My Authors
Read all threads
1/ Draadje over Flynn en de corruptie bij de FBI. Het is een begin, een opstapje en de basis van het schandaal. Het is wat ik denk dat je nodig hebt om te begrijpen wat er aan de hand.

En ook omdat er informatie is vrijgegeven en je dit niet van @erikmouthaanRTL gaat horen
2/ Eerst wat achtergrond. Dit is nodig om te beseffen waar
het om gaat en hoe significant de rol van Flynn is.

Flynn is een gepensioneerde generaal (3 sterren) van het Amerikaanse leger en diende in januari kort als Trump nationale veiligheidsadviseur.
3/ In 1981 werd Flynn aangesteld als ‘second lieutenant’ in Militaire Inlichtingen. In die hoedanigheid werkte hij in Fort Bragg (North Carolina). Hier zijn zowel het hoofdkwartier van de XVIII Airborne Corps gevestigd als die van de United States Army Special Operations Command.
4/ Geen kattepis dus. Check vooral de insignes. De Nederlandse vlag op kop, en veel zwaarden zoals het logo van het hoofdkwartier van de VS in Europa (SHAEF).

en.wikipedia.org/wiki/Fort_Bragg

Denk hier dus aan, als je Trump North Carolina weer hoort benadrukken ergens.
5/ Flynn werkte er met de 82e Airborde divisie, XVIII Airborne Corps en de Joint Special Operations Command van waaruit hij werd uitgezonden voor de Invasie van Grenada en Operation Uphold Democracy in Haïti (Clinton Foundation -> Kinderhandel).
6/ Sinds juni 2001 (onder Bush) werkte Flynn als Assistant Chief of Staff G2 (inlichtingen) XVIII Airborne Corps op Fort Bragg maar ook als Director Intelligence voor de Joint Task Force 180 in Afghanistan tot 2002.
7/ Van 2002 tot 2004 was hij de commandant van de 111e Millitary Intelligence Brigade en Director of Intelligence for Joint Special Operations Command van 2004 tot 2007. In deze periode werkte Flynn zowel in Afghanistan als in Irak.
8/ Samen met zijn leidinggevende – General McChrystal – werkten ze aan het stroomlijnen van inlichtingen om het tempo van de operaties in Afghanistan en Irak te verhogen en om de netwerken van Al-Qaida in Irak te vernietigen.
9/ Onder Obama was Flynn Director of Intelligence of the Joint Staff (juli 2008 tot juni 2009) en vervolgens Director of Intelligence of the International Security Assistance Force in Afghanistan (juni 2009 tot oktober 2010).
10/ Een sprongetje in de tijd: Flynn werd in september 2011 gepromoveerd tot Lieutenant General en aangesteld als Assistant Director of National Intelligence.
11/ Laatste stukje achtergrond informatie. Op 17 (!) April 2012 werd Flynn door Obama genomineerd voor de functie van Director of the Defense National Intelligence Agency.
12/ Als je bovenstaande hebt doorgelezen heb je wellicht gezien dat Flynn bijna zijn hele carriere heeft doorgebracht in de wereld van inlichtingen. Hij heeft dus alles voorbij zien komen onder Bush sr., Clinton, Bush Jr. en Obama.
13/ Hij weet van de misdrijven van de Clinton Foundation in Haïti, de oorlog in Afghanistan en Irak. Als Q vraagt “wie weet waar de lichamen begraven zijn”, is dat dus Generaal Michael Flynn.
14/ In Januari 2017, toen President Trump begon aan zijn 1e termijn als President van de Verenigde Staten stelde hij Generaal Flynn aan als Adviseur Nationale Veiligheid. Drie keer raden waarom Flynn en waarom in die positie.
15/ Op dat moment werd Flynn ineens een ‘liability’. Een zwakke schakel voor de Deep State. Een gevaar. Dat realiseerde Obama zich ook, want hij gaf de opdracht aan de FBI om hem ‘uit te schakelen’. Juridisch dan, al sluit ik andere opties ook niet uit.
16/ Deze week zijn er een hele hoop documenten vrijgegeven door de Justice Department. Flynn werd aangeklaagt voor liegen tegen de FBI. Echter heeft Flynn altijd volgehouden onschuldig te zijn.
17/ Ook zijn advocaat Sidney Powell (nadat hij eerder een advocaten kantoor uit Covington had ontslagen) pleit voor het laten vallen van de zaak van Flynn. Maar hij heeft toch zelf schuld bekend? Ja, maar is dat vrijwillig geweest?
18/ Uiteraard horen we hier in Nederland ook vaak criminelen roepen dat ze onder druk zijn gezet om een bekentenis af te leggen en wie Making a Murderer heeft gezien weet ook hoe makkelijk het kan zijn om iemand iets te laten zeggen.
19/ Wat is er dan gebeurd in het geval van Flynn? Tucker Carlson omschrijft het zo: “For reasons we still do not fully understand, Michael Flynn deeply offended Washington somehow so they decided to destroy him. They pretended to believe he was a Russian Agent and then they ...
20/ ... entrapped him on a completely bogus perjury charge. When he resisted they treatened to hurt his son until he signed his confession.”



Dit is allemaal vastgelegd en gedocumenteerd (“These people are stupid” – Q).
21/ Een deel van dat bewijs is nu naar buiten gekomen.
Op 4 januari 2017 FBI Field Office dat er “geen belastende informatie” was tegen Flynn en dat ze besloten Operation Razor te beëindigen.
Op dezelfde dag beslistte de top van de FBI anders en richtte zich volledig op Flynn
22/ Peter Strzok (banden met Iran b.t.w): “Don’t close Razor” Zie afbeeldingen voor bewijs.
23/ Het rapport van de FBI Agenten: FBI en US Overheid vonden geen bewijslast tegen Flynn en bestempelde Flynn als “niet langer een ‘person of interest’” in het onderzoek naar President Trump (dit is allemaal onderdeel van Crossfire Hurricane – Via Flynn vallen ze Trump aan
25/ Niet alleen Flynn was slachtoffer van deze malversaties van de FBI. Ook Carter Page. Om Amerikaanse staatsburgers in het buitenland te mogen afluisteren zal de onderzoekende opsporingsdienst een verzoek moeten indienen bij de super geheime FISA court ...
26/ (Foreign Intelligence Surveillance Act). De FBI gebruikte onzin rapport van Christopher Steele om een afluisterverzoek in te dienen tegen Carter Page, een medewerker van het Trump Campagne team. De FISA-rechtbank heeft de FBI op het matje geroepen voor de valse informatie ...
27/ ... die werdt verstrekt waarmee de FISA rechtbank dus werd opgelicht (het Steele dossier kreeg de stempel ‘bevestigd’, terwijl het nooit bevestigd kon worden vanwege alle aantoonbare leugens – dat dossier werd overigens betaald door de Clintons).
28/ fisc.uscourts.gov/sites/default/…
Ditzelfde zou ook op Flynn van toepassing zijn.
De corruptie aan de top van de FBI gaat zo diep en is gericht op alle mensen rond Trump dat het veilig is om te stellen dat Trump een daadwerkelijk gevaar is voor de Deep State.
29/ Niet alleen Trump dus, want in samenwerking met Flynn zou men het hele netwerk neer kunnen halen.
Hou dit in je achterhoofd als je weer een meme voorbij ziet komen van veroordeelde medewerkers van het Trump team.
30/ Ook PapaD is het slachtoffer van deze hacks bongino.com/the-george-pap…
En Roger Stone werd ook opgepakt, vroeg in de ochtend. Fun Fact: CNN (geloof ik, kan andere media outlet zijn geweest) stonden al op de stoep toen de FBI arriveerde. Hoe wisten ze dat?
31/ Is het niet typisch dat zowel Stone als Flynn worden vervolgd door de FBI? Deze tweet is 7 maanden NA de 'doorstart' van Crossfire Razor verzonden. Toen de onderzoeken dus nog in volle gang waren terwijl er géén bewijs was van misdaden of overtredingen door Flynn.
32/
Crossfire Typhoon is nog een vraagteken (Stone? Is wat ik denk).

Ik hoop een inkijkje te kunnen hebben gegeven in criminele praktijken van de top van de FBI en hoop dat je voldoende informatie hebt om verder te graven.
33/ END
Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh.

Enjoying this thread?

Keep Current with Tristan #TeamBoer&Bouw

Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

Twitter may remove this content at anytime, convert it as a PDF, save and print for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video

1) Follow Thread Reader App on Twitter so you can easily mention us!

2) Go to a Twitter thread (series of Tweets by the same owner) and mention us with a keyword "unroll" @threadreaderapp unroll

You can practice here first or read more on our help page!

Follow Us on Twitter!

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!