Mossin Nagant Profile picture
inanmak istemediğiniz şeylere inandırabilir... Gruba katılmak için kayıt olup bana yazın :) https://t.co/1NEZkxBipw
coskunsso0640 Profile picture 1 subscribed
Nov 1, 2022 14 tweets 4 min read
Sasa ve aselsan örneklemesi yaparak küçük yatırımcıların hisselerine karşı duydukları sevdanın nelere mal olacağını göstermek istiyorum. #sasa #ASELS
1- Borsayı kişilerin yatırım yaptığı ve bu yatırımı kazanca döndürmek istedikleri bir yer olarak görmek gerekir. 2- Bu alandaki tek amacımız belirli bir periyot içerisinde hedefimizdeki paraya ulaşmak aslında.
3- Bu süreç içerisinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri hisse sevdasına tutulmamaktır bence.
Bu sevda sizin doğru karar vermenizi engeller.
Oct 31, 2022 4 tweets 1 min read
2022 yılı içerisinde bir çok kişi uzun vadede kurduğu hayallere kavuştu borsa sayesinde.

Tek sorun ev ve araba fiyatlarının enflasyona bağlı yükselmesi aslında. Bu yüzden portföyü 4-5 e katlarsanız realizasyon yapın kesinlikle.
Bu önemli!! Aldığınız ev-araba-saat-tablo gibi taşınır/taşınmazlar da prim yapıyor ve hatta bazen borsada ki kazancınızdan daha fazla primleniyor bunlar.
Portföyünüz belirli bir büyüklüğe ulaştıktan sonra kesinlikle yatırımlarınızı çeşitlendirin.
Apr 9, 2021 25 tweets 5 min read
1-Öncelikle bir kaç bilgilendirme yapayım arkadaşlar,
kısa yoldan zengin olma hevesiniz varsa bu işleri ben bilmiyorum, ama ufak birikimler ile sepet yapıp 3-5 sene içinde güzel kazançlar elde etme yöntemlerini size anlatacağım. 2- öncelikle hiç bir zaman birikiminizin tamamını tek bir araca bağlamayın. mutlaka bir sepet yapın ve sepet kavramını oluşturun.
paranızın ve birikiminizin bir kısmı ile borsa, kripto para, altın/gümüş gibi yatırım araçlarına bölün. bireysel emekliliğiniz mutlaka olsun.
Apr 8, 2021 4 tweets 1 min read
Nagants Trade beta sürümü,
bu test versyonudur.
ben kendim test ettim. faz 2 olarak kullanıcıların test etmesi iyi olur. sistemsel bir hata varmı yok mu?
sistem kullanımda hata veriyor mu gibi durumların tespitine yöneliktir. her hangi bir sorun yoksa sistem bir iki ufak görsel değişiklik sonrasında kullanıma açılacaktır.
bm capital lisansını kullanan kullanıcılar bu sistemi kullanabilir.
link aşağıda, bu linki indirip içinden çıkan exe yi c/ideal içine atacaksınız. dosyayı güncelleyecek.
Dec 5, 2020 7 tweets 2 min read
Bizim panel sistemleri hakkında kullanım detayları,
1-arkadaşlar hisse trend takip sistemleri ismi vip ve hisse olarak geçiyor. Vip olan açığa satar,hisse olan açığa satış yapmaz.
2- bu sistemleri 60dk altı periyotlarda kullanmanız gereklidir.
Tarama robot sistemlerine gelirsek; 3- BMC 1 ve BMC 5 sistemleri scalping sistemleridir. anlık al sat yapılır bu sistemlerle. Manuel alıp 3-4 kademeye verilebilir. sert ve ani hareketleri yakalar bunlar. Robota bağlanması çok uygun olmaz. çok iyi ayar tutturursanız ancak bağlayabilirsiniz.
Nov 30, 2020 5 tweets 3 min read
1-sanırım mayıs ayında bir robot tasarlayıp şifreli halde paylaşmıştım. eminim kullanan yoktur. sadece bir kişi kullanıyorum diye mesaj atmıştı. ev hanımı, biriktirdiği parayı kaybedip, kalanı robota bağlayacağım demişti. mayıs dan bu yana bu robotun getirilerini paylaşayım. 2-bu sisteme güvenip her bir hisseden 1000 lot alsaydınız #asels 13.240 tl -22.560 tl #garan 8.250 tl - 15.000 tl #halkb 5.130 tl - 7.880 tl #sokm 10.480 -17.580 tl olacaktı.
yani 37 bin tl niz 63.400 tl olacaktı. yani %75 kazanmış olacaktınız.
Nov 30, 2020 11 tweets 2 min read
Sistemler, algoritmalar, robotlar ve ideal kullanımı hakkında ufak bir bilgi,
1-öncelikle emek vermezseniz hiç bir şey olmaz.
2- öğrendiğiniz şeyler ile yıllarca zaman geçirmeniz gerekebilir.
3- hiç bir eğitim sizi bir anda 2 sene ileri taşımaz. 4-siz emek vermezseniz eğitimin hiç bir anlamı olmaz.
5-kimden eğitim alırsanız alın eğitim aldığınız kişi ile aynı bilgiye sahip olamazsınız.
6-eğitimler size hap şeklinde yaşanmışlıkları anlatır. hataları erkenden gösterir.
Sep 15, 2020 15 tweets 4 min read
1-Bu uzun zamandır düşündüğüm bir projeydi aslında ama temel eksiklikleri vardı, iyi bir tarama sistemi lazımdı ve bu tarama sistemini robota döküp hızlı çalışmasını sağlayacak usta eller lazımdı :) 2-@zknflz in sırf bu iş için dizayn ettiği bir tarama sistemi ile @seziyorum hocamın mükemmel yazım tekniği ile bu işi bitirdik :)
Jun 13, 2020 16 tweets 3 min read
1-Hızlı emir gönderimi, mili saniyelik işlemler hakkında basit bir bilgilendirme yapacağım, gerçek tabirlerini yazmadan anlaşılır bir şekilde yazdım, polemik olmasın:)
ingilizce yazınca artist olmuyoruz :) 2- aslında dünya borsalarında uzun yıllardır kullanılan algoritmalar evrim geçirmeye başladı, önceleri alıp trend takip edip, trend bitişlerinde işlem yapan algoritmalar, daha kısa sürelerde, dar marjlarda işlem yapıp kar verimliliğini yükseltmek için farklı yollara başvurdular,
Apr 18, 2020 100 tweets 61 min read
1- İdeal programını adım adım kullanımına yönelik bilgilerindirmelere burdan sırayla başlayalım,
adım adım formul yükleme, basit formulleri yazma, basit al sat sistemleri, sistem birleşmeleri vs.. 2-Basit hareketi ortalama sistemi oluşturma, hareketli ortalamanın fiyatı kesmesi sonucunda oluşan al sat sistemi.