Wouter Aukema Profile picture
Jan 21, 2023 9 tweets 8 min read Read on X
Bij elk scientific journal worden publicaties aan #PeerReview onderworpen. Dit kost zo’n 180 dagen.

Ik zie 1 #uitzondering, ver voordat WHO de pandemie uitriep, op 21-jan-2020:

#PeerReview in 1 dag… Dit artikel was dé basis voor miljarden #PCR testen.

#Wetenschapsfraude

1/n Image
Onder de auteurs ook NL wetenschappers van oa @ErasmusMC en @rivm.

Ook typisch: Eén auteur zat in de Editorial Board van @Eurosurveillanc.

Het artikel: eurosurveillance.org/content/10.280…

#Wetenschapsfraude

2/n
Buiten dit artikel, is nooit enig artikel binnen 1 dag ‘erdoor gedrukt’. Zelfs niet bij zgn Rapid Communications.

Veel wetenschappers uitten inhoudelijk kritiek op deze vorm van testen.

Ook de @WHO zelf, waarschuwde voor Fout Positieve uitslagen.

who.int/news/item/20-0…

3/n Image
Ook het #OMT beschreef eind 2020 het probleem van Fout Positieve uitslagen, in haar 89e advies.

Het OMT werd -ook hier- volledig genegeerd door het kabinet.

Een miljard euro ging naar Testen voor Toegang.

Op basis van #wetenschapsfraude

open.overheid.nl/repository/ron…

4/n Image
Na een review van>180d werd ons artikel over #PCR een feit: f1000research.com/articles/10-369

Hiermee toonden we aan hoe 90% (!) van alle uitslagen Fout Positief blijken.

Veel boze mensen en een Hitler filmpje later, bleek ons gelijk uit oa. #Lansingerland:

5/n Image
In de gemeente Lansingerland werden 40 duizend mensen getest in de 1e weken van 2021.

Slechts 1,2% bleek positief. Het landelijke beeld toonde diezelfde periode ruim 10x zoveel…

rijksoverheid.nl/documenten/kam…

6/n ImageImage
Toenmalig minister VWS schreef de Tweede Kamer het volgende, bij het aanbieden van dit rapport:

Hij schreef helemaal niets…

7/n Image
Mijn observaties:

#Wetenschapsfraude bij de publicatie van het artikel dat de grondslag vormde voor alle PCR testen wereldwijd

#Kabinet en hun ‘experts’ negeerden waarschuwingen van oa @WHO en #OMT

#Minister verborg uitkomst Lansingerland voor de Tweede Kamer.

8/8
Zie ook dit korte draadje met juridische context:

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Wouter Aukema

Wouter Aukema Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @waukema

May 30
. @JonaWalk vind ik ook een held. Kijkt u svp dit gesprek:

"Lareb is er om ons te beschermen"
Welnu, @Lareb_NL wil de gevraagde data niet leveren.

Nu heb ik alle data en dus heb ik heb alle data en mijn analyses aan Jona's groep geleverd.

Zo werkt dat, beste overheid.
Dat is echte wetenschap.

1/n
Noot 1:
Van Lareb meldingen onder 'Gevonden' valt niet te achterhalen of voor de betreffende patient een vaccinatie-record in CIMS staat.
Zelfs van batch nummers uit de CBS CIMS documentatie valt niet te achterhalen of daar wel vaccinatie records van bestaan (hebben).
Dit betekent dat percentages 'Niet Gevonden' als absolute ondergrens moeten worden beschouwd.

Noot 2:
Bij 5, 38, resp. 1.629 meldingen (overleden, ernstig, niet ernstig) valt iets van een batchnummer wel af te lezen, maar is deze niet bekend in CIMS. Deze meldingen zijn grijs ingekleurd.

Noot 3:
Door verschil in methode wijken de uitkomsten iets af van hetgeen eerder gemeld op Telegram (t.me/wouteraukema)

Methode:
Uit de CIMS documentatie van CBS zijn 260 batchnummers ge-exporteerd uit de betreffende codelijst.
Batchnummers waaruit duidelijk blijkt dat dit geen batchnummer is, zijn genegeerd. (Bijvoorbeeld: 'Moderna (2) charge onbekend')

Uit de wereldwijde EMA dataset zijn 127,865 meldingen uit Nederland (Lareb) geselecteerd met de volgende kolommen: 'Drug Name (Administration Start Date - Batch Number)', 'EU Local Number' en 'Seriousness'
Voorbeeld data:
Drug Name (Administration Start Date - Batch Number) EU Local Number Seriousness
Xarelto {Rivaroxaban} (SEP2010 - n/a), Comirnaty {Tozinameran} (DEC2021 - n/a) EU-EC-10011596050 Fatal
Xolair {Omalizumab} (JUL2020 - n/a), Comirnaty {Tozinameran} (MAY2021 - EX7823) EU-EC-10009172439 Not Serious
Xyzal {Levocetirizine} (JUL2020 - n/a), Comirnaty {Tozinameran} (MAY2021 - EX7823) EU-EC-10008926122 Not Serious
Yasmin {Drospirenone, Ethinylestradiol} (JUN2021 - n/a), Comirnaty {Tozinameran} (JUL2021 - FE7010) EU-EC-10010865660 Not Serious
Zaldiar {Paracetamol, Tramadol} (JAN2020 - n/a), Furabid {Nitrofurantoin} (JAN2021 - n/a), Comirnaty {Tozinameran} (JUN2021 - FC3143) EU-EC-10009339669 Not Serious
Zarelle {Desogestrel} (DEC2021 - n/a), Comirnaty {Tozinameran} (JAN2022 - n/a) EU-EC-10012214302 Not Serious
Zarelle {Desogestrel} (FEB2021 - n/a), Comirnaty {Tozinameran} (JUN2021 - FE1573) EU-EC-10010271745 Not Serious

Bij meldingen waarbij meer dan één medicijn/vaccin staat vermeld, is de melding herhaald voor elk medicijn/vaccin, zodanig dat op iedere rij altijd één medicijn/vaccin staat vermeld.
Vervolgens zijn rijen die geen Pfizer covid-vaccin bevatten, eruit gefilterd.
Het totaal aantal overgebleven rijen (meldingen) bedraagt 127,865.

De string tussen toedieningsmaand ('MMMYYYY - ') en ')' zijn vastgelegd in een nieuwe kolom 'batchnummer'. Met behulp van diverse string-operaties zijn eventuele spaties en leestekens hieruit verwijderd.

Meldingen met daarin een batchnummer die overeenkomen met één van de batchnummers uit de CIMS documentatie, zijn gemarkeerd als 'Gevonden'.
Meldingen met daarin iets wat lijkt op een batchnummer maar die niet overeenkomen met één van de batchnummers uit de CIMS documentatie, zijn gemarkeerd als 'Onbekend'.
De overige meldingen zijn gemarkeerd als 'Niet Gevonden'.

Door een zgn. Distinct Count te plegen op het 'EU Local Number' wordt het aantal unieke meldingen geteld, en dubbeltellingen vermeden.

Bronnen:
CBS - pag. 10-17 of cbs.nl/-/media/cbs-op…
EMA - Dataverzoeken Max Schmeling (on behalf of Innometric.research)
EV data for Pfizer Covid-19 Vaccines - ASK-104623 (batch 1) en ASK-109135 (batch 2). Data t/m Maart 2023

2/nImage
Dit is het totaalbeeld: Van de meldingen na overlijden bij @Lareb_NL is van 36% het batchnummer niet bekend.

Wat een schande en desinteresse.

En nu begrijp ik waarom @Lareb_NL geen data DURFT te leveren aan @JonaWalk en haar groep wetenschappers.

Het LAREB heeft namelijk bij 36% van de overlijdens geen data.

3/nImage
Read 4 tweets
Apr 3
#lintjesgate in een data perspectief.

Lintjes van 2019-2024:

1.
17.927 personen

2.
Das gek: 4 personen kregen 2 maal hetzelfde lintje ?

3.
1 persoon kreeg een hogere graad/orde

4.
1 bleek vroeger mijn zwager

Een draadje >>

1/n

(screenshot: ) gennep.nl/sites/default/…Image
Ik ben niet goed bekend met de diverse Orden cq Graden. Zelfs Grok en ChatGPT kwamen er niet goed uit.

Wie is in staat me te helpen met onderstaande afkortingen?

Orde/GraadAantal Personen
ROZ24
RON2,234
RNL75
OOZ4
OON215
MHB1
LOZ16
LON15,397
CON2

2/n
Mannen lijken 2x zo vaak onderscheiden te worden als vrouwen.

Op zich begrijpelijk [sarcasme] maar dit lijkt niet te stroken met het politieke doel van de afgelopen decennia...

3/n Image
Read 11 tweets
Mar 15
Feiten:
1.
@hapelensrob redde het leven van zijn patiënten met Ivermectine. En werd beboet.
2.
In zes duizend gevallen overtraden artsen de wet, door ernstige bijwerkingen niet te melden. Niemand werd beboet.

Waarom meten @ministerVWS en @IGJnl met twee maten?

1/n
Sinds jan-2020 deden 5983 patiënten in NL melding van ernstige bijwerkingen. Dus niet hun arts, maar de patient zelf (of hun naaste). 4312 betrof COVID vaccins, slechts 1 Ivermectine (allergie).

Ook ik deed begin 2022 melding namens een familielid, omdat de internist niet meldde -terwijl hij bij 3 identieke spoedopnames een relatie met Pfizer vermoedde.

(Als zowel arts als patient melding doen, wordt de melding gecodeerd als 'arts')

Bij overige medicijnen deed 1 op 3 artsen niet de melding, maar de patient. Bij COVID prikken 2x zo vaak.

2/nImage
Art 78 lid 3 Geneesmiddelenwet luidt:
Beroepsbeoefenaren melden onmiddellijk elke vermoedelijke ernstige bijwerking.

Deze verplichting is absoluut en direct gericht op het voorkomen van schade en het beschermen van de volksgezondheid.

Artsen die bijwerkingen niet melden, saboteren de veiligheidsbeoordeling van medicijnen door experts bij @MedicijnNL en @Lareb_NL.

3/nImage
Read 6 tweets
Feb 15
Complimenten aan het @MinBZ voor de transparantie mbt ontwikkelingshulp. Ik meen het.

Op iataregistry.org de data op transactie niveau

Als Tableau expert kies ik voor deze dataset: public.tableau.com/app/profile/nm…

Wat ik vervolgens aantref, schokt me ...

1/n
Ontwikkelingshulp: Van 2010-2016 gemiddeld 3.4 naar opeens 9.5 miljard in 2017 ?

Dat is 6.2 miljard erbij, opeens in 2017
En in 2018, 6 miljard. Bijna 2x dat gemiddelde

Wie was Minister? Waar ging dat geld naar toe?

Deep Dive Draadje >>

2/n Image
Ik plaats het ontvangende land erbij.

Het overgrote deel van de plotselinge stijging blijkt naar Ethiopië te gaan.

Recipient country nameYearOutgoing funds EUR
Ethiopia20175.672.823.415
Ethiopia20181.854.289.967

3/n Image
Read 13 tweets
Sep 1, 2024
BREAKING: CBS houdt er een Dubbele CIMS Boekhouding op na.

Bij @statistiekcbs blijkt dat er niet één, maar twee CIMS-registers bestaan.

Eén versie van CIMS is beschikbaar voor wetenschappelijk onderzoek, via de zgn CBS Microdata Services. Hieruit zijn 878 duizend records verwijderd.

Nu blijkt er ook een 2e versie van CIMS te bestaan, binnen een zeer streng beveiligde omgeving. Slechts een handjevol interne medewerkers hebben toegang hiertoe.

1/n
Versie 1, die ik CIMS-CBS-REMOTE noem, is tbv van wetenschappelijk onderzoek in de remote access omgeving van het CBS (rapport Ronald Meester, Bram Bakker had toegang)

Alle wetenschappelijke onderzoeken (21 als ik @ZonMw mag geloven) maakten gebruik van deze versie 1.

Al deze onderzoeken hebben, tegen beter weten in, 878 duizend gevaccineerde personen als ONGEVACCINEERD beschouwd.

Al deze onderzoeken dienen dus te worden teruggetrokken cq opnieuw uitgevoerd.

2/n
Het bestaan van deze 2e versie staat beschreven in de DPIA [1].

Het bestaan ervan wordt nergens genoemd in de media of in gepubliceerde onderzoeken. Ook door CBS niet.

De Tweede Kamer debatteerde uitgebreid over de DPIA [1], maar het bestaan van deze 2e, verborgen CIMS versie bleef buiten beeld.

3/n

[1] web.archive.org/web/2024032912…
Read 13 tweets
Sep 1, 2024
Twee vragen hoef je maar te stellen @mkeulemans, aan @statistiekcbs:

Twee vragen die uitsluitend betrekking op de CIMS-CBS-Remote tabel, bestandsnaam CIMSDATA_20240124:

1
Hoeveel eerste doses in totaal staan er vermeld en hoeveel tweede doses?

2
Hoeveel unieke personen er staan vermeld, met tenminste 1 dosis?

Vergelijk de antwoorden met de RIVM vaccinatie cijfers zoals gepubliceerd op 16 mei 2022.

CC @mariannezw
Waarom vergelijken met RIVM wekelijkse cijfers van 16 mei 2022?

Omdat RIVM de week erna de vaccinatie-records van overleden en geëmigreerde mensen eruit haalde. [1]

1e prikken:
16-mei-2022: 13.472.817
23-mei-2022: 12.884.602

Verwijderd: 588.215 records

[1] Het archief is niet meer beschikbaar op de site van RIVM, gelukkig had ik het gearchiveerd.
web.archive.org/web/2022101208…Image
Image
Waar op 23 mei 2022 @rivm nog 12.884.602 prikken meldde, 588.215 minder dan de week ervoor, antwoordde @statistiekcbs afgelopen maart, mij het volgende [1]:

"Bijgaand treft u een telling op de meest recente aan RA-onderzoekers beschikbaar gestelde CIMS dataset.
Deze telling bevat het aantal personen (inclusief personen die inmiddels zijn overleden), en aantallen eerst bekende vaccinaties, uitgesplitst naar type (basisserie of booster) vaccinatie."

12.594.932 1e prikken, dus opnieuw zijn records verwijderd. Ditmaal 289.670

Opgeteld zijn er dus 877.885 prikken VERDWENEN (588215+289670).

Maarten hoeft CBS dus niets meer te vragen, want CBS heeft mijn vragen al beantwoord.

Wel een vraag voor @mkeulemans : Wat klopt er volgens hem niet aan mijn analyse?Image
Image
Read 4 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(