Nibiro𓄂𓆃☀️ Profile picture
از نیبیرو آمده ام در همسایگیِ منظومه تان در سیاره ما صلح حاکم است جنگ و خشونت بیماریست که ما آنرا درمان کرده ایم #برانداز ⛔چپول_مجاهد_خرزشی⛔
Mar 25, 2022 19 tweets 8 min read
#رشته_توییت
#رشتو

در ادامه این #رشته_توئیت به نقش پسران میتراس در تاریخ و پیوندهای آنها با مذاهب ابراهیمی و همچنین ارتباطشان با یهود و معبد سلیمان خواهم پرداخت.

سپاس که همراهید و می خوانید 🙏🏼🌷

۱_ عنوان پسران میتراس به شاگردان میترا در عهد باستان باعث شد که افسانه های متعددی در مورد این گروه مرموز بوجود بیاید، اگر بپذیریم که همه ی داستانها و افسانه ها ریشه در حقایقی ملموس و غیر ملموس دارند میتوان رد پسران میتراس را در تاریخ بشر درک کرد و نقش آنان را در تحولات پذیرفت. Image
Mar 19, 2022 23 tweets 9 min read
#رشته_توییت
#رشتو

۱_قبل از پرداختن به این #رشته‌توییت
آغازسال ۱۴۰۱ را به همه ی همراهان و دوستان گرامی پیشاپیش تبریک می گویم و امیدوارم سال جدیدسال پایان حکومت اهریمنان برایران زمین باشد،گرچه فصلی که نکوست از بهارش پیداست !

آخرین توئیت و رشتویم درسال ۱۴۰۰ درمورد ریشه هاست ۲_ ریشه هایی که اگر مردم ایران در طول به آن تاریخ می پرداختند و اهمیت و ارزشش را می دانستند، امروز با این تاریکیِ نافرجام مواجه نبودند.

شواهد باستانی و کاوشهای باستان شناسان نشان می دهد که در آخرین عصر یخبندان زمین عده ی کمی از انسانها جان سالم به در بردند،
Mar 3, 2022 9 tweets 2 min read
#نکته

۱_برای تحریک اسرائیل به جنگ با ایران باید استراتژی مهار و کنترل ایران از سوی غرب و حتا روسیه کنار گذاشته شود، بارها نوشته ام سیاست آنچیزی نیست که در صحنه نمایش می بینید.

پوتین بستر این جرقه جهانی را فراهم کرد و امروز اتفاقا توافقی هر چند موقت با رژیم اسلامی در وین ۲_ می تواند بسترساز خاورمیانه ای بحرانی را فراهم کند، سالها پیش ماتیو بارز تحلیلگر ارشد جامعه اطلاعاتی آمریکا و عضو ارشد شورای امنیت ملی آمریکا پیش بینی این جنگ بزرگ در خاورمیانه را با محوریت ایران عربستان و اسرائیل کرده بود‌.

در این پیش بینی داستان محور بین غرب و ایران
Mar 1, 2022 30 tweets 11 min read
#رشته_توییت

۱_من در مرگ زیسته ام

غرورم، شهرتم و نامم و همه آن چیزهایی که برایم مهم هستند نیست و نابود شدند.
چیزی که برایم مانده است این بدن خسته رنجور، فرتور و پیر است، با مرگ می توانم این بدن خسته را ترک کنم آنوقت تمام حقایق را خواهید فهمید.

من هیچ کسی را فریب ندادم ۲_ اینرا خواهید فهمید اما خیلی وقتها این اجازه را داده ام تا مردم خود را فریب دهند ! این حقیقتی تلخ است که آنرا دیر یا زود خواهید فهمید.

این سخنان زنی ست اوکراینی که در آستانه قرن بیستم جهان را تغییر داد.

هلنا پترونا بلاواتسکی بارها از خود پرسید:
هلنا تو کیستی ؟! Image
Feb 15, 2022 11 tweets 3 min read
#نکته

۱_کسانی که اندکی فعالیت در حوزه هنر داشته باشند می دانند در ایران سلبریتی شدن تنها بواسطه استعداد و توانائی های یک هنرمند نیست، در حقیقت برای رسیدن به پله های ترقی در هر هنری و به دست آوردن شهرت باید شما بتوانید با مراکز قدرت و ثروت رژیم اسلامی ارتباط ایجاد کنید ۲_آنهم نه ارتباطات سالم و متعارف

این روابط برپایه دروغ،چابلوسی و تظاهر شکل می گیرند وهنرمندی که روحش را به قدرت وثروت می فروشد در مجموعه ای از فساد و رانت خواری غوطه ور می شود.

بسیاری از بازیگران خانم درایران با پیشنهاد همخوابگی با عوامل فیلم مواجه می شوند و این واقعیتی تلخ در
Feb 13, 2022 18 tweets 5 min read
#رشتو

۱_پلن بزرگ یا big plan توسط دیپ استیت از زمان روی کار آمدن پرزیدنت ترامپ در حال اجراست.

خیلی ها تصور می کنند که آمریکا و مجموعه غرب در حال وادادن و واگذاری قدرت در جهان هستند، این با اصل تنازع گونه ها یا بقاء کاملا در تضاد است، هیچ قدرت حاکمی تمایل ندارد ۲_اختیارات حاکمیتی خود را واگذار کند و عرصه را برای جولان قدرتهای نوظهور خالی کند، کسانی که تاریخ می خوانند خوب می دانند من چه می گویم.

امپراتوریها همیشه زمانیکه با معضلات و مشکلات لاینحل و پیچیده ای مواجه می شوند، نظم حاصل شده از قدرت خود را به چالش می کشند
Feb 6, 2022 14 tweets 5 min read
#رشتو

۱_آخوند نماینده دینی ست که جز توحش و واپسگرائی چیزی برای عرضه ندارد.

درحقیقت ذات اسلام و قوانین منبعث از آن
با مدنیت واصول انسان شمول فاصله درازی دارد، اما آخوند موجودی ست که از شریعت اسلام ارتزاق می کند.

این دو بهم پیوند خورده اند.
در طول تاریخ ایرانیان تلاش کردند ۲_تا ماهیت اسلام را تغییر دهند، بدین منظور عرفانهای مختلفی درداخل مذهبِ اشغالگر شکل گرفت.

لباسی از رحمانیت بر پیکر زشت اسلام توسط ایرانیان پوشانده شد تا برای ملتی که قبل از ورود اسلام، صاحب مدنیت و تمدنی بزرگ بودند، این دین قابل پذیرش شود.

خشونت ناشی از آیات قرآن در مذهب شیعه
Feb 1, 2022 4 tweets 2 min read
آیا المپیک در #چین ویروس جدیدی را در سراسر جهان منتشر خواهد کرد؟

ما واقعاً نمی دانیم این روزها چه نوع بیماری عفونی در چین در حال گسترش است. اما بعید است که رهبران کمونیست چین کل شهرها را به دلیل Omicron تعطیل کنند که معمولاً فقط علائم خفیف ایجاد می کند.

#تحریم_چین
#مرگ_بر_چین آیا چین نوع جدیدی از ویروس کرونا را معرفی کرده است؟ آیا شایعات از چین در مورد پاتوژن جدید، چیزی مانند تب خونریزی دهنده درست است؟

تنها چیزی که می‌توانیم از آن مطمئن باشیم این است که مقامات چینی همچنان به گمراه کردن جهان در مورد آنچه در کشورشان در حال رخ دادن است،
Jan 31, 2022 17 tweets 8 min read
داستان فیلم ساکت شده داستان سرکوب است، سرکوب حزب کمونیست #چین بر علیه شهروندان خود که به صورت سیستماتیک انجام می شود.

به #رشته_توییت امروز توجه کنید.

Watch “Unsilenced (2021) Theatrical Trailer” on #Vimeo vimeo.com/613981463 #رشتو

۱_داستان این فیلم واقعی ست و براساس اتفاقات سال ۱۹۹۹ در چین ساخته شده است.
فالون کونگ یک رشته ورزشی ابداء شده توسط چینی هاست که مشابهت های زیادی هم با یوگا دارد با این تفاوت مهم که در فالون کونگ علاوه بر تزکیه نفس و جسم
ورزشکار راههای مبارزه را نیز می آموزد.
Jan 29, 2022 5 tweets 3 min read
شانگهای چین در تصویر زیر از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ مقایسه شده است، چین کمونیستی در عرض ۲۰ سال با اصلاحات اندک سیاسی و اقتصادی و گشودن مرزهایش به دنیا توانست شانگهای را چنین تغییر دهد.

حالا #رضا_شاه_کبیر در عرض ۱۶ سال آنهم در دورانی که امکانات سال ۱۹۹۰ نبود، توانست ایرانی ویران شده را Image که اصلا در آن آثاری از مدنیت نبود و مردمانش در فقر و بدبختی و اعتیاد غلط می زدند، بسازد.

#قربانت_شوم_پهلوی از زبان زنی بلوچ به همین دلیل است، ۴۳ سال از حکومت ننگین اسلامی می گذرد و هنوز مناطقی از ایران نظیر سیستان و پلوچستان رنگ مدنیت به خود نگرفته است !
Jan 26, 2022 19 tweets 8 min read
#رشتو
#رشته_توییت

۱_هربرت جورج ولز نویسنده انگلیسی را میتوان ازاولین پیشگامان نظریه نظم نوین جهانی، بعد ازجنگ دوم جهانی دانست.وی در سال ۱۹۴۰ کتاب word order را به رشته تحریردرآورد.

دراین کتاب شما میتوانیدمبانی نظری #گلوبالیسم و دلایل بوجود آمدن این ایده ی جهانشمول رادریابید. ۲_ولز انگیزه نوشتن این کتاب را نتایج و رخدادهای جنگ دوم جهانی می دانست، بعدها نویسندگان و سیاستمداران دیگر از جمله کسینجر از روی دست ولز بسیار نوشته اند.

ولز معتقد بود که متفقین برای بعد از جنگ اهداف مشخصی تعریف نکرده بودند و هدف آنها فقط پس زدن و سقوط قدرت هیتلر بود،
Jan 22, 2022 7 tweets 4 min read
#نکته

۱_برای رسیدن به هر هدفی باید فقط #تکرار و #استمرار داشت، حالا این هدف میتواند شخصی باشد یا جمعی

#براندازی یک هدف بزرگ و والاست حتا مقدس است چرا که شما از بردگی و ظلم و ستم رها خواهید شد.

چرا که شما از رژیمی ضد بشری که قوانینش متعلق به اعصار گذشته ست رها خواهید شد. ۲_چرا که شما در نبود این رژیم قرون وسطایی کرامت و منزلت انسانی خود را خواهید یافت.

چرا که شما بارفتن این رژیم اساسی ترین حقوق اولیه انسان را تجربه خواهید کرد.

چرا که با نبود این رژیم شما #آزادی را تجربه خواهید کرد.

چرا که درنبود رژیم اسلامی معنای حقیقی انسان را درک خواهید کرد.
Jan 21, 2022 13 tweets 3 min read
#نکته

۱_فرهنگ خایه مالی، چاپلوسی وتملق در خون وژنوم ایرانیان متاسفانه حک شده، بنابراین کسانی که این خصیصه منفی را کمتردارند یااصلا ندارنددر جامعه ایرانی با وجودتوانایی ها،تخصص وشایستگی ها معمولا تنها ومنزوی می مانند.

زیرا گروههای جمعی که فرد را می پذیرند همگی این صفت را دارند. ۲_طبیعتا رشد و بالندگیِ هر فردی در جمع بستگی به پذیرش آن جمع دارد.

یکی از دلایل مهم عقب افتادگی ما ایرانیان درمسائل مختلف جامعه همین است، همگی شاهدهستیم درادارات، سازمانها،نهادهاوهر تشکیلات سازمانی کسانی موقعیتهای بهتر را به دست می آورند که این صفت (چابلوسی)
در آنها بیشتر باشد.
Jan 21, 2022 22 tweets 12 min read
من نمیفهمم کسی که میگه #براندازم
چطور #سلبریتی_حکومتی فالو می کنه اونم تو توئیتر ؟!

چه گلی اینها به سر ملت زدن
به جز پر کردن جیبهای خودشون ؟!

آخه تا کجا به این حمایتهای احمقانه و ساده لوحانه از یه مشت مزدور دلقک صفت ادامه می دید صرف اینکه بگن شما هم سلبریدی دارید ؟! با عرض معذرت دوستانی که #سلبریتی_حکومتی در این فضا فالو کنن آنفالو میشن، چک خواهم کرد.

#سلبریتی_حکومتی را از فضای مجازی حذف کنید.
Dec 23, 2021 10 tweets 4 min read
#نکته

۱_درطول این ۴۳ سال معلمان وفرهنگیانی که وابستگی ائدولوژیک به رژیم ندارندو روابط خوبی هم باادارات آموزش وپرورش ندارندیعنی برای منافع شخصی خودرانت ایجاد نکرده اند،به بهانه های مختلف تحت فشار رژیم اسلامی قرارگرفته اند.

حقوق ومزایایی که بتواند حداقلهای یک زندگی را فراهم کند ۲_جزو حقوق اولیه هر انسانی ست و معلمان به دلیل بودن در چرخه آموزش یک کشور طبعا باید امنیت شغلی داشته باشند که البته در سایه حکومت جهل و جور، هیچ کس امنیت شغلی و درآمد مکفی ندارد !

این صحنه برخورد سرهنگ ناجا با یک معلم گویا مربوط به شیراز است،صحنه ای تراژیک و غم انگیز
Dec 22, 2021 22 tweets 7 min read
#رشتو

۱_انقلاب ۵۷ یا ۱۹۷۹ در ایران بی شک یکی از تراژیک ترین وقایع سیاسی در جهان است، امروزه همگان بر این باوریم که این شورش با هدایت، مداخله و توطئه بیگانگان انجام شد اما هرگز نباید چشمانمان به بسترهای داخلی این انقلاب بسته بماند. ۲_مردم ایران در آن دوران شدیدا تحت تاثیر تبلیغات چپ مارکسیست اسلامیست بودند و در حقیقت ارتجاع سرخ و سیاه در رگهای اکثر ایرانیان جاری بود و به همین دلیل واضح بسترها برای دخالت خارجی کاملا فراهم بود.

یکی از شخصیتهای موثر در انقلاب ۵۷ #صادق_قطب_زاده بود Image
Dec 21, 2021 4 tweets 3 min read
#نکته

۱_دومینوی سقوط بازوهای منطقه ای رژیم اسلامی با کشته شدن #حسن_ایرلو یا سردار #شهلایی به اوج خود می رسد.

#یمن برای جمهوری اسلامی بسیار مهم است
در محاسبات نظامی رژیم در صورت حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی، این یمن و حوثی ها هستند که نقش بازدارنده را در منطقه بازی می کنند. Image ۲_عربستان سعودی در تیر رس موشکهای بالستیک یمن قرار دارد و متعاقب خبر کشته شدن ایرلو، خبر می رسد محمد ناصر العطیفی وزیر دفاع شبه نظامیان #حوثی نیز کشته شده است.

العطیفی از عناصر موشکی حوثیها بود که توسط سپاه به طور خاص آموزش دیده بود،
وی ارتباطات وسیعی با حزب الله لبنان داشت. Image
Nov 28, 2021 19 tweets 7 min read
#رشتو

۱_در مکاشفات یوحنی از آخرالزمانی صحبت می شود که در آن فجایع عجیب و غریبی رخ می دهد.

این بخش از کتاب مقدس بیشتر به زبان شعاری و شعرگونه نوشته شده است،
گویا یوحنی تمام رنج ذهنش را در قالب فجایع انسانی به کلیت بشریت تعمیم داده است.

فراق و نبود مسیح به قدری درد آور است ۲_که خونش درکلمات یوحنی از قلمی رنجور بردامن پوستینهای چرمی می چکد !

یوحنای رسول این مکاتبات رویاگونه را هنگام تبعید در جزیره پتموس دریافت می کند، درک مکاشفات باتوجه به زبان پراز استعاره ورمز و رازهای آن کمی سخت است

اما مکاشفات دریچه ایست به آینده بشری که از تاریخ درس نمی گیرد.
Nov 27, 2021 7 tweets 3 min read
#نکته #مهم

۱_ #هیتلر برای اینکه بتواند مردم آلمان را همراه خود کند نیاز به کاریزمایی متفاوت داشت.

دوران کودکی اش پر از رنجها و دردهایی بود که شاید در صدا و اَکتهای پر اُبهتش طنین انداز میشد.

درحقیقت آن بخشِ سرکوب شده ی درونی در شخصیت بیرونی هیتلر نمودپیدا کرد.

@PahlaviReza ۲_امروز ایران در شرایطی ست که نیازمند بروز و ظهورِ چنین شخصیت هایی ست

کسانی که در داخل ایران زندگی می کنند کاملا حرف مرا می فهمند، جامعه ای که ۴۳ سال زیر سنگین ترین سیستم سرکوب قرار گرفته و امیدش را از دست داده

جامعه ای که در آن فقر و اعتیاد و فحشا بیداد می کند
Nov 23, 2021 28 tweets 11 min read
#رشتو

۱_ایران قبل از دوره #محمد_رضا_شاه پهلوی همچون بسیاری از کشورهای دیگر نظام اجتماعی اش بر پایه فئودالیسم بود
به زبان خودمان همان ارباب و رعیتی
اگر از پدربزرگها و مادربزرگها سراغ آن دوران را بگیرید برایتان از سختی ها و له شدن کرامت انسانها قصه ها خواهند گفت Image ۲_این زمینداران که به نام ارباب یا خان معروف بودند معمولا صاحب چندین روستا یا شهر بودند که بواسطه ارتباطات تنگاتنگ با حاکمان محلی یا حکومت مرکزی و باج و خراجی که به آنها از بهره کشی و غارت جان و مال مردم داده میشد، صاحب قدرت و نفوذ در منطقه خود می شدند.
Nov 16, 2021 14 tweets 6 min read
#رشتو
#مهم

۱_متاسفانه حرکتهای بزرگی که درمنطقه خاورمیانه ویادیگرجاهای دنیابرای تغییر صورت گرفته است بدون اراده وخواست قدرتهای بزرگ انجامش سخت وغیر ممکن بوده است

نمونه اش همان شورش ۵۷ که بااراده قدرتها والبته زمینه داخلی انجام گرفت.

این بینش به معنی نادیده گرفتن قدرت مردم نیست ۲_اما نباید واقعیتهای موجود را انکار کرد

امروز سالگرد خیزش آبان ۹۸ است خیزشی که از دی ۹۶ آغاز شد و نقطه اوجش آبان ۹۸ بود جنس این اعتراضات با اعتراضهای بزرگ قبلی یعنی ۸۸ و ۷۸ کاملا متفاوت بود.

انقلابیون ۵۷ بنا به تجربه جریان اصلاحطلبی را برای فرونپاشیدن سیستم بوجود آوردند