SamanLight.Crypto (🔴✨)(👉👈)(🟣,🟪)(💙,🧡) Profile picture
👑 Leader OF Light Army & HSP World Ambassador 🐺 Live On $STARK World, @alt_layer & @gnosischain 🦉 🧠 A Young Crypto #Maximalist & Bullish ON @KakarotZkEvm 🥕
Zeus Profile picture 1 subscribed
Dec 5, 2023 11 tweets 4 min read
🙂✍️ موضوع مهمی که معمولا از چشمتون مخفی مونده اینه که ملکه غارتگر بزرگ یعنی @LineaBuild و @Consensys هنوز 5 تا موج مالی دیگه رو واسه تیغ زدن جیب های مبارکتون کنار گذاشتن و احتمالا این 5 موج در کمتر از 10 روز انجام خواهد شد!

پس خوش اومدید به #رشتو امروز
که مخصوص میانبرهاست

🧵👇 Image 👆 خب از اونجایی که من اصلااااااا و ابدا دوست ندارم پول مفت سر تسک های #Linea بدم، استراتژی و مدیریت سرمایه ام هم اینطوریه که به پوینت هایی که میتونم از راه میانبر بدست بیارم قانع هستم. (و البته ریسک اینکه در نهایت ریوارد کمتری دریافت کنم هم قبول کردم ولی اینطوری ذهنم آروم تره!)
Jan 25, 2022 7 tweets 2 min read
اخیرا متوجه شدم که گروهی از کاربران دور همدیگه جمع شدن تا به قول خودشون : "از جواد شدن ایردراپ ها و برنامه های پروژه ها خودداری کنن". یعنی مثلا نزارن اشخاص زیادی از برنامه ها و کمپین ها بو ببرن و مطلع بشن، چون اینا فکر میکنن اینطوری شانس خودشون واسه دریافت جایزه کمتر و کمتر میشه/ و با این ترفند فاسد میخوان جلوی بقیه رو بگیرن. علائمش هم اینه که وقتی وارد سرور یا کامیونیتی بشید که اینا اونجا حضور دارن، سعی میکنن شما رو ناامید کنن و بهتون آدرس غلط و اشتباهی بدن.
رفتار این گروه از افراد طوریه که انگار پروژه مال پدرشونه و پولی که قراره بعنوان ایردراپ بین/
Jan 24, 2022 10 tweets 7 min read
🚨🚨آشنایی و آموزش کار با پلتفرم @MagicEden_NFT
خب امشب با خودم فکر کردم که شاید بهتر باشه یه #رشتو دیگه رو در قالب #کریپتومان در بیارم (به یاد قدیما 😅✌️) و برای این کار رفتم سراغ مارکت پلیس #NFT که بر بستر شبکه سولانا فعالیت میکنه، یعنی پلتفرم مجیک ادن.
تا آخر همراهم باشید💜🌹 Image خب قبل از اینکه بخوام توضیحات رو شروع کنم، بهتره دو نکته رو بگم بهتون. اول اینکه ما در این آموزش با بخش #Sell یا همون فروش پلتفرم کاری نداریم و اونو طی یک #ویدیو آموزشی در اینده بهتون یاد خواهم داد، و نکته بعدی هم اینکه این پلتفرم خودش مستعد توزیع #ایردراپ بین کامیونیتیش هست.
Nov 30, 2021 21 tweets 11 min read
#رشتو
امروز میخوام طی این #کریپتومان شما رو بطور کامل با پلتفرم @unstoppableweb آشنا کنم ودر کنارش یاد میگیریم که چطوری یک UNS داخلش ثبت کنیم و اونو به والت خودمون متصل کنیم.
قبل از شروع اینو بگم که واسه تدوین زحمت فراوانی کشیدم و خوشحال میشم با #ریتوییت کردنش ازم حمایت کنید😇💜 خب سوالی که احتمالا واسه خیلی از شما پیش میاد، اینه که اصلا این سرویس به چه دردی میخوره؟
داستان اینه که وقتی شما میخوای یه سایت راه بندازی ، باید یک DNS داشته باشی تا بتونی دامنه خودتو به اون متصل کنی و سایت رو از این طریق به هاست (فضای ذخیره سازی وب) متصلش کنی تا سایت شما برای
Nov 29, 2021 14 tweets 9 min read
🚨🚨#رشتو
#کریپتومان
آشنایی و آموزش کار با پلتفرم مدیریت دارایی @ape_board و همچنین شرکت در ایردراپ احتمالی این پلتفرم
قبل از شروع اینو بگم که لطفا تا انتها مطالعه کنید این مطلب رو و در آخر اگر حس کردید واستون مفید بوده،با #لایک و #ریتوییت ازم حمایت کنید و به بقیه هم همینطور😇🌹 خب امشب میخوام طی این #کریپتومان بپردازم به @ape_boar که این روزا خیلی سر و صدا کرده و صحبت توزیع توکنش هم در جریان هست و از اونجایی که احتمال میدادم بین ضبط ویدیوهامون نرسیم اینو هم پر کنیم، پس ترجیح دادم #آموزش رو در قالب یک #رشته_توییت دربیارم.
Nov 28, 2021 7 tweets 5 min read
#رشتو
#کریپتومان
الوعده وفا!! دیشب شما خواسته خودتونو با فریادی که از #لایک ها و #ریتوییت هاتون برخواسته بود،به من اعلام کردید و منم بعد از ساعت ها کار مداوم موفق شدم ویدیو رو آپلود کنم.

لطفا قبل از ادامه، همین الان لایک و ریتوییت کنید این پست رو.
(لینک ویدیو در پایان رشتو هست) Image خب خب خب ، طی قولی که در توییت زیر دادم بهتون ، قرار شدش که من سولوشنی رو معرفی کنم تا بدون نیاز به داشتن اتریوم یا خریدن این رمزارز گرون قیمت ، شما بتونید مقداری نقدینگی به شبکه های لایه دومی Zk-RollUP مثل @StarkWareLtd و @zksync ببرید.