sarukds

Tebrikler dostlar umarım bol kazançlı olur. Kazananların neler yapması gerektiğini ekibe sorup bu postun altına yazarım
@ZksyncRock @Muhamme55157818 @Emr06036574 @BurakfazLl @MstfAldmr @sarukds kazananlar bu postun altına discord ID lerini yazabilir mi?
Read 4 tweets
Sep 24, 2022
1⃣Dostlar uzunca bir süredir birlikte #Airdrop kovalıyoruz hala tokeni olmayan ve airdrop atabileceğini düşündüğüm bazı projeleri stratejilerimle birlikte sıralamak istedim.

RT-Like lütfen

Hadi başlayalım☺️ Image
2⃣Bu tarz airdrop ihtimalli olan projeleri ve airdrop değerlendirmelerini topladığım bir notion sayfam var. arada notion sayfasına bakarak güncel kalabilirsiniz.

Airdrop sayfası:tinyurl.com/5abn7kyb
Telegram Duyuru:t.me/LossNodeDuyuru Image
3⃣ Listede birçok airdrop var fakat ben bugün size biraz daha bilinmeyen ve güncel olanları anlatacağım.

1- @ArrakisFinance 3 farklı ağı destekliyor

Stratejim $OP ağında USDC ve DAI likiditesi eklemek
Min:100USDC sağlayın bence
Discord:discord.gg/35bPhqHZm8 Image
Read 15 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!

This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(