🇹🇷GenÇ HoCaLaR🇹🇷 Profile picture
Nov 24, 2023 21 tweets 10 min read
1- Saadeddin Ustaosmanoğlu Hoca, yine tek merkezden yönetilen MOSSAD'ın hedefinde! İsmailağa’yı ele geçirmeye yeminli Perinçekgiller familyası Cübbeli’yi, İsmailağa üzerinde etkin kılmak için dört bir koldan saldırıyor!


Image
Image
Image
Image
2- Görünen o ki yabancı istihbarat birimleri, İsmailağa’nın kontrolünün Cübbeli’ye bırakılmasını istiyor. Ve buna karşı çıkan her kim varsa, bir şekilde ortadan kaldırılması ve yahut etkisiz hale getirilmesi sağlanıyor!


Image
Image
Image
Image
Sep 24, 2022 7 tweets 5 min read
1- Ulusal KANAL'da, "BEN DERİN DEVLET İSTİYORUM" ve "DEVLET TEMİZLİK YAPMALI" diyen Cübbeli'yi "CİYAK CİYAK BAĞIRTIYORLAR!" PERİNÇEK'in Derin Devletine BİATLI Cübbeli AHMET! 28 ŞUBAT'ın DERİN DEVLETİ, SİSİ meselesine SONDAJ ⤵️ ImageImageImage 2- 28 Şubat'ın GİZLİ KAHRAMAN(!)'ı SİSİ; Seyhan SOYLU! Eski MİT'çi Mehmet EYMÜR'e göre JİTEM elemanı. Aczmendi Tarikatına yapılan operasyonda görev aldığı ve Cemaatlerin içerisine JİTEM faaliyeti kapsamında sokulduğunu söyledi.
.
google.com/amp/s/www.yeni… ImageImage
Jan 3, 2021 145 tweets 54 min read
81. Sekseninci(80) Twetin devamı olan bu DOSYA, 142 twet daha devam edecek ve toplamda 222 twetlik #FLOOD bir DOSYA olarak şuanlık bitmiş olacak! Cübbeli'nin bütün ENCAMIYLA ortaya koyulduğu bu DOSYA DELİLLER eşliğinde hazırlanmış olup, ÜMMETE hediyemizdir! 82. Cübbeli'nin avukatı BYLOCK'cu FATİH OĞUZ kim?
.
2007-2016 yılları arasında Cübbeli'nin işlerini yürüten...
LALEGÜL YAYINCILIK ve Reklam San. Ltd. Şti'nin ORTAĞI...
HOCA AHMET YESEVİ Derneği kadrosundan...
Cübbeli'nin ELİ-KOLU, BAŞI ve SONU!
.
sabah.com.tr/gundem/2017/06…
Dec 12, 2020 81 tweets 37 min read
1. Cübbeli Ahmet kime hizmet ediyor?
Cübbeli Ahmet konusunda kafası karışık olan insanları bilgilendirme yazısı olan bu çalışma, Cübbeli'nin Cemaat içerisinde yapmaya çalıştığı "ŞEY"in ne olduğu konusunda yeterince bilgi içerecektir! Ve bu sayede büyük RESİM görülecektir! 2. Malum olduğu üzere “Cübbeli Ahmet” konusu İSMAİLAĞA câmiâsı içerisinde çeşitli sıkıntılara sebep olmaktadır. Bu sıkıntıların sebebi, Cübbeli'nin yaptığı işlerin Cemaat içerisinde tasvip edilmediği halde, yapılanların kabul görülüyormuş gibi bir görüntü oluşturulması! Image