MR. KEYNES Profile picture
Jan 7 7 tweets 6 min read
☢ ZOR BİR 2 GÜN GEÇİRDİK. BİR GÜN YÜZDE 7 ÇÖKÜŞ VE BÜYÜKLERİN ÇOĞU TABAN YADA TABANA YAKIN KAPATTI. SATIŞIN BİR MANTIĞI YOKTU. DİREK HABER AKIŞI İLE PANİK SATIŞI. ALGORİTMALARIN TETİKLEMESİ. SONRAKİ GÜN İSE AYNI ŞEKİLDE ALDILAR. YİNE FİYATA BAKMADAN PANİK ALIŞI.
2 - YANİ İŞİN ÖZÜ NE PERŞEMBE SATIŞLAR NORMALDİ NE CUMA ALIŞLAR. BU YÜZDEN 2 GÜNDE KISA VADE TEKNİKLER BOZULDU. ORTALAMALAR ALTINA GİTTİLER. KİMİ GERİ GELDİ. KİMİ GELMEDİ. GELENLER HACİMSİZ GELDİ GİBİ. YANİ BU HAFTA PEK TEKNİK BAKMAK İSTEMİYORUM. YANILIRIZ.
3 - PAZARTESİYİ GÖRMEK LAZIM. YÖN NE OLACAK. ONDAN SONRA DAHA SAĞLIKLI OLUR. ÇÜNKÜ ALGORİTMALAR BİLE PROGRAMLANAMIYOR ŞU AN. AMA BEN ALT - ÜST YAZMADAN BEĞENDİKLERİMİ YAZAYIM. AMA DEDİĞİM GİBİ ÇOK EMİNDE DEĞİLİM ÇÜNKÜ TEKNİK FİLAN BIRAKMADILAR KISA VADECİLERE 2 GÜNDE.
4 - TAMAMEN FİYATA BAKMADAN AL-AL-AL DİYE ALIMLAR, SAT-SAT-SAT DİYE SATIŞLAR. YANİ PAZARTESİ OLA HAYROLA. TABİ SEANS İÇİ DEĞİL SEANS KAPANIŞI ÖNEMLİ. ÇOK VOLATİL OLABİLİR PAZARTESİ.
5 - BU HAVALARDA GENELDE BÜYÜK KAĞITLARDA OLMAKTA FAYDA VAR. OLURDA ENDEKS TERSE DÖNERSE ÇOK HACİMSİZLERDE TABANDA İÇİNDEN ÇIKARMAZLAR KAĞIDIN. BARİ BÜYÜKLERDE KAÇMA İMKANI OLUR. ÇIKIŞTADA DAHA RAHAT ÇIKIŞ YAPARLAR YUKARI.
6 - FENA DURMAYANLAR... #TSKB - #ASELS - #DOHOL - #EKGYO - #GOZDE - #PETKM - #PGSUS - #THYAO - #ANSGR - #KOZAL - #ISGYO - #VERUS - #ULKER - #TPRAS - #KCHOL - #TCELL - #SISE - #TOASO - #KRDMD - #TTKOM - #SOKM *BUNLAR BILGI AMAÇLIDIR. ASLA ALIM, SATIM TAVSIYESI DEGILDIR.*
7 - YANİ DİKKATLİ OLALIM YİNEDE. FAKAT ORTA VE UZUN VADE İSE BORSANIN ALTERNATİFİ YOK, YÖN YUKARI. O KONUDA RAHATIZ. KONU KISA VADE NE OLUR DİYENLER İLE İLGİLİ. *BUNLAR BILGI AMAÇLIDIR. ASLA ALIM, SATIM TAVSIYESI DEGILDIR.* #borsaistanbul #bist100 #xu100 #borsa

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with MR. KEYNES

MR. KEYNES Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @MRKEYNES2

Jan 7
💥BORSADA ACEMİ, TÜYO İLE, SOSYAL MEDYA İLE, TELEGRAM VS. GRUPLARI İLE HAREKET EDENLERİ VE Z KUŞAĞINI BEKLEYEN TEHLİKE NEDİR ? 💥#borsaistanbul #bist100 #xu100 #borsa
2 - Kaldıraç kullanan küçük ve yeni yatırımcılar hisseleri eşi benzeri görülmemiş zirvelere taşıyarak sisteme risk oluşturuyor. Robinhood’da yaptığı yatırım işlemlerinin ardından yüz binlerce dolar borçlandığını düşünerek intihar eden Alex Kearns gibi.
3 - Alex Kearns’ın ailesi, Kearns’ın yatırım işlemlerine başladığında yalnızca birkaç bin dolarının olduğunu tahmin ediyor. 20 yaşındaki Kearns, borsada yatırım yapmaya başladı.
Read 9 tweets
Dec 24, 2022
🛒SOHBET DEDİK YA, NAÇİZANE KIT AKLIMLA GÖRDÜKLERİMİ YAZAYIM. PARANIZA, MALINIZA SAHİP ÇIKIN. İDARELİ GİDİN. MALINIZI SATMAYIN. RESETLİYORLAR DÜNYAYI.
2 -CİNSİYETSİZ, DİNSİZ, NAKİTSİZ, MÜLKİYETSİZ TOPLUMLAR YARATMAYA ÇALIŞIP, GIDA VE ENERJİ İLE TERBİYE EDECEKLER. CEBİNİZDE PARA, FİZİKİ ALTIN İSTEMİYORLAR. KREDİ KARTLARINIZADA SAHİP ÇIKIN.ONLARI BİLE ALMAK İSTİYORLAR.TELEFONA, SONRA DERİ ALTI CHIP İLE ÖDEME YAPMANIZI İSTİYORLAR.
3 - O ZAMAN İSTEDİKLERİ ANDA BAKİYENİZİ BLOKLAYIP, SİZİ DEVRE DŞI BIRAKABİLİRLER. CİNSİYETSİZ TOPLUM İSTİYORLAR Kİ, AİLE YAPISI BOZULSUN, KİMSE KİMSEYE SAHİP ÇIKAMASIN VE RAHATÇA YÖNETELİM. DİNSİZ TOPLUM İSTİYORLAR, SIĞINACAK BİR ŞEYİNİZ OLMASIN, PSİKOLOJİK OLARAK KÖLELERİ OLUN.
Read 8 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(