Fikir Akademisi Profile picture
Sedece #Bilgi ve #Sevgi. Zaman ve mekanı aşabilen tek şey sevgidir /// Araştırır, Düşünür,Yazar
Jun 15 25 tweets 13 min read
#ŞokDoktrini, ‘rıza üretimi’ ve #Dijital ( #Deccal) diktatörlük.
1️⃣Başına gelen beklenmedik bir felaket sonrasında şaşıran,ne yapacağını bilemeyen şoka giren kitleler, daha önceleri kabul etmeyip karşı çıktığı yaptırımlara/politikalara boyun eğmek zorunda kalır!
#bilgi #oku #uyan 2️⃣Naomi Klein’in Şok Doktrini-Felaket Kapitalizminin Yükselişi isimli kapsamlı kitabı bu sözlerle özetlenebilir. Özetin de özeti şu şekilde anlatılabilir;muktedirlerin kriz,korku,felaket, savaş ve travmatik olayları kullanarak bu çaresizlikler üzerinden zorla ‘rıza üretme’sidir.
Jun 14 23 tweets 11 min read
GLOBAL KOMPLO (2)
0️⃣9️⃣/1️⃣1️⃣/2️⃣0️⃣0️⃣1️⃣

1️⃣1. Irak savaşı nin bittiği yıllarda dünyanın farklı yerlerinde olan üç coğrafyada yeni savaşların ve müdahalelerin ayak sesleri geliyordu.
Somali/Bosna/Çeçenistan
#Bilgi #Komplo #11Eylül #Globalkomplo #Globalillüzyon #StopNWO 2️⃣1.Bush Dönemi bitmiş, Clinton ABD nin başına geçmişti.Bush'tan önceki başkan ile Asya kıtasına çöken ABD,Bush ile Ortadoğu'ya adım atmış,Clinton ile Balkanlar,Afrika ve Rusya'ya ayar verilmeye çalışılmıştır.
Jun 14 21 tweets 12 min read
GLOBAL KOMPLO (1)
1️⃣1️⃣/0️⃣9️⃣/2️⃣0️⃣0️⃣1️⃣
1️⃣Dünya bu tarihte değişti ve hiçbir zaman eskisi gibi olmadı.Bu tarih insanlığın canlı yayınla derin bir hipnoza düşürülüp kandırıldığı tarihtir.

#Bilgi #Komplo #11Eylül #Globalkomplo #Globalillüzyon #StopNWO 2️⃣11 #Eylül 2001.
Bu tarihin ne demek olduğunu ve buraya nasıl gelindiğini anlamak için film şeridini biraz geriye sarmak gerekir.

Bu #Küresel #komplo için, hangi komplolar ile insanlığı illuzyonlarda bıraktılar.
Jun 5 25 tweets 7 min read
Siyonizm ve Rothschild İsrail terör devleti (2)
1️⃣ Siyonist İsrail terör devleti kara büyü ailelerinden olan Rothschild ailesi tarafından Global Bab-il devletini kurmak için 1. Dünya Savaşı'nda temeli atılan,2.dunya Savaşı'ndan sonra kurulan bir derebeyliktir. Image 2️⃣1. &2. Dünya savaşlarında oluşan duruma göre,3. Dünya Savaşı'ndan sonraki hedeflerinin ne olduğu hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.
Çıraklık/Kalfalık/ Ustalık
Ustalık dönemleri için tek hedefleri ata topraklarindan dünyayı yönetmek.
Jun 5 25 tweets 4 min read
Siyonizm ve Rothschild İsrail terör devleti
1️⃣Matirx Film serisinde "Zion ana sistem" teması işlenmiştir.Son kalan insanların umutlarını bağladıkları bir bilgisayar sistemi.
İşte bu ana sistem El-it soy şebekesine ait ailelerin kurmak istediği "Yeni dünya devleti"dir. Image 2️⃣Yeni dünya düzenine giden yolda atalarından miras aldikalri kara büyü uygulamaları olan Bab-il in kutsal kitabı Talmud ve gizli uygulamaları olan kabala temel doktrinlerini oluşturmaktadır.
Jun 3 24 tweets 8 min read
PLAN 2030 VE UYGULAMALARI
1️⃣Kara büyü kontrolünde hereket eden El-it soylar ve onlar için çalışanlar,Global toplumun dönüşümü için,#Plan2030 adında bir ajanda ortaya koymuşlardır.Bu ajanda da insanların hayatları ve ne düşündüklerine kadar kontrol edilmesi yazılıdır. ImageImage 2️⃣ #Plan2030 dijital dünya devleti ile alakali çok yönlü illüzyonlari olan bir programdir.Uzak geçmişi Nuh Tufanından öncesine,yakın geçmişi ise 100 yıl öncesine dayanmaktadır.Kara büyü ve Global Bab-il yazı serilerine bunlardan bahsetmiştim.
May 29 22 tweets 7 min read
Kara büyü ve Global Bab-il (5)
1️⃣ Dünyayı bir örümcek ağı gibi yönetiyorlar.Buna Matruska da diyebiliriz.

Round Table
Bilderberg
CFR
Fabian
Roma
Wef
Kraliyet enstitüsü
BM
NATO
AB
IMF
Dünya bankası
ve kukla dünya liderleri.
Bütün hepsi piramit sistemi oluşturan piramitcikler. ImageImage 2️⃣Yuvarlak masa (Round Table) 19.yy da kurulmuş ağdaki en önemli sebekedir.Rothschild sebekesinin kölelerinden olan Cecil Rodes tarafından kurulmuştur.Rodes Afrika'yi bu aile adına yagmalayan ve Afrika'yi Afrikalı halklara zindan yapan şeytani bir köledir.
May 29 25 tweets 6 min read
Kara büyü ve Global Bab-il (4)
1️⃣ illuminati soyu dünya olaylarını yeryüzünde ve ülkelerde kurdukları görünen ve görünmeyen olmak üzere iki tür çatı yapı ile yürütürler.Görünenler resmi kanunlara tabi olanlar,görünmeyenler ise kanun dışı ve gizli olanlardır. 2️⃣Bu örgütler için için Roma'da yazılan,Londra'da planlanan çalışmaları kendi bölgelerinde ve bölge ülkelerinde toplumlarına yaptırmak ve uygulatmak mecburiyetindedirler.Yapmayan veya yaptıramayan yönetimler kendi yöntemleri ile tasfiye edilir ve yerlerine yenileri getirilir.
May 28 21 tweets 4 min read
Kara büyü ve Global Bab-il (3)
1️⃣Tarih boyunca"özgürlük savaşları"nın çoğu bu soy aileler arasında önceden planlanmış ve yine bu soy aileler tarafından çıkartılıp bitirilmiştir
Peki neden?
İnsanları kontrol etmenin ve yönetmenin en iyi yolu sürekli kontrolü kaos çıkarmaktır
#oku 2️⃣İnsanlar birbirleriyle savaşırken,arka planda bunların yeni planlarının neler olduğunu bilmezler.Savaşan taraflar kendi kontrollerindedir.Çünku kendi kontrollerinde olmadan girdikleri birçok savaşı kaybetmişler ve yer altına çekilerek yeniden güçlenecekleri günü beklemislerdir.
May 28 25 tweets 3 min read
Kara büyü ve Global Bab-il (2)

1️⃣Bugün "Gizli cemiyetler"
Cizvitler
Tapınak şövalyeleri
Malta şövalyeleri
Opus Dei
Farmasonlar
Kuru kafa kemik tarikatı
Bohemian kötüsü ve daha birçok gizli gruplar küresel bir faaliyet içerisindeler. 2️⃣En tepede hepimizin bildiği ama o olmayan yapı "İlluminati"var.Ayfinlaşmiş olanlar.
Bütün gizli cemiyetleri birleştiren kara rahipler konseyinin devamı.Yapilanmalarini artık çoğumuz biliyoruz.(Piramit)
May 28 29 tweets 4 min read
Kara büyü ve Global Bab-il

1️⃣Roma'yı ve Roma imp.kuranlar hepsi birbirine bağlı olan Sümer,Babil ve Mısır soyundan gelenlerdi.
Bugün dünyanın bir çok yeri hâlâ Roma hukuku ile yönetilmektedir.Bu soydan gelenler daha sonra Roman kilisesini kurdular. 2️⃣Roman kilisesini kurarak Atalarının dini ile alakalı konuları Hristiyanlığın içine koydular,ama hiçbir zaman kendileri Hristiyan olmadılar.Roman kilisesi ile Babil dini yeniden adlandırılmıştır.
May 27 16 tweets 3 min read
1️⃣Yıl 2019: Dünya #Covid19 adında yeni bir virüs ile tanışmış ve bütün insanları buna inandirmak için #Nazi propagandaları başlamıştı.Sürekli yalan tekrarlar.
Artik insanları meydanlara toplamaya gerek yoktu,çünkü insanların evlerindeki ekranlar bu işi için fazlasıyla yapıyordu. 2️⃣Herkes ne olduğunu anlamaya çalışıyor ama hiç kimse bir şey bilmiyordu.Bilenlerde zaten hiçbir şey bilmeyen "Bill'in adamlariydi.Onlar ne olduğunu çok iyi biliyorlardı,ama şirket bilimi emrinde oldukları için sorgulamadan ittat ediyorlardı.
May 14 11 tweets 3 min read
1️⃣
#Covid_19 ve #Platon'un mağara benzetmesi.

Bu benzetmede Platon, insanların hayatları boyunca bir mağarada hapis olduklarını, dışarıyı hiç görmemiş olduklarını söyler.
#bilgi
@ErkanTrukten @HazarTandogan
@NevaCiftcioglu @Ferda77yildirim
@Heyula_Frekans @ahmetham 2️⃣Mağarada bulunan bu insanların arkalarında ateş vardı ve ateşle mahkumlar arasında yükseltilmiş bir geçit bulunuyordu.Mahkumlar sadece önlerindeki mağaranın duvarına bakabiliyor,dönemiyor, başka yöne bakamiyorlardı.
Apr 3 5 tweets 2 min read
1️⃣İnsan beyni bir bilgisayara bağlanırsa,bilgi aktarımı gerçekleşebilir mi?
El-it ailelerin kontrolündeki bilimciler bunun üzerinde çalışıyor
Peki işin ucunda nanotek. ile üretilmiş bedende kendi zihninizdeki aktarılmış bilgiler ile sanal ortamda yaşamak ister miydiniz?
#bilinç 2️⃣Gilgamis ve ölümsüzlük.
İnsanlara bu şekilde sürekli genç kalabilecekleri,istedikleri herşeyin içinde olduğu,Tanrısı şeytan olan sanal (sahte) bir cennet hayatı vaad ediliyor
(Taklidi yaratılış)Aşağılarin en aşağısı
Çoğu insan bunu kabul edecek mi veya etmeyecek mi?

#Başlangıç
Mar 28 9 tweets 7 min read
1️⃣Uluslararası İtiraz: Dünyada ve Uzayda 5G’yi Durdurun çağrısı üzerine, bilim insanları tarafından #BM ye sunulan itiraz metni.
11/03/2019 beri oynanan #plandemi oyunun arka planını anlamak isterseniz lütfen okuyunuz.

#Bilgi #Oku #Stop5G
@ErkanTrukten @Ferda77yildirim Image 2️⃣ @desi_athena @gulltemel @HazarTandogan @bircis @HBalikavlayan @Heyula_Frekans @cgfuzuli @HayatiSir @cankemalozer @5gvirusnewss @aDilipak @kekillimurat @ersoyakif1 @muratzurnaci Image
Mar 26 16 tweets 6 min read
Ray #Kurzweil
1️⃣Ray Kurzweil, #Singularity denildiğinde ilk akla gelen kişidir. Singularity’nin bir din olup olmadığı, ilgili mahfillerde tartışılan bir konu olsa da müesses herhangi bir dinde olması beklenen birçok şeyi ihtiva ettiği muhakkak. Image 2️⃣Ama henüz gelişme sürecinde, hatta bebekliğini yaşadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bebeğin büyüyüp gelişebileceği altyapı ve ortamı, dört bir koldan özenle hazırlamaya çalışmaktalar.

#singularity Hk bilgi yazısı 👇
Mar 10 30 tweets 6 min read
#Transhümanizm ve Post İnsan =Altın vuruş

Yaşayan son özgür nesil’biziz!Çünkü her ‘şey’birbirine bağlandığında artık hiç kimse güvende olmayacaktır!

Julian Assange

1️⃣Bugün olanları anlamak için,insanın yaratıldığı o ilk ana gitmemiz gerekiyor. Çünkü bütün her şey orda başladı Image 2️⃣Hani!Bir zamanlar Rabb'in,meleklere: "Ben yeryüzünde bir halife tayin edeceğim." demişti.Melekler: "Seni övgü ile yüceltip kutsayan bizler dururken orada bozgunculuk yapacak, kan dökecek birisini mi yönetici yapacaksın?"dediler.Allah da:"Ben sizin bilmediklerinizi bilirim."dedi
Mar 4 15 tweets 3 min read
#Kozmizm
1️⃣Singularity hareketinin başını çekenlerden Ray Kurzweil kendisine yöneltilen “Tanrının varlığına inanıyor musunuz?” sorusuna “Henüz değil” diyerek gelecekte inşa etmeyi planladıkları tanrılarına atıfta bulunmuştu.

#bilgi 2️⃣Kozmizm de bu fikrin bayrak taşıyıcılığını yapan bir akım. Temelleri 1900’lerin başında atılan ve fikir babası aynı zamanda transhümanizmin de ilham kaynağı olan kişilerden Nikolai Fyodorovich Fyodorov.
Feb 8 23 tweets 4 min read
1️⃣Dünya için "Elit Soy un planı, birkaç yıllık, hatta onlarca yıllık bir şey değil. Bu, yüzyıllardan beri oynanan bir vb ve oyun, ama noktaları birleştirmedikçe asla göremezsiniz. George Orweel ile Aldous Huxley’nin kitapları buna çok güzel birer örnektir.

#bilgi #oku #Dünya ImageImage 2️⃣Global toplumun tümden dönüşümü ile insanların hayatlarını,hatta düşüncelerini bile kontrol edecek olan bir dünya hapishanesi ve bunu kontrolünde tutan bir devlet yapılamaz mi!Bunun büyük bir bölümü gerçekleşti.Dr.Richard Day,"Planlanmış ebeveynlik" programının tıp direktörüydü
Feb 6 25 tweets 7 min read
1️⃣
Wifi ile insan zihinleri kontrol ediliyor!

Başlığı okuduğumuz zaman, ne kadar da korkunç bir olay diye düşünüyor insan. Yanlış okumuyorsunuz, insanlar Wifi sinyalleri ile kontrol ediliyor. Maalesef ki bu teori yada uydurma bir yazı değil

#MKultra #5G #Metaverse #mindcontrol 2️⃣Google'da “Telegram zihin kontrolü” diye arattığınız zaman bu konudan müzdarip olan insanların seslerini duyurmak için grup açtığına şahit olabilirsiniz.Evlerimizde, bilgisayarlarımızda hatta Cep Telefonlarında bile bulunan Wifi ile insan zihinleri kontrol ediliyor!
Feb 5 23 tweets 9 min read
1️⃣Gökten gelen bir robot el,Ve bu robot el geçmiş çağların birine taş tabletler bırakıyor.Yani Hz.Musa (as)’ya verilen 10 emir. Arkasından bu robot el bazı kutsal kitaplar bırakıyor.Belki İncil ve belki Kur’an.Zaman ötesi bir yerde.Bu zaman-mekân üstü yere“#OMEGA NOKTASI”diyorlar 2️⃣İnsanlar zihinsel ve teknolojik evrimlerini tamamlayarak Tanrı’yı; yani “Omega Noktası”nda bulunanı gerçekleştirsinler diye bu kutsal mesajları yolluyor? Robot el ile sembolize edilen ve #Omega Noktası’nda bulunan yapay Tanrı.