🔴گزارش رسیده از آخرین جلسه رایزنی سران نواشرافیت کدخداپرست برای فریب مردم همانند انتخابات 92 و 96
⏪نفر اول از سران نواشرافیت گفته است: ما در سال ۹۲ و ۹۶ منفورترین و نچسب ترین چهره سیاسی ایران را با تبلیغات پیروز کردیم.
1/23
از نظر عقلی همتی نمی تواند رئیس جمهور ایران شود و به هر کس بگویید رئیس بانک مرکزی روحانی و مسبب تورم و قیمت فعلی ارز می خواهد رئیس جمهور شود می گوید این جوک است و امکان ندارد اما ما به معجزه تبلیغات اعتقاد داریم و اکنون که حریف (آیت الله رئیسی) احساس کرده کار تمام است
2/23
باید وارد عمل شویم و تمام چیزهایی که بلد هستیم را در این ۹ روز خرج کنیم. مهرعلیزاده بدترین عملکرد را داشته و زدگی ایجاد کرده و ماندنش به صلاح نیست. همتی هم حرف زدن معمولی را بلد نیست و کارنامه اش اتفاقا ضد او خواهد بود
3/23
پس چاره ای نیست، باید بازی را به سمت تند شدن ببریم تا همتی با کدهایی که می دهیم فقط حمله کند و فرار کند.
باید با خانم مولاوردی صحبت کنیم که سازمان هنرمندان ۹۶ را احیا کند. من شنیدم یکی از سلبریتی ها که گفت امکان ندارد از روحانی حمایت کند
4/23
اما وقتی با خانم مولاوردی نشست همان شب از روحانی حمایت کرد. حالا اگر مشکلات مالی اینها هم حل شود جا دارد تا از همتی حمایت کنند. باید در تبلیغات انتخاباتی همتی و تجمع ها بمب جنسی را منفجر کنیم. به نظرم ریاست جمهوری همتی بعید نیست.
5/23
همتی چیزی برای ارائه ندارد اما حریف کتک خور خوبی دارد و مدل ۹۶ برای زدن حریف عالی بود. تمام تلاش ما برای ۲۷ و ۲۸ خرداد است و باید در این دو روز فیل خود را هوا کنیم. دنبال اثبات نرویم که باختیم فقط دنبال نفی باشید.
6/23
🔴نفر دوم از سران نواشرافیت گفته است: ما هم از اولین همین را گفتیم. رفقا همش دم از تحریم زدند. آقای تاجزاده گفت تحریم. ما اگر تحریم کنیم انتخابات رو خب در ۴ سال و ۸ سال آینده تا بیاییم حرف بزنیم می گویند شما ساکت باشید چون در بازی سیاست وارد نشدید و تحریم کردید.
7/23
من با دوستان تندرو و افراطی مخالفم. من متاسفم آقای خاتمی هم موضع سکوت و عافیت پیشه کردند. خب حمایت آن روز از روحانی بهترین کار بود. اینکه کنار برویم و عافیت طلبی کنیم که برای همه راحت است.
ما می توانیم با تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای برای آقای همتی
8/23
یک شخصیت جدید و مخالف وضع موجود درست کنیم. خانواده مرحوم هاشمی الان پشت آقای همتی هستند. من گفتم اگر همتی بگوید فلان وزارتخانه یا سازمان را به خانم فائزه هاشمی می دهد این فقط ۵ میلیون رای دارد.
9/23
🔴و نفر سومی از سران نواشرافیت گفته است: این جلسه بین ما در واقع من را یاد جلسه منزل آقای خاتمی در سال ۹۲ می اندازد. جلسه ما با شما و حکمیت آقای خاتمی. خب خروج آقای عارف از انتخابات محصول این جلسه بود. البته جای آقای صالحی خالی است که واقعا زحمت اصلی به دوش ایشان بود.
10/23
ما درآن جلسه انتخابات ۹۲ و۹۶ را بردیم وامروز نیزمطمئن هستم انتخابات ۱۴۰۰ را خواهیم برد. درآن جلسه آقای صالحی با آن لهجه بانمک گفتند آقای خاتمی ۶ میلیون رای ثابت دارد، آقای سید حسن هم ۵ میلیون رای دارد، مرحوم هاشمی هم ۵ میلیون رای دارد وآقای ناطق هم حدود ۴ میلیون رای دارد.
11/23
اگر این ۴ نفر مستقیم از آقای روحانی حمایت کنند آقای روحانی در دور اول با ۲۰ میلیون رای انتخابات را برده است. همه دیدیم در دور اول آقای روحانی با ۱۸ میلیون انتخابات را برد. امروز هم اگر همین مدل پیاده شود و بجای مرحوم هاشمی آقای روحانی را بگذاریم،
12/23
آقای همتی با ۲۰ میلیون در دور اول کار را تمام می کند.
آقای رئیسی در سال ۹۶ حدود ۱۵ میلیون رای داشت که الان زیر ۱۰ میلیون است چون فشار اقتصادی و معیشتی این سالها از سبد رای رئیسی کم کرده است (نظر بنده کمترین:زهی خیال باطل).
13/23
حاشیه نشین ها و افراد ضعیف با تحریک احمدی نژاد انتخابات را تحریم خواهند کرد (نظر بنده کمترین: مستضعقین ولایت را تنها نخواهند گذاشت) و این بهترین فرصت برای تجمیع و تهییج حامیان ما در سراسر کشور است اما بقول "نفر اول از سران نواشرافیت" باید سلبریتی ها را بیاوریم در عرصه.
14/23
ما با کمک یکی دیگر از کدخداپرستان اندوخته قابل توجهی داریم و می توانیم کمی از آن را برای سلبریتی ها تزریق کنیم. البته بگونه ای که حس توهین به آنها دست ندهد و موضوع درز نکند.
آقای خاتمی و سید حسن هم که باید دوباره دست به دامان آقای صالحی شویم.
15/23
آقای ناطق خیلی سخت است اما کار شخص آقای روحانی است. آقای روحانی چون رئیس جمهور است علی الظاهر نمی تواند مستقیم دفاع کند اما می تواند از طریق امکانات رسانه ای یا افراد نزدیک، پیام خود را به مردم بدهد.
16/23
🔴و نفر چهارمی از سران نواشرافیت گفته است: من واقعا تعجب می کنم از دوستان که اینقدر راحت تحلیل می کنند و از الان پیروزی همتی را جشن گرفته اند‌.
پیروزی همتی شدنی است اما حواس دوستان نیست که چرا همتی از فیلتر شورای نگهبان رد شد و لاریجانی و پزشکیان و جهانگیری رد نشدند؟
17/23
چرا همتی از فیلتر شورای نگهبان رد شد ولی سعید محمد و رستم قاسمی رد نشدند؟ ریاست جمهوری همتی از نظر من بدترین گزینه برای ماست. اولین رئیس جمهور ۴ساله خواهد بود.
رئیس جمهور دون پایه برای ما ننگ ایجاد خواهد کرد.
18/23
ما اگر ۴ سال یا ۸ سال صبر کنیم تا روحانی از حافظه تاریخی ملت پاک شود می توانیم دوباره خود را بازسازی کنیم و طلبکارانه وارد شویم. من با نظر دوستان مخالفم.
19/23
🔴و نفر پنجمی از سران نواشرافیت گفته است: ما تا امروز با کمک آقای آشنا و آقایان فاضلی و حاجیانی ۱۳ نظرسنجی انجام داده ایم. سه نظرسنجی درباره محبوبیت و منفوریت افراد یعنی رای های سلبی و ایجابی بوده است.
20/23
میزان محبوبیت روحانی از ۸ درصد در بهمن۹۹ به ۵درصد در اول خرداد ۱۴۰۰ رسیده است. میزان محبوبیت رئیسی از ۴۳درصد در بهمن۹۹ به ۵۷درصد در خرداد ۱۴۰۰ رسیده است. اینها برای مخاطب خاص ارسال شده و نزد دوستان امانت باشد. میزان مشارکت در مرداد۹۹ به ۳۹ و در بهمن ۹۹ به حدود ۳۵درصد رسید
21/23
در حال حاضر بین ۴۵ تا ۴۷ درصد است. البته تفاوت معناداری بین آمار تهران و شهرستانها وجود دارد. آمار شهرستانها حدود ۶۳ تا ۶۵ درصد است. در هفته اول خرداد همتی ۴ و مهرعلیزاده۳ درصد در نظرسنجی ها بوده اند. بعد از مناظره اول همتی۸ و مهرعلیزاده ۴ درصد بوده اند.
22/23
با همین روند همتی نهایتا ۱۵ و مهرعلیزاده به ۷ درصد خواهند رسید. اگر آقایان و سلبریتی ها وارد شوند کار بسیار راحت خواهد بود و همتی به دور دوم خواهد رفت. بهترین راهبرد برای ما این است که به آقای رئیسی القاء کنیم کار تمام است و رئیس جمهور خواهد شد.
23/23

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Farvardin0759

Farvardin0759 Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @farvardin0759

8 Jun
🔴آقای همتی این حامیان تفکر حسینیه شدن کاخ سفید بودند که:
🇮🇷
دست ایران را در منطقه پر کردند تا آقای روحانی برود قراردادهای میلیاردی در عراق ببندد.
🇮🇷
اینها بودند که جیسون رضائیان را با 1.7 میلیارد دلار تبادل کردند و شما آن را به نام برجام زدید.
1/4
🇮🇷
اینها بودند که پل و جاده و سد و پالایشگاه ساختند و آخر هم دولت پولش را پرداخت نکرد.
🇮🇷
اینها بودند که میرفتند با هواپیما گوشت وارد می‌کردند تا افتضاحات شما را در بازار جمع کنند.
🇮🇷
اینها بودند که داعش امروز در ایران عملیات نمی‌کند و ناموس ایرانی را به بردگی نمی‌گیرد.

2/4
🇮🇷
اینها بودند که در کرونا به صحنه آمدند، وگرنه دولت رئیستان به گل فرو رفته بود.
🇮🇷
اینها بودند که در روستاهای کرمانشاه برای مردم زلزله‌زده خانه ساختند.
🇮🇷
اینها بودند که در زمان سیل وقتی رئیستان پی خوش گذرانی در قشم بود، به میدان آمدند و مردم را نجات دادند.
3/4
Read 4 tweets
3 May
وزارت خارجه مجری سیاستهای خارجی نظام است نه...

✍️لُب سخنان رهبر معظم انقلاب درباره سخنان ظریف این چند واژه بود:
🔴۱. دشمن شادکن بود
🔴۲. مایه تاسف و تاثر است
🔴۳. تکرار حرفهای امریکاییها است
🔴۴. خطای بزرگ
1/13
🔴۵.نباید از یک مسئول جمهوری اسلامی شنیده می شد.
و درباره نقش وزارت خارجه هم فرمودند:
🔴«سیاست خارجی در هیچ کشوری در وزارت خارجه انجام نمیگیرد. وزارت خارجه مجری است...در شورای عالی امنیت ملی تصمیم‌گیری می شود و البته وزارت خارجه هم مشارکت دارد.»
2/13
با این فرمایشات، تکلیف ظریف و حامیانش معلوم است و مظلومیت حاج قاسم، دامن آنها را گرفت.
اما لازمست دو نکته مهم را متاثر از فرمایشات آقا تبیین شود؛ نخست بیانیه اینستاگرامی ظریف و دوم بحث اختیارات وزارت خارجه

🟥🟥نخست: بیانیه ظریف
بیانیه ظریف در هوای نفاق، پوستین وارونه ای
3/13
Read 13 tweets
13 Apr
🔴نواشرافیت کدخداپرست امروز، افراطیان دیروز
وقتی فیلم «برزخی‌ها» ساخته ایرج قادری با بازی فردین، ناصر ملک‌مطیعی و... اکران شد، محسن مخملباف، تندروی آن زمان و نئولیبرال فعلی، علیه این فیلم در نماز جمعه طومار جمع کرد و آن‌قدر جو را ملتهب کرد تا
1/4
اولین فیلم سینمای جنگ توقیف و هنرمندان آن ممنوع از ادامه کار شدند. سید محمد خاتمی، اصلاح‌طلب امروز، آن زمان مسئول روزنامه کیهان بود و علیه برزخیها و هنرمندان قدیمی آن‌قدر نوشت تا فیلم را پایین کشیدند و معادیخواه وزیر وقت ارشاد در اعتراض، استعفا داد و خاتمی مدتی بعد
2/4
سکاندار وزارت ارشاد شد و جای خدا نشست و گفت: «هنرمندان قدیمی اگر نماز هم بخوانند، نمازشان قبول نیست» و همه را خانه‌نشین کرد.

مخملبافِ امروز به اسرائیل می‌رود و او که زمانی مجتهدانه میگفت «کلوزآپ زن در سینما حرام است»، خود فیلم‌های دیگر می‌سازد!
3/4
Read 4 tweets
11 Apr
🔴متن طنزی به مناسبت انتخابات پیش روکه ازدوستان درواتزاپ دریافت کردم
پ.ن:مراقب باشید دوباره مثل 92 و96 فریب کدخداپرستان رانخورید
ﺭﻭﺯﯼ ﯾﮏ ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭﻣﻌﺮﻭﻑ،ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺍﺯﻣﺤﻞ ﮐﺎﺭﺵ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪ،ﺑﺎﯾﮏ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ
1/17
ﺗﺼﺎﺩﻑ ﮐﺮﺩﻭ ﺩﺭﺩﻡ ﮐﺸﺘﻪ ﺷﺪ
ﺭﻭﺡ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺑﺎﻻ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﻬﺸﺖ ﺭﺳﯿﺪ ﻭﯾﮏ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﻭاﺳﺘﻘﺒﺎﻝ ﮐﺮﺩ
ﻓﺮﺷﺘﻪ ﮔﻔﺖ:
«ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪﯾﺪ. ﺍﯾﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻟﺒﻪ، ﭼﻮﻥ ﻣﺎﺑﻪ ﻧﺪﺭﺕ
2/17
ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﭘﺎﯾﻪ ﻭﻣﻘﺎﻣﺎﺕ ﺭﻭ ﺩﻡ ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﻬﺸﺖ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ. ﺑﻪ ﻫﺮﺣﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺩﺭﮎ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺩﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺖ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺖ»
ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭ ﮔﻔﺖ:
3/17
Read 17 tweets
21 Mar
🔴وبسایت نشریه نشنال اینترست آمریکا در مقاله ای به قلم جیمز وولزی رئیس سابق سیا مدعی شده؛
"ایران همین حالا بمب اتمی در اختیار دارد. ما چه باید بکنیم."

🔴پ.ن 1: آمریکا به دنبال عقب گرد آبرومندانه و رفع بخشی از تحریم ها علیه ایران است
1/9

yahoo.com/news/iran-prob…
در این مقاله، مثل اغلب محتوای رسانه ای آمریکا و غرب، ضمن اهانت و تهمت های ناجوانمردانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، نویسنده مقاله مدعی شده؛ ایران همین حالا مجهز به کلاهک اتمی و همچنین بمبهای الکترومغناطیسی EMP است.
2/9
بمب الکترومغناطیسی /Electromagnetic Pulse Bomb به دسته‌ای از سلاحهای الکترومغناطیسی گفته می‌شود که با انفجار خود پالس بسیار بزرگی را در محیط منتشر می‌کنند که این پالسها با نفوذ به سیستم‌های الکترونیکی قادر به تخریب و نابوسازی عملکرد آن‌ها خواهند بود.
3/9
Read 9 tweets
13 Dec 20
⭕به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، *افشین علا از شاعران کشورمان* در پی سخنان اخیر رئیس جمهور ترکیه شعری با عنوان «به اردوغان» را منتشر کرد.
"""""""""""""""""""""""
نه شام لقمه چربی برای شام تو شد
نه در عراق، قضا و قدر به کام تو شد
1/5
نه در سیادت اعراب، نقشه تو گرفت
نه افتخار اروپا شدن به نام تو شد

نه با ریا و دغل، سنگ دین به سینه زدن
دلیل رونق بازار و احترام تو شد

کنون هم از هوس ساحل ارس بگذر
گمان مبر دل ایران زمین کنام تو شد

دوام عزت این خطه از ولای علی است
اگر که کافه و می، پایه دوام تو شد
2/5
ارس ز هر دو طرف زیر گام شیران است
ترشحی اگر از آن نصیب جام تو شد

رفیق قافله‌ای و شریک دزد اما
گمان مدار که تُرک غیور خام تو شد

فقط به حرمت همسایگی است صبر یلان
گمان مبر وجبی هم نصیب گام تو شد

نه تُرک گنجه و باکو نه تُرک ایرانی
نه قوم کُرد هماهنگ با مرام تو شد
3/5
Read 5 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(