Filiz'in Düşünceleri Profile picture
BENİM KURALLARIM ÇOK BASİT...SAYGINI KORUYACAKSIN...SEVGİNİ GÖSTERECEKSİN HADDİNİ BİLECEKSİN...
Mustafa Efkan Profile picture 1 added to My Authors
Jan 27 10 tweets 2 min read
1√Bugün bu şekilde bir paylaşım okudum;
"32 senelik babam bir rekat namazını kazaya dahi bırakmamış, açık kalp ameliyatı geçirdiğinde bile oturarak namazını kılmış babam namazını bıraktı. Aşı fıtrat değiştiriyor karakter huy ne varsa değiştiriyor. Kahroluyorum.. 2√2011 yılından bir haber;
Kemal Özer/TimeTürk Özel
ABD Savunma Bakanlığı Pentagonun korkunç bir proje üzerinde çalışıyor. İddiaya göre Pentagon insanlardaki Allaha inanmayı sağlayan ve ‘Tanrı geni’ diye de adlandırılan VMAT2 genini yok etmek için çalışma başlattığı ortaya çıktı
Jan 26 4 tweets 1 min read
1•Oğuz Gökmen’in bir hatırası Fahri Korutürk’e dair:
Resmi bir temas için İran’dayız. Ziyaret ettiğimiz yerler meyanında Hafız’ın kabrine de gittik. Hafız-ı Şirâzî’nin huzuruna vardığımızda Cumhurbaşkanımıza ‘Efendim müsaade buyurursanız bir Fatiha okuyabilir miyim?’ diye sordum 2•Tedirgin oldu. ‘Canım nereden icap etti şimdi bu, biz laikiz. Ne münasebeti vardı böyle bir teklifin?’ dedi.
Bunu üzerine ben de Yahya Kemal’in;
‘Hafız’ın kabri olan bahçede bir gül varmış,
Yeniden her gün açarmış kanayan rengiyle.’ diye başlayan meşhur +
Jan 25 5 tweets 1 min read
1•Kültür bir milletin maddi ve manevi değerlerinin bütününe denir. Avrupalının batıl inançlarını milletimize kültür olarak sokmalarına bir türlü anlam veremiyorum.
Düğünlerde gelinin elindeki buketin gerçek hikayesini duyunca eminim sizler de şaşıracaksınız. 2•Türkiye topraklarına girmeye başlayan bir nedime geleneği var. Ama bir geleneği herkes yapıyor diye değil de, anlamını bilerek gerçekleştirmek daha doğrudur sanırım..
Dec 16, 2021 30 tweets 9 min read
#İLLUMİNATİ "2️⃣"
1-Bundan sonra ya din değiştirmeye zorlandılar yada sürgün edildiler ki bu süreç içinde batılı kaynaklardan görünen altıyüz bin müslüman acımadan katledildi. Bu süreç içinde özellikle Kabalist sahanlar Hollanda, İngiltere ve Avrupa'ya yayıldılar. 2-Kabalistlerin insan tarihinde yaptıkları en müthiş operasyon Hristiyanlığı ikiye böldüler ve bu noktada Hahamların büyük rolü vardır. İşte bu noktada Hristiyanlığın ikiye bölünmesi birinci adım 1525'ler, arkasından bu süreçte arkada 1813 ve 1815 arası Votur'lu savaşı.
Dec 15, 2021 76 tweets 14 min read
#İLLUMİNATİ
1-Tarihçiler, İlluminati örgütünün 1776 yılında Bavyeralı Yahudi Adam Weishaupt (1748-1830) tarafından kurulduğunu belirtseler de örgütün gerçek tarihi MÖ 6. yüzyıldaki Babil'e kadar geri gider. İlluminati örgütünün temel felsefesi Yahudi Kabalası'na dayanmaktadır. 2-İlluminati mensuplarının açıklamalarına bakılırsa, onlar kayıp kıta Atlantis'te yaşayan dünyaya düşmüş meleklerin soyundan geliyorlardı.Bu düşmüş meleklerin insanlarla melezleşmesinden üstün bir ırk olan Aryanlar ortaya çıkmıştı. Bu melekler onlara eski bilgeliği öğretmişlerdi.
Dec 15, 2021 4 tweets 2 min read
1•Tutsak #Orka_Kiska kafasını hapsedildiği tankın duvarlarına vuruyor..
Marineland hayvanat bahçesinde, 10 yıldır yalnız yaşayan ve Orca türü (Katil Balina) olan Kiska kafasını yaşadığı akvaryumun duvarına vuruyor. 2•Hayvan hakları aktivistleri 42 yıldır beton tankın içinde yaşayan Kiska’nın psikolojisinin bozulduğunu söyledi.
Eski bir eğitmen olan Phil Demers tarafından paylaşılan videoda Kiska, 20 saniyeden fazla bir süre boyunca kafasını şiddetli bir şekilde havuzunun duvarına çarpıyor.
Dec 15, 2021 7 tweets 2 min read
1-Selanikten yola çıkan gruh asker falan değil eşkiya sürüsü idi. Çetebaşları bu sürüye dahil edilmişti ama kılıf olarak M.Kamal bu eşkiya çetelerine "hareket ordusu" adını vererek meşru ordu algısı oluşturmuştu. 2-Hareket Ordusu Kurmay başkanı Gagauz Enver, 3'üncü Ordu Kurmay Başkanı M.Kamal ve 2'nci Ordu Kurmay Başkanı Kazım Karabekir gavur çetelerini koç başı gibi kullanıyor. 27-28 yaşındaki Harbiyeliler iktidara el koyuyor.
107 yıl sürecek olan askeri vesayet başladı...
Dec 14, 2021 7 tweets 3 min read
1:)Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin sınırlarını aşıp öteye geçebilirseniz haydi geçin! Ama (tarafımızdan verilmiş) bir güç olmadıkça geçemezsiniz.''
Rahman 33 Image 2:)Eğer N4SA'nın yalanı gerçek olsaydı, Ay'a gidilmesini takip eden 50 yıl içinde orada çoktan kolonilerin kurulmuş olması gerekirdi.
Zaten sahnelenmiş sözde Ay yolculuğunun tarihlerde ana akım haber kaynağı gazetelerde bu konudan bahsedilmiş ve +
Dec 14, 2021 5 tweets 2 min read
1√Fetöcü Enes Kanter geçtiğimiz aylarda Beyaz Saray'a gitmişti. Bir terör örgütü mensubunu Beyaz Saray misafir edip konuşuyor, bu çok ilginç değil mi? Ama asıl enteresan olan bakın "U" kimmiş? United States National Security Council (Amerika Ulusal Güvenlik Konseyi). ImageImage 2√Bu çok dikkat çekici bir unsur. Tam Dedeağaç'a tankların geldiği dönemde fetöcü Enes Kanter bunlarla görüşüyor.
Sınırda tanklar sıralanmış zaten.
Ve başımıza gelen tüm felaketleri önceden şifreli bir dille konuştukları gizli site'de + ImageImage
Dec 12, 2021 11 tweets 3 min read
1-İran Siyasal Şiî Devleti;
Humeyni 8 yıllık çalışmanın sonucu başa getirildi
Humeyni'nin Eşi Betül Sekavi yahudidir
Betül Sekavi bir Mossad üyesidir
Humeyni'nin en yakın Arkadaşı Kenan Evren'dir
4 Kasım 1964'de Humeyni Ankara'ya getirilip Başbakan İsmeti İnönü'ye teslim edilir. 2-Türkiye ile Derin Pers devleti, CIA, MOSSAD ve MİT Gaziantep'te bir araya geliyor
Humeyni "ABD" taraftarı olarak göreve çıkarılacaktır
15 Şubat 1978'de İran Şah darbesi ABD desteği ile olur
Ancak devreye Rusların Irakta girmesi ile ABD'nin Irak ve İran'ı kontrol etme sevdası +
Dec 10, 2021 52 tweets 7 min read
1:)Milletvekili maaşı ne olsun paşam,öğretmen maaşını geçmesin diyen #M_Kamal'a ait #İşBankası Ekstresi.
M.Kemal’in ölümünden sonra Ankara 3.Sulh Hukuk Mahkemesi İş Bankasından M.Kamal’in bankada mevcut bütün 'nakitleri, paraları' ve hisse senetlerinin bildirilmesini istemiştir. Image 2:)Bunun üzerine mahkemeye verilen cevabı Umum Müdür Muammer Eriş idare meclisinde üyelerin bilgisine sunmuştur. Buna göre, M. Kamal’in ölümünde İş Bankası’ndaki nakit ve hisse senedi varlığı aşağıdaki gibiydi..
Dec 9, 2021 8 tweets 2 min read
1✓İstiklal savaşından önce bu ülkede Tarikat ve Cemaat düşmanlarının, Osmanlı Devletinde ve coğrafyasında en az 150 yıldır etkin olan Siyon tarikatını ve Mason Cemaatini araştırmalarını öneririm. 2✓Padişah katleden, tahttan Padişah indiren, Osmanlıyı Balkan ve 1.Dünya Savaşlarına sokarak, savaş göç ve mübadele süreçlerinde milyonlarca Müslümanın ve Türkün kanına giren Cumhuriyet kurulduktan sonrada 1920-46 arasında Anadolu ve Rumeli topraklarında,
+
Oct 15, 2021 15 tweets 4 min read
1•]Mitras Tapınağı ve Zerzervan Kalesi.
Zerzevan kalesi Mardin Diyarbakır arasında yer alan Roma dönemine ait, antik bir şehir. Roma'nın sınır
garnizonu olan bu bölge antik dönemde doğu yörelerinden günümüze ulaşmış en önemli yerleşim birimi. 2•}Kalenin içinde birçok tarihi yapı ve yaşam alanı mevcut.
Ama bugün #Rockfeller ve #Roschiller ailelerini özel uçaklarıyla bu kaleye getiren şey kalenin içinde yer alan Mitras tapınağı.
Oct 15, 2021 4 tweets 1 min read
Cemal Paşa, müslüman düşmanı bir haindi.
Adana'da Erzin müftüsü de dahil yüzlerce Müslüman'ı idam etti. Araplarla Osmanlı'nın arasını açmak için Bağdat valisi iken aşiret reislerine işkenceler yapmıştır. Osmanlı adına Araplara işkence ve eziyet yapıp, Arapları Osmanlı'ya karşı isyan ettirdiler.
Aynen günümüzde Türk askeri adına bazı kripto komutanların Müslüman Kürtlere yapılan işkence ve eziyetler gibi..
Oct 14, 2021 9 tweets 2 min read
1:/#ParisİklimAnlaşması

Öncelikle küreselcilere ait bir projedir tıpkı "Dinler Arası Diyalog" , "İstanbul Sözleşmesi" ve "Cinsiyet Eşitliği" gibi...
Burada temel amaç Covid-19 sonrası kroke vaziyete gelmiş ülke ekonomilerini knockout etmektir. 2:/Olayın maddi boyutu,sıkıntısı daha çok alt yapısı eski ve sanayileşmesini çok önceden tamamlamış "gelişmiş ülke" ekonomilerini bağlamakta çünkü onlardan "gelişmekte olan ülkelere" maddi destek sağlamaları ve aynı zamanda kendi altyapı harcamalarını da yapmaları beklenmektedir.
Oct 13, 2021 4 tweets 1 min read
1}Kemalizm, küresel şeytanların İslam coğrafyasını tarumar etmek için,
hilafetin merkezinde infilak ettirilmek üzere hazırladığı bir bomba düzeneğidir.
Bu bombanın kimyasal etkisi tıpkı Çernobil gibi yıllar sonra dahi zehirlemeye devam ediyor. 2}Bu sebeple Kemalizme karşı olan her tutum çok kıymetlidir.
Bir antikamalistin küreselci kuklası olma ihtimali sıfırdır.
Bir şarap tüccarının şarabın zararlarıyla alakalı kara propaganda yapma ihtimali olabilir mi ?
Bu yüzden bölmeyen fikir ayrılıklarına takılmaya hiç gerek yok.
Oct 13, 2021 6 tweets 4 min read
1~Güle güle, #Ndakasi
Bakıcını ne çok sevmişsin. Son nefesini onun, Andre Bauma'nın kollarında vermişsin...
Hepsi bağ kuruyor. Bunu görelim artık. Hepsi.
Tüm canlıların en temel hakkı acı çekmeme hakkı olduğu gün gerçekten hayvan haklarından söz edebileceğiz. ImageImage 2~Sektörler milyonlarcasını katlederken, doğayı yok ederken seyirci kalıyor, tüketimimizle bu sektörleri besliyor, bu zulme ortak oluyoruz.
2019'da bakıcılarıyla birlikte verdikleri selfie poz ile internette viral olan dağ gorili #Ndakasi 14 yaşında hayatını kaybetti.
Oct 6, 2021 17 tweets 3 min read
1-Deniz Baykal'ın annesi ile Bülent Arınç'ın annesi teyze çocuklarıdır.
İkisinin de Rochefeller bursu ile okuduğu haberini uzun zaman önce yazmıştım.
Bülent Arınç bir dava adamı olarak biliniyordu.!!. 2-Baykal ise, Erdoğan muhtar bile olamaz dendiği bi zamanda Erdoğan'ın önünü açması ve ardından Başbakan oluşu bizleri etkilemiş Baykal'a sempati duymamıza sebep olmuştu.
Onların dürüst olduklarını zannetmiştik.
Meğerse planları çok farklı imiş.
Oct 5, 2021 4 tweets 1 min read
Bolu’da kurulan İstiklal Mahkemesi Başkanı Osman Bey: 39. ve 40.sehbalara asacak adam yoktu. İhtiyar bir köylü, yanında oğlu önünde odun yüklü merkebi geliyordu.
Emrettim, ikisini de astılar.”
(Kemalistler ülkesinde Cumhuriyet ve Diktatörlük-2, sf. 27) O iki köylünün Müslüman olduğundan emin olduğu takdirde asmıştır. Adı Osman olması onun müslüman olduğunu göstermez. Sebateist veya Pakraduni olabilir.
Ayrıca, Filistin'de Bosna'da Çeçenya'da Hindistan'da ve bir çok yerde öldürürken sıkıntı çekmiyorlar.
Sep 29, 2021 27 tweets 4 min read
Sabetay Sevi ölüm cezasından kurtulmak için başında ki şapkayı yere atıp ayakları ile çiğnemiş ve müslüman (!) olmuştur. Daha sonra bu şapka zorla müslümanın başına geçirilerek bunun intikamı alınmıştır.. 2•Sabetay Sevi; kalben asla müslüman olmadı, olamadı, can korkusu ile sülale boyu müslüman taklidi yaptılar. Bunlara dönme dendi ve diğer Yahudiler bunları asla kabul etmedi ama hizmetinde tutuyorlar. İzmir'de yaşıyorlar İslam'dan ve Müslümanlardan nefret ediyorlar..
Sep 19, 2021 7 tweets 2 min read
1-Saadet Partisine;
CHP- İyi Parti ve HDP ile işbirliği yaptınız..Erbakan'cı ve Milli Görüşçü olarak ifade eden sizler,
•İsmail Hakkı Karadayı’yı affettiniz,
•Çevik Bir’i affettiniz,
•Kemal Gürüz’ü affettiniz,
•Nur Serter’i affettiniz,
•Uğur Dündar’ı affettiniz, 2-•Ruşen Çakır’ı affettiniz,
•Erbakan’a küfreden Osman Özbek’i bile affettiniz,
•Erbakan'a omuz vuranları, aşağılayanları, hakaret edenleri de affettiniz,
•Erbakan'a hayatı dar eden CHP'yi, CHP'lileri bile affettiniz,