LobiRapor Profile picture
Aug 4 11 tweets 4 min read
Levent Göktaş'ın seccadesi ve telekızları...

1- Bazı gazeteciler #leventgoktas'ın seccadesini yanından ayırmadığını alperen olduğunu yazdılar...
2- Çünkü yıllardır #NecipHablemitoglu'nun katili konusunda aldatıldıklarına inanmak zorlarına gidiyor.
3- Oysa ki yıllarca bir çok derin cinayette olduğu gibi Hablemitoğlu cinayetinin gerçek failleri konusunda bal gibi yanıltıldılar.
4- Ve #SedatPeker ne zaman ki #leventgoktas'ın telekızlarla olan ilişkisini gündeme getirip gece hayatının ucunu gösterince biraz susmaları gerektiğini anladılar.
5- Seccadesini yanından ayırmıyor diyerek seneryo güncelleyenlere bir hatırlatma yapalım kahraman dediğiniz #leventgöktas 'ın yanından kadında hiçbir zaman eksik olmadı.
6- Onun bu zaafı #CuebbeliAhmet ile yarışır. Nitekim Gönül ilişkisi yaşadığı Zozan kod adlı M.Y'ı ve Güler'i Cudi Dağı'nı iyi biliyor diye görev başında bile yanından ayırmayan bir isim...
7- Sedat #Peker, Levent Göktaş'ın yaşam tarzından dolayı eşinin genç yaşında hastalanıp öldüğünü ileri sürdü. Ve Göktaş'ı ölen eşinin vefatının üzerinden daha 2-3 ay geçmeden iki tane telekızla kendi kızının yaşadığı binaya gelip alem yapan bir kahraman olarak andı.
8- Levent Göktaş'ı #Ankara gecelerini bilenler bilirler. Derin ve karanlık işleri ile ince işleri at başı gider. Birde hatırı sayılır bir serveti var bunu da not edin.
9- Savcının eroin sevkiyatını yönettiği #Narkotik polisinin uyuşturucu kuryesi olduğu bir ülkede her şeye hazırlıklı olun.
10- #LeventGöktas'ın infaz yolunda yalnız olmadığını unutmayın. Kararı alanlar haydi koçum yürü diyenler için Yeşil bir örnek. .

11- Mahkeme başkanı #leventgoktas’a Zozan’ı sorunca onun cevabı bölgeyi iyi biliyordu olacaktı. Yalan söylüyordu. Çünkü temasta olduğu yüzlerce erkek örgüt itirafçısı vardı.

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with LobiRapor

LobiRapor Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @LokmnHokm

Aug 4
Fare kapanı ve bencillerin sonu....

1- Rivayet eder ki bir çiftçinin ambarını kendisine yurt edinen fare ve ailesi bir gün, duvardaki çatlaktan bakarken çiftçi ve eşinin mutfakta bir paketi açtıklarını gördüler.
2- Sevinç ve merakla paketin içinden çıkacak kendilerinin de nasiplenmeyi düşündükleri yiyeceği beklemeye başladılar.
3- Kendi kendilerine "İçinde hangi yiyecek var acaba?" diye düşünerek beklerlerken gördükleri karşısında adete yıkıldılar.
Read 47 tweets
Aug 3
📌 İster inanın ister inanmayın dar oligarşik kadro 2022-#KPSS Lisans sınavı üzerinden bir planı hayata geçirdi.
#KPSS sınavı iptal edildi. Zaten her şey bu sınavların /kadrolaşmanın önünde azda olsa engel/ itibarsızlaştırılarak tamamen kaldırılması için…
Kararların peş peşe jet hızıyla gelmesi planın sağlam olduğunu gösteriyor.
Read 4 tweets
Aug 2
📌Milyonlarca gencin umudunu çaldıktan sonra...

🔴Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sorularının çalındığına yönelik iddialarının ardından ÖSYM Başkanı Halis Aygün görevden alındı.

🔴Soruları kim çalıyormuş gördünüz mü?
🔴Cumhurbaşkanlığına bağlı Devlet Denetleme Kurulu yaptığı incelemeden sonra ulaştığı bulgular ışığında KPSS ile ilgili suç duyurusunda bulundu.

🔴Bir günah keçisi bulamadılar yoksa örterlerdi üstünü.
🔴 OdaTV diyor ki “Halis Aygün’ün yüksek lisansını yaptığı Londra Üniversitesi, #İngiltere’de FETÖ’yü savunan çalışmaları ve makaleleri ile tanınıyor.”
Read 7 tweets
Aug 2
📌Sancak, Perinçek kadrosundan hiç kopmadı

1- Bugün yuvasına ve ilk siyaset ustasının yanına dönen #EthemSancak aslında Perinçek kadrosundan sadece kağıt üzerinde kopmuş bir isimdi. Ve TR'de siyaset planı güncellenince tekrar eski kadrosunun yanına döndü. Image
2- 2008'de Perinçek'in avukatı ve o dönem #EthemSancak'ın eşi olan Nurperi Sancak, Ethem Sancak'ın, Perinçek ile ilgili 'yollarımz ayrıldı' demesi hatırlatıldığında “Evet, beyefendinin bu yönde açıklamaları oldu. Ancak yollarımız ayrıldı sözüne pek inanmıyorum” demişti. #ebruakel Nurperi Sancak gelini ünlü ...
3- 2020 yılında Ulusal Kanal’da yayınlanan “Çıkış Yolu” programında Sinan Sungur ile İlker Yücel’in sorularını cevaplayan #DoguPerincek, programın ilerleyen dakikalarında da Sancak için şunları söyleyecekti.
Read 5 tweets
Jul 31
📌İnan Kıraç Kimdir?

1- #SedatPeker 'in "Karanlıkların lordu İnan Kıraç" diye başlayan flod ile gündeme getirdiği Kıraç'ın babasını, derin ilişkilerini, medyayı dizayn çalışmalarını, siyasetteki etkisini, iddianamelerdeki gölgesini ve kim olduğunu merak ediyorsanız okuyun. İlker Bağbuğ ve İnan Kıraç Erdoğan Teziç'in cenazesi
2- 1897 yılında Bursa’da posta idaresinde memur Kafkas kökenli Süleyman Bey'in ve Zekiye Hanımın oğlu olarak dünyaya gelen Ali Numan önce Afyon İdadisi daha sonra Bursa Ziraat Mektebi’ni bitirdi.
3- 1921’de Amasya’ya tayin olan Ali Numan önce Darulharır Müdürü, ardından da Ziraat Mektebi muallimliği yaptı.
Read 142 tweets
Jul 31
📌İnan Kıraç'ın parmak izinin peşinde...

#Galatasaray başkanını seçecek gözler onda, Siyasi partiler ittifak yapacak dosya onda, CHP'de kimler siyaset yapacak söz onda, İslami vakıflara alternatif vakıflar kurulacak karar onda...
Bedrettin Dalan karargaha mesaj yollayacak mesajı götüren o, #ÇetinEmeç'in eşi basına demeç verecek danışılması gereken kişi o, medya da el değişikliği olacak hakem olması gereken kişi o...
Cumhuriyet gazetesini yaşatmak için #Cumhuriyet Vakfı kurulacak danışma kurulunda İnan Kıraç, vakıf yönetimde İnan Kıraç ve bu sebeple #Peker'in bütün paylaşımlarını gündem yapan Cumhuriyet konu İnan Kıraç'a gelince sessizliğe büründü GİBİ...
Read 5 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(