81. Sekseninci(80) Twetin devamı olan bu DOSYA, 142 twet daha devam edecek ve toplamda 222 twetlik #FLOOD bir DOSYA olarak şuanlık bitmiş olacak! Cübbeli'nin bütün ENCAMIYLA ortaya koyulduğu bu DOSYA DELİLLER eşliğinde hazırlanmış olup, ÜMMETE hediyemizdir!
82. Cübbeli'nin avukatı BYLOCK'cu FATİH OĞUZ kim?
.
2007-2016 yılları arasında Cübbeli'nin işlerini yürüten...
LALEGÜL YAYINCILIK ve Reklam San. Ltd. Şti'nin ORTAĞI...
HOCA AHMET YESEVİ Derneği kadrosundan...
Cübbeli'nin ELİ-KOLU, BAŞI ve SONU!
.
sabah.com.tr/gundem/2017/06…
83. Cübbeli'nin Avukatı FATİH OĞUZ, Bylock üzerinden ADİL ÖKSÜZ'le haberleşenlerden! Fatih Oğuz'un babası eski Vali MEMDUH OĞUZ ise, telefonun da BYLOCK tesbit edildikten sonra tutuklananlardan! 2016 yılına kadar Cübbeli ile temasta olan bir isim!
.
gazete32.com.tr/eski-isparta-v…
84. Mahkeme heyetinin Memduh OĞUZ'a, 'Oğlunun savunmalara neden gelmediğine' ilişkin sorusuna, "Fatih Oğuz'un konusu DEVLET SIRRI mahiyetinde, o yüzden konuşmayacağım" yanıtını veriyor! FİRARİ FATİH OĞUZ, hangi Devletin MAHREM SIRRI ?!
.
hurriyet.com.tr/gundem/eski-is…
85. Abdülmetin Hoca, Cübbeli'nin kayın biraderi ve FETÖ'den FİRARİ AVUKATI tarafından kendisine KUMPAS kurulduğunu söylemişti!(4.tweet 10.20'den sonra) Avukatın telefonuna BYLOCK uygulamasını yükleyen ADİL ÖKSÜZ! FETÖ yapılanmasında 1 NUMARAYA en yakın olan isimlerden!!
86. ADİL ÖKSÜZ 2012 yılında Cübbeli'yi CEZAEVİNDE ziyaret etti. Ziyaret kayıtlarının SİLİNMESİ sonucu elde kalan TEK DELİL, Cübbeli'nin söyledikleri olmuştu! 45 yıla kadar yargılandığı “SUÇ ÖRGÜTÜ” davasından 1 yıl YATARAK cezaevinden dışarı çıktı!
.
hurriyet.com.tr/gundem/son-dak…
87. FETÖ'cü FATİH OĞUZ'un 2007-2016 yılları arasındaki Cübbeli ile ilgili bütün BAĞLANTILARI araştırıldı mı?
Hangi süreçlerde ne gibi FAALİYETLER yapıldı, tek tek incelendi mi?
Abdülmetin Hoca'nın da dediği gibi bütün MAL varlığı, bu süreçte FETÖ tarafından KULLANILDI mı?”
88. BYLOCK meselesine herhangi bir şekilde ismi BULAŞAN insanların başlarına neler geldiği malum! Fakat Cübbeli konusunda birşeylerin TERS gittiği ÂŞİKAR! Bu konuda internette dolaşan SORULARIN neler olduğunu altta resim olarak bırakıyorum! Hoca SIFATI bize ait DEĞİLDİR!
89. Görüldüğü gibi NAMAZINDA-NİYAZINDA, tek derdi Allah olan ve Şeyhinin gösterdiği istikamette hareket eden bir HOCA görülmemektedir! CIA'den teklif alan... Çete ve Mafya ile ilişkisi olan... FETÖ ve ERGENEKON'un tepe isimleriyle teması olan bir HOCA(!) portresi çıkmaktadır!
90. Cübbeli'nin en büyük taktiklerinden birisi de, (FETÖ liderinin yaptığı gibi) kendisini ACİZ, ŞEKER HASTASI, hiçbir ŞER işle ALAKASI olmadığını ve herşeyin KENDİ KONTROLÜ dışında gerçekleştiği İMAJINI sürekli canlı tutması! Bu numaraları çözenlerin verdiği cevap; KEZZÂBÎN!
91. Efendi Hz.lerinin AKRABALARINDAN olan bir ALİMİN Cübbeli hakkında söylediği sözün CİDDİYETİNİ anlayan insanlar, bu mevzuda “DAVA ZARAR GÖRMESİN!” yollu sorumluluğu üzerinden atan kimseleri de AFFETMEYECEKTİR! Bu uğurda susmanın BEDELİ, her seferinde bir ŞEHİD toprağa vermek!
92. Eski #CHP m.vekili olan İLHAN CİHANER'in 2010 yılında başlattığı #İSMAİLAĞA operasyonu, Erzincan'dan başlayarak dalga dalga MERKEZE kadar çekilecekti! Cübbeli üzerinden yapılacak operasyonda EFENDİ Hz.leri ÖRGÜT YÖNETİCİSİ olarak gösterilecekti!
.
sozcu.com.tr/2020/gundem/il…
93. Diğer Cemaatleri ve #AKP'yi de kapsayacak olan bu operasyon, #Cihaner'in gözaltına alınmasıyla son buldu! KEMALİST'lerin hazırladığı dosya #FETÖ'nün eline geçti.. FETÖ'nün de Cübbeli hakkında tuttuğu ÇETELE sayesinde, #Cübbeli DOSYASI AÇILDI!
.
t24.com.tr/yazarlar/dogan…
94. Fetö, Kemalistlerden devraldığı dosya ve YURTDIŞINDAN gelen KADINLARLA yaşadığı ilişkilerin kayda alınmasından sonra Cübbeli'yi KIZAĞA almış ve DÖRT BAŞI MAMUR kullanma KILAVUZUYLA birlikte elde etmişti! Artık YAT denildiğinde YATACAK, KALK denildiğinde AMUDA kalkacaktı!
95. Ahmet Hakan 9 Aralık'ta Cübbeli hakkında bir yazı kaleme alacak ve “Baykal’a bile gösterilmeyen TOLERANS “Cüppeli”ye gösterilmiş oldu. Geniş kamuoyu “Cüppeli”nin kasetlerinden haberdar olmadı.” şeklinde, olayın sıcaklığıyla İTİRAFTA BULUNACAKTIR!
.
gphaber.com/m/?id=3606
96. #AhmetHakan için Cübbeli meselesi, “Ne var canım, adamın da NEFSİ var. Canı #BADEMLEMEK istemiş, tadına BAKMIŞ!" cinsinden kayda değmez bir mesele! Daha sonra GÜNAH çıkarmak üzere ve hemde REYTİNG avantasıyla "KÖRLER ve SAĞIRLAR birbirini ağırlar" oyununa dönecektir!
97. "Bu #televizyona çıkan #HOCALARA sakın inanmayın. Beni niçin çıkarmıyorlar? Çünkü, onların istediği gibi KONUŞMUYORUM da ondan beni çıkarmıyorlar. BİR GÜN BENDE ÇIKARSAM, BANA DA İNANMAYIN!.." diyen Cübbeli'ye biz zaten İTİBAR etmiyoruz! Sadece edenleri İHTAR ediyoruz!
98. Cübbeli, cezaevi sürecinde gariban halkın dışında kimsenin kendisini ziyarete gelmediğini söylemişti.. CHP İz. m.vekili #AtilaSertel’in anlattığına göre CHP ve #ULUSALCI’lar cezaevine çıkarma yapmış! #AdilÖKSÜZ meselesinde olduğu gibi, burada konuşulanlar da artık bir SIR!
99. Cübbeli'yi Fetö'ye kaptırmak istemeyen KEMALİST'ler bile, Cübbelinin Bİ ŞÖYLE-Bİ BÖYLE olmasından RAHATSIZ! İstiyorlar ki, İTTİFAK konusunda kendini İSPAT etsin! Elhak etmiştir de! #Ahbes konusunda KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKILMAMASI gerektiğini söyleyerek TAM NOT aldı!
100. Bir İKAZ!.. Meseleler 2010 öncesi ve 2020 son itibariyle, FRAGMANLAR ve BAŞLIKLARA işaret edilerek işlenmektedir! Yerine göre sonrası gösterilerek, öncesine işaret edilmeye çalışılmıştır! Tarihlere bakarken bunu gözardı etmemek ve RESMİN bütününe ODAKLANMAK gerekmektedir!
101. Cübbeli'nin ULUSALCI'larla birleşerek onlar için hangi CEPHEYİ açacağı TALİBAN meselesinde gösterilecektir! Perinçek'in VATAN kavramı, Cübbeli ile kurulan KARDEŞLİĞİN aşamaları ve İÇ SAVAŞ şartlarına hazırlıkta Cübbeli'ye düşen VAZİFENİN ne olduğu SEYRİ takip edilecektir!
102. Perinçek'in VATANSEVERLİK kavramı KOMÜNİST #ÇİN'le, SOSYALİST #RUSYA ile, #ŞİÎ #İRAN'la ve #NUSAYRİ ESED'le aynı! Cübbeli'nin bu HERCÜMERC içindeki VATAN kavramı altında PERİNÇEK'le aynı yerde buluşması İTİKADÎ SAPMADIR! Perinçek'in DİŞLERİNİN geçtiğini söyleyebiliriz!
103. Perinçek'in ASYA BİRLİĞİ kavramı üzerinden tekrar DÜZENİN sinir uçlarına HAKİM olmak üzere giriştiği PARELEL DEVLET GÜCÜ devşirme hareketinde, Cübbeli hangi MİSYONU yüklenmekte? Perinçek'in ULUSAL KANAL'ına hangi SAİKLE açıklama yapmak zorunda kaldı?
104. Doğu Türkistan MÜSLÜMAN'larını PKK-FETÖ'yle aynı gören Perinçek'in VATANSEVERLİK anlayışı ile Cübbeli'nin ki aynı demek! Türkiye'de HÜKÜMET olabilmenin ŞARTINI, DIŞ DESTEK GÜCÜNE bağlayan Perinçek için VATANSEVERLİK olgusu İŞBİRLİĞİ demek olduğuna göre, Cübbeli için nedir?
105. Cumhuriyetin kuruluş aşamasındaki gibi zorunlu ALFABE, zorunlu KÜLTÜREL KIYIM ve zorunlu DİN değişim baskısı gibi ZULME maruz kalan 35 MİLYON #DoğuTürkistan'lının SOYKIRIMA tabi tutulmasına ÇANAK tutan KANSIZLAR aynı KANDAN beslenmektedir!
106. “Amerikan EGEMENLİĞİNİN zayıflamasından ENDİŞE edilmelidir!” diyen FETÖ gibi, “Rusya'nın EGEMENLİĞİNİN TAHKİM edilmesi lazım!” diyen Perinçek'le KARDEŞ olan, ÇANAK YALAYAN KÖPEKLERİN korkusu hep aynı; YENİ DÜNYA DÜZENİ, MÜSLÜMANLARIN KILIÇLARI GÖLGESİ ALTINDA PARLAYACAK..!
107. 35 MİLYON UYGUR için “Çin'in PKK'sıdır!” diyen Perinçek yada Perinçek'e “ALLAH KUVVET VERSİN!” diyen Cübbeli!
.
“Farketmez ZAMAN ve YER
ismi ister Ferdinant MARCOS
ister TATÜR olsun
KÖPEKLER birbirine benzer”
.
kavga KAÇKINI
FİSTAN giysin dolaşsın..."
.
SALİH MİRZABEYOĞLU
108. Anadolu Halkının 15 TEMMUZ SAVAŞINI bu MİLLETE fazla gören ve KÂRINI cebe indirmek üzere omzuna APOLET takılması İHTARINI eden Perinçek, bunun gerçekleşmemesi halinde Cumhurbaşkanı'nın hemen İSTİFA ETMESİ gerektiğini söyleyecek kadar DIŞA BAĞLIDIR! Cübbeli kime bağlı?
109. Müslüman Anadolu Halkının KIRMIZI ÇİZGİLERİNİ görmezden gelerek REYTİNG uğruna, Cübbeli'nin Doğu Perinçek için “ALLAH KUVVET VERSİN!” demesine müsaade edenler, ilerde bu halkın YÜZÜNE bakamazlar! Gazetecilik MAHARETİNİ de bize bırakanlar, düştükleri bu halden UTANSINLAR!
110. Madem gazeteciler bu kadar ŞEFFAF ve HAKKANİYETLE meselelere el atıyorlar, Cübbeli'nin katıldığı programlarda bu sorulardan birisini sorarak CEVAP istemeliler! MİLLET, bu sorular ve meselelerle Cübbeli'nin içinde bulunduğu İHANETİ sürekli CANLI tutup HESAP SORACAKTIR!
111. Eğer ALDATILMAK birilerinin işine geliyor ve birileri de bundan HAZ alıyorsa, buna yapılacak pek fazla bir şey yok! HAK ile BATIL ayırt edilinceye kadar, KÜFÜR ehlinin oyuncağı olmaya ve AŞAĞILANMAYA maruz kalacaklar! MÜJDE onlara ulaştığında ise herşey için ÇOK GEÇ olacak!
112. AHBES hakkında konuşmanın CAİZ OLMADIĞINI söyleyen CÜBBELİ, FETÖ'deki TEZGAHIN aynısını yaparak yine EFENDİ Hz.lerinin İSMİNİ KULLANIYOR! Biz “MAHMUD EFENDİ'den de BÖYLE DUYDUK!” MEŞRÛÎYET zemini hazırladıktan sonra FETVAYI basıyor; “KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKILMAMALI!”
113. Görüldüğü gibi hep aynı TEZGAH işlenmekte! İster FETÖ’de, isterse KETÖ tetikçilerinin isteğine uygun aynı PARAVAN cümle kullanılmakta: “MAHMUD EFENDİ'den de BÖYLE DUYDUK!” “KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKILMAMALI!” ifadesi ise ilerde yapılacak olan OPERASYON'un HABERCİSİ!
114. Cübbeli’yi KORUMA ve KOLLAMA meselesinde AVANAK kısmı mevzu dışında bırakırsak eğer, ellerinde kayda değer DOSYA biriktiren ODA TV ve ULUSALCI kanadın neden sessiz kaldığı herhalde anlaşılıyordur! İç savaş TELLALLIĞINDA kullanılacak FİGÜRAN kim?!
115. Cübbeli'nin Kulağına ÜFLENEN bu İÇ SAVAŞ sloganını kimler ve neden duyulmasını istiyor! Bu söylemi FETÖ'cüler, ULUSALCI KEMALİSLER, MI6, CIA ve Cübbeli dillendirmekte! Peki, herbiri birbirine karşı gibi görünen bu yapılar nasıl oluyorda aynı ŞARKIYI SÖYLÜYOR! Bakalım...
116. ETÖ'den yargılanan iki isim; D. Perinçek ve Erol Mütercimler! Perinçek'e göre Mütercimler, FETÖ adına para TEKLİF eden ve onlar hesabına ÇALIŞAN biri... D. Harp Okulu'ndan mezun olan M., fikirlerini daha çok KOMPLO TEORİLERİNE bulayarak vermekte!
.
tr.sputniknews.com/turkiye/202009…
117. Mütercimler konuşmasında 3 şeye dikkat çekmektedir! 1. Müslümanları KEMALİST'lerle TEHDİT ETMEK! 2. KEMALİST'lerin 15 Temmuz İŞGAL girişimi esnasında HALKIN YANINDA durmadığını itiraf etmesi! 3. İç savaşın KEMALİST eller tarafından MÜSLÜMANLARA karşı yürütüleceği!
118. Perinçek tarafı ise bütün gelişmeleri kendileri açısından UMUT verici görüyor! ÇİN, Rusya ve İRAN'ın olduğu #ŞENGAY beşlisinin, gelecek dönem #2023 şartları için kendi LEHLERİNE desteklemeleri halinde #İKTİDARI ele geçirmeye hazır olduklarını tek tek açıklıyor!
119. Perinçek'in, KEMALİST DEVRİMLERİ tamamlamak üzere SAFINA ÇEKTİĞİ Cübbeli, İSTİKLAL MAHKEMELERİ benzeri kurulacak düzenin hem SAVCISI ve hemde HAKİMİ olablir! Fakat bu defa, her seferinde yaptığı gibi BEN BİLMİYORDUM, BENİ KANDIRDILAR diyemeyecek!
120. Mehmet Eymür, “(1950 sonrası için)Turkiye'yi 50 yıldır (Bize göre 100 yıl) Türkler yönetmedi!” diyor. Eymür’ün 50’den sonra, MİT Kontraterör Dairesi eski başkanı olduğunu hatırlatalım! Perinçekle ilgili bir ihtarda bulunarak “FABRİKATÖR” diyor!
.
ensonhaber.com/amp/gundem/eym…
121. FABRİKATÖR..! Yani YALAN MAKİNASI... KEZZABİN.. Birileri için bu ifadeler tanıdık gelmiştir! Cübbeli ve Perinçek..! KEZZABİN ve FABRİKATÖR..! Perinçek’in cinayetler konusunda da ne kadar MAHİR olduğunu bilmeyenlerin öğrenmesinde fayda var!
internethaber.com/mehmet-eymur-v…
122. FETÖ ve KEMALİST yapılar, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için hazırlık yaptıklarını ve gerekirse İç Savaş ORTAMI oluşturmaktan dahi çekinmeyeceklerini artık saklamıyorlar! Peki Hükümet kanadı bundan habersiz mi? Onlarında elbette bu hazırlığa KARŞI bir tedbiri vardır!
Fakat CEMAATLER bu konuda ne kadar duyarlı? Geleceklerini tayin etme konusunda eleştirdikleri FETÖ, KEMALİST yada SEKÜLER teşkilatlar mı KARAR verecek? Cemaatler bu konuda TEDBİR almayı düşünüyor mu? Bu mesele Cübbeli gibi İŞBİRLİKÇİLERE bırakılamayacak kadar ÖNEMLİ!
Cemaatler 2021 HEDEF olmak kaydıyla ve sonrası için birlikte hareket edebilecek bir CEMİYET kurmak için harekete geçmeli! Cemaatler, Ehlisünnet ALİMLERİ, KANAAT ÖNDERLERİ gibi topluluktan oluşacak CEMİYET'ten çıkan karara, bu ÇATI altındaki herkes EVET diyebilmeli!
125. Meselemize dönelim! İç savaş ISLIĞINI neden herkes aynı anda çalmaya başladı? İngiliz İSTİHBARATI MI6'in yayınladığı belgeyi paylaşan SABAHATTİN ÖNKİBAR, Hükümeti devirmek üzere hazırlık yapan birimlerin doğru zamanı beklemeleri gerektiğini bu belge üzerinden anlatıyor!
126. Oda Tv'nin yaptığı taktiği uygulayan ÖNKİBAR, Cübbeli'yi önce ŞEYH diye takdim ederek elini güçlendiriyor! Bu arada hedef şaşırtarak HÜKÜMETİN bu ortamı hazırladığı algısını oluşturuyor! Halbuki Cübbeli HÜKÜMETİ suçlayarak “DEVLET BUNA NASIL İZİN VERİYOR” demişti!
127. Görüldüğü gibi herkes Cübbeli'nin kendi başına hareket etmediği konusunda hemfikir! Bu sureçte KARGAŞA ve KORKU ortamından beslenecek iki grup var; FETÖ ve KEMALİSTLER! Bu bilgiler Cübbeli'ye hangi ABİSİ üzerinden gelirse gelsin, bu işte en karlı olan yine PERİNÇEK grubu!
128. Birçok sebebe bağlı olan EKONOMİK sıkıntıyı daha da derinleştrimek üzere OPERASYON yapacak olan Batı'nın, 2021'in sonu için hazırladığı SENARYO olsun yada olmasın, Müslümanlar kendi geleceklerini İNŞA ve İHYA etmek memuriyetindedir!
129. Müslümanların kendi NİZAMINA DOĞRU yürüyüşünde, 100 YIL daha kaybetmemeleri için meselelerine SAHİP çıkmaları gerekir! Bu meselede TALİBAN örneği UFUK açıcı ve İŞBİRLİKÇİLERİ açığa çıkarması bakımından MÜHİM bir TURNUSOL kağıdı vazifesi görecektir! İlerde gelecek...
130. Cübbeli'nin KADIN dosyasıyla ilgili gündeme gelen ilk meselelerden birisi, O davaya bakan SAVCI'nın EMİNE ŞENLİKOĞLU'nu arayarak, Cübbeli'nin KIRDIĞI CEVİZLER konusunda KADIN SATICILIĞI YAPMA İHTİMALİNİN olup-olmayacağı bilgisinin TANIŞLAR vasıtasıyla öğrenmek istemesi!
131. Dikkat edilirse Kadınlarla yatıp-yatılmaması konusunda bir ŞÜPHE yok! Cevizleri kırdığında herkes hemfikir fakat “KADIN SATMIŞ mıdır?” diye, bilirkişiye başvuruluyor! Peki buna sebep ne oluyor? Cübbeli'nin 1 NUMARALI adamı BARIŞ SEZEK'in yaptığı işler ve kurduğu ilişkiler!
132. BARIŞ SEZEK kim?
2011 yılında gerçekleşen FUHUŞ operasyonundan önce ARİFAN YAYINCILIK şirketnin yöneticiliğinde bulunmuş ve HEMEDAN Turizmin sahibi! Yurtdışından gelen KADINLARIN TEHDİT ve ŞANTAJLA ilişkiye zorlanmalarında ROL SAHİBİ! Aynı zamanda bütün suçu ÜSTLENEN adam!
133. Cübbeli'yi kurtarmak için hangi BİRİMLERİN devreye girerek Sezek'in bu işi tek başına yaptığını kabul ettirmek üzere faaliyete girdiğini EMNİYET mensuplarına HAVALE ediyoruz! Mesela FATİH OĞUZ'un Fas'a giderek kadınları SUSTURMASI buna bir örnek!
.
haberler.com/cubbeli-nin-ko…
134. Bu meseleye girmeden önce Cübbeli'nin Hakim karşısında CD'deki görüntülerin kendisine ait olduğunu İTİRAF ettiğini hatırlatalım! AVANAK takımına bunu sürekli hatırlatmak zorunda kalıyoruz MAALESEF! "İnternetteki görüntüler bana ait." dedi.

radikal.com.tr/turkiye/evet-o…
135. Bu arada Cübbeli'ye bu kadar yakın olan isimlerden FETÖ'cü Avukatı FATİH OĞUZ olsun yada KADIN ORGANİZASYON'unun BAM TELİ BARIŞ SEZEK hakkında olsun, internetteki dökümanların özenle temizlendiğini söyleyebilirim! Google dünyasında Cübbeli'ye TERTEMİZ bir SAYFA açılmış!
136. Paylaşmış olduğum bu bilgilerin de yakın zamanda ya twetter sayfasının ASKIYA alınması, Ya da başka bir seçenek neticesinde kaldırılacağını düşünüyorum! O yüzden VASİYETİMDİR! Sayfanın gitmesi halinde en az 3 kişinin bu bilgileri tek bir DOSYA halinde tekrar yayınlaması!
137. Yapılan incemeler neticesinde Savcılığın hazırladığı İDDİANAME 2 kısımda incelenmektedir! 1. Kısım Mafya ve Çetelerin işin içine dahil edilerek insanların susturulması.. 2. Kısım ise bu işi ORGANİZE eden (Cübbeli'de dahil) 10 kişilik ekibin dosyaları bulunmakta...
138. Emniyet ifadelerinde olayı reddetmeleri neticesinde karşılarına şu DOSYALAR koyulmuştur; Teknik takibe uğramamak için SİNYAL KARIŞTIRICI JUMMER kullanmaları.. Dinleme CİHAZI koyulmasına karşın TARAMA faaliyeti.. Telefonların TAPE KAYITLARINDA kullanılan ŞİFRELİ sözler!
139. Barış Sezek'in, karısı Kadriye SEZEK'ten aldığı mesajdan anlıyoruz ki, yaptıkları işin ne manaya geldiğini gayet iyi biliyorlar! “Barış SEZEK’in, Kadriye SEZEK’ten aldığı mesajda; Kadriye’nin “Npysnnnn nerelerdsn NASIL GİDİYOR PEZEVENLİK :)))"
140. Bu iş öyle bir noktaya geliyor ki, artık herkes yaptığından MEMNUN olmakla kalmıyor, İMC usulüyle pay etmenin şartlarını da sonuna kadar zorluyorlar! Bu elemanlardan birinin TELEFON TAPE KAYDI: “BIRAKIN BU İŞLERİ, MANİTALARI GÖTÜRÜYORDUNUZ TEK BAŞINIZA”
141. FUHUŞ için seçilenlerin “20-22” yaş aralığında olmasına dikkat eden bu ekip, özellikle “KIZLARIN TAZE OLMASI” gerektiğini not olarak düşüyor! Bu ölçülere göre RESİMLER geliyor ve aralarından beyendiklerini FUHUŞ için getirtip, ALTIN TEPSİ üzerinde RASPUTİN'e sunuyorlar!
142. ADNAN OKTAR'ın KEDİCİKLERİ malum! Cübbeli'ye baktığınızda OKTAR'a savaş açmış sanırsınız! Oysa Cübbeli'nin eline İMKAN geçtiğinde KEDİCİK ordusu kurmak için nasıl bir faaliyet içine girdiğini artık HERKES biliyor! FAS.. ÖZBEKİSTAN.. AFRİKA... KAZAKİSTAN...
143. Cübbeli'nin Cezaevinden çıktından sonra yaptığı konuşmalardan birisinde BÜYÜK GÜNAH işleyen birisinin TAKVA'sında herhangi bir eksilme olmayacağına dair bir AYET'i delil göstererek TEFSİR(!) ettiği ve kendisine YOL yaptığı AYET'e bakalım! #CuebbeliAhmetveİftiraları
144. Cübbeli, Sahabeler'in dahi ZİNA fiilini işleyebileceğini söylerken, Cübbeli'ye İLAH gibi TAPAN bir güruh “HAŞA ve KELLA” diyerek onu temize çıkarmak için gayret ediyor! Bunlar ya HARAMZADE.. Ya EFSUNLU.. Ya da aynı YOLUN YOLCUSU! Bu işin başka İZAHI KALMADI!
145. Kendi MÜRŞİDİNE dahi YALAN HABER isnad etmekten utanmayan bu adamlar, Efendi Hz.lerine yakın bir ALİM tarafından İHTAR EDİLİYOR! Bu AHLAKSIZLIĞA rağmen hala KUYRUĞUNU dik tutmaya çalışsa da, görülen manzara İZAHTAN vareste; “KRAL ÇIPLAK!”
146. Bu YALAN rivayet dilden dile anlatıldı ve İNANIP etkilenenler oldu! Hiçbirşey olmamış gibi tekrar İNSAN YÜZÜNE nasıl çıkabiliyor bu HOCA(!) görünümlü TİPLER anlamak mümkün değil! Tabi, yapılanların hesabı sorulmadığı için bu CAHİL tipler kendilerini USTA KAPTAN zannediyor!
147. Bayram Hoca'nın MEVLANA Hz.lerinden naklettiği KISSA bunların üzerine ELBİSE gibi oturuyor: “Eşşek geçerken çukura işedi.. Üstüne yaprak düştü, peşinden SİNEK kondu! Rüzgar esti ve SİNEK; VAR MI BENDEN DAHA İYİ BİR KAPTAN! dedi..!” Ulan ALTIN-ÜSTÜN SİDİK ya, ne KAPTANI!
148. EFENDİ Hz.lerine yakın bir ALİM uyardığı halde, Cübbeli bu konuda HENÜZ bir DÜZELTME yapmadı! Efendi Hz.leri adına YALAN bir RİVAYET üretecek ve ona tutunacak kadar DERİNLERE ulaştınız! O kadar derine ulaştınız ki çıkmak için kullanacağınız İP, Perinçek'in elinde kaldı!
149. EFENDİ BABA K.S.'nun mahdumu(evladı) Bahattin amcadan öğrendiklerimiz; İskilipli ATIF Hoca, Ali Haydar Efendi K.S.'nun talebesi ve İDAM EDİLDİ! Demek ki, Efendi Hz.leri gibi EFENDİ BABA'da bu savaşta ŞEHİD verdi! Savaşın bir kanadında EFENDİ BABA ve karşısında CÜBBELİ!
150. Hz. Peygamber'in s.a.v. UHUD'da giymiş olduğu (kanlı)gömleği dahi saklamak zorunda kalmaları, KEMALİST ZULMÜN anlaşılması için yeterli! KEMALİZME TEŞNE olanların karşısında bizzat Ali Haydar Ahıshavi Hz.leri var! Cübbeli ve AVANALERİ için bundan daha KÖTÜ bir haber olamaz!
151. Cübbeli'yi savunmak için genelde Efendi Hz.lerinin şu sözü söyleniyor: “Herkes kaşıkla aldı, o kepçeyle.” Fakat bu işin SONUNDA EFENDİ Hz.lerinin ne söylediğini BAYRAM HOCA'dan dinleyeceğiz! İTİBAR SON NEFESE!
152. Efendi Hz.leri kendisiyle ilgili ölçü koyarken bile, "Benden en küçük bir ŞERİATSIZLIK görürseniz peşimden gelmeyin!" dediği halde, O'na nisbetini kurduğunu söyleyen bir adamın(Cübbeli), bu denli ŞERİATSIZLIĞI karşısında hâlâ peşinden gidenlerin olması, ŞERİATSIZLIKTIR!
153. Henüz Mürşidinin sözünü dahi ANLAYAMAYAN, daha önce söylediği bir sözün ŞERİATSIZLIK yolunda istismar edilmesine yine kendi ŞEYHİNİ delil getiren adamların TARİKAT nisbetleri, eğer kendilerine iyi bir HAL ulaşıyorsa İSTİDRAC nev'indendir! Tövbe etmeleri gerekir..!
154. Efendi Hz.lerinin yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu Hoca'nın verdiği bilgiye göre; “Efendi Hz.lerinin BİRİCİĞİM dediği HOCAEFENDİ Cübbeli'yi kastederek, bu DERİN DEVLETİN ADAMI'dır!” diyor...
#CuebbeliAhmetveiftiraları
.
155. Fetö'nün kendisini SAİD NURSİ Hz.lerine nispet etmesinin önünde ENGEL olarak gördüğü TAHŞİYE grubuna, TERÖR ÖRGÜTÜ tezgahı kurarak OPERASYON yaptığını bilmeyen kalmadı! KLASİK FETÖ taktiğiyle MOLLO MUHAMMED Hoca ve grubuna yönelik yapılan bu operasyon DEŞİFRE edilmişti!
156. Molla Muhammed Hoca'nın bağlılarından gazeteci MUSTAFA KAPLAN, FETÖ'nün hala operasyonlarına devam ettiğini ve kendisini NURCULUK'a nispet eden bir takım insanların CÜBBELİ ile bir araya gelerek yeni bir oluşum içine girdiklerini dile getiriyor..
.
malatyacadde.com/kaplan-in-feto…
157. Kişiler hakikatlere yanaştikça kıymet kazanır ve şahsiyet bulur! UZAKLAŞTIKÇA kıymetsizleşir ve ŞAHSİYETSİZLEŞİR! Hakikat ehli olanda, bu değerleri paylaşmak ve dile getirmek sorumluluğunu omuzlarında hisseder! Bu meseleye dair ufuk açıcı bir örnek, Nazım Kıbrısi Hz.leri!
158. Mehdi a.s.'ın geliş MÜJDESİNİ Efendi Hz.leriyle ilgili bir BAĞ üzerinden veren Kıbrısi Hz.leri, Cübbeli'nin ŞER OKLARINA maruz kalarak ŞERİATSIZ ve İNGİLİZ AJANI olarak propaganda edildi! Cübbeli neyin rahatsızlığını duydu ki, böyle bir SALDIRIYA geçme ihtiyacı hissetti!
159. Kıbrısi Hz.lerinin kadınlara EL ÖPTÜRMESİNE ŞERİATSIZLIK yapıyor diye propaganda yapanlar, “İHTİYAR ve Aciz(yaşlı) bir insanın eğer kendinden eminse el öptürmesinde bir mahsur yoktur” RUHSATINI neden görmezden geliyor? Ama Cübbeli KADINLARLA YATABİLİR, bunda bir mahzur yok!
160. Bir Allah dostuna savaş açacak kadar GÖZLERİNE FER indi! Her türlü küfrü ettiler ve türlü YALANI söylediler! FETÖ'nün PAPA ile görüşmesine “İSLAM ELÇİSİ” diyerek tevil getiren Cübbeli, Kıbrisi Hz.lerinin PAPA ile görüşmesini AJAN FAALİYETİ gibi göstererek LİNÇ ettirdi!
161. İşin aslı Cübbeli'nin TEVECCÜH almak üzere KIBRISİ Hz.lerine gitmiş olması! Burada aradığını bulamayınca, karalama KAMPANYASI başlatarak kendince İTİBARSIZLAŞTIRMAYA çalıştı! Hz. Mehdi ile ilgili meseleyi de böylece KAPATMA fırsatını ele geçirmiş oldu!
162. Fakat ne oldu? Cübbeli'nin BENLİK ve ENANİYETİNİ terketmesi gerektiğini söyleyen KIBRISİ Hz.leri, bunu yapmaması halinde Şeytanın YULARSIZ şekilde sırtına bineceğini bir KISSA üzerinden anlattı! Cübbeli ise 2. ziyaretinden sonra KIBRISİ Hz.leri için KAFAYI YEMİŞ diyecektir!
163. 2. ziyareti daha da ilginç şeylere SAHNE oldu! Yanında (Karısının ifadesine göre PEZEVENK olan) BARIŞ SEZEK'i de beraber götüren Cübbeli, bu sefer Mürşidinin yoluna İHANET EDEN ve onu TERKEDEN Müridlerin halini bir KISSA ile KIBRISİ Hz.lerinden dinleyecektir!
164. Cübbeli'nin UÇKUR sevdasına kurulan ORGANİZASYON'da kadınları ayarlayan, güzelliğine bakarak seçen, Hocasına uygun mu diye tartan-biçen BARIŞ SEZEK rezil bir şekilde bu kapıdan KOVULDUĞUNA göre! Şimdi sıranın kime geldiğini artık HERKES biliyor!
165. İşin sonunda CÜBBELİ, Kıbrısi Hz.lerinin oğlu Mehmet Efendi'nin elini ÖPEREK babasından AF DİLİYOR! El öptürecek kadar ne yaşanmış olablir?! O kadar insanın SÖVMESİNE, hakaret etmesine vesile oldun! İşin o tarafı ne olacak?
166. Cübbeli'nin kürsüden AHBES'i övdüğü konuşmalar Merhum KADİR MISIROĞLU'na ulaştığında, nasıl VERYANSIN ettiğini herkes hatırlamıştır! Sarıklı-Cübbeli bir Hoca(!)nın, AHBES konusunda geçer not alamayıp sınıfta kalacağını anlatan MISIROĞLU, “YAŞASIN CEHENNEM!” demişti!
167. Bu meselelerin gündeme gelmesiyle birlikte SELEFİLERİN eline KOZ verildiğini söyleyenler var! Halbuki bu gibi SAHTEKARLARIN varlığı, SELEFİ fikrinin oluşmasına ZEMİN hazırlamakta! Bu adamlar İFŞA edilirse, İLMİ mevzuların dışında GÜNDEM olabilecek bilgi kırıntısı kalmaz!
168. Ehlisünnet'in KALESİ gibi PARAVANA olarak kullanılan kavramların arkasına saklanamayacak bu TİPLERİN, EHLİSÜNNET inancının TEKLİF ettiği AHLAKLA bir alakası olmadığı görülecektir! Diğer türlü bu NUMUNELER her zaman mevzu konusu olup, birilerinin ELEŞTİRİ sopası olacaktır!
169. Tam tersinden baktığımızda, bu SAHTEKARLARIN yaptıkları FETÖ ve KEMALİSTLERİN işine yaramakta! O halde FETÖ ve KEMALİST'lerin işine yaramasından MEMNUN OLAN bir KİTLE VAR! En önemlisi ortada ŞERİATSIZLIK var! Bunun hesabını dahi sormayanlar UTANSIN!
170. Cübbeli'ye baktığınızda herşeyi önceden O bilmiş... Ve SAHTEKARLARI ifşa etmiş! Bakalım öyle mi? Nursuz FATİH'i 2018 yılında İLK BEN AÇIKLADIM diyen Cübbeli'ye kimse şunu sormuyor? 2018'den önce NURSUZ hakkında ne dedin? O sırada DUA istemek için EL ÖPMEYE GİTMİŞTİ!
171. Nuruz FATİH'in operasyonlarına kimsenin MARUZ kalmaması için, UŞŞAKİ VAKFI 2016-2018 ve 2020 olmak üzere 3 defa kendileriyle ALAKALI olmadığını İLAN etmiş! Buna rağmen Cübbeli'nin ODA TV'si sürekli alttan alta NURSUZ'u UŞŞAKİ LİDERİ gibi göstermiş!
.
sabah.com.tr/gundem/2020/09…
172. ODA TV ve KEMALİST yayın organları tarafından bir CEPHE yıkılırken başka bir CEPHE merkeze çekiliyor! İyi ama kimse çıkıpta Cübbeli'ye, “Sende bu adamın büyüyüp PALAZLANMASINDA ön ayak oldun, ÖPTÜN-KOKLADIN! Konuşmak için neden 15 sene bekledin?” diye sormuyor!
173. ODA TV’nin Cübbeli meselesine ne kadar NAZİK baktığını biliyoruz.. Tarikatlar konusundaki her haberi VURUN ABALIYA şeklinde sunan ODA TV, Cübbelinin İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİNİ özel hayatın İHLALİ olarak görüyor ve KOMPLO kurulduğu yaygarası KOPARIYOR!
.
odatv4.com/-kim-bu-seks-r…
174. Haberin detayında geçen KRİTİK cümleye bakalım: “MAHMUD USTAOSMANOĞLU'ndan SONRA POSTNİŞE CÜBBELİ AHMET'in OTURACAĞI KESİNDİ.” Demek ki Cübbeli, birçok grup tarafından POSTNİŞLİĞE aday olarak seçilmiş bile! Yapmaları gereken tek şey ŞARTLARI hazırlamak!
175. Kısaca.. Cübbeli’yi 2011 yılında FETÖ’cülere kaptirdigini dusunen ULUSALCILAR, evvel zaman sonra tekrar eski AŞKLARINA kavuşmanın sevincinden hem ODA TV ve hemde ULUSAL KANAL’da SÖZLENEREK bu işin adını koydular!
176. NURSUZ Fatih Sağban ve Cübbeli’nin kayda değer BENZERLİKLERİNE bakalım.. Birisinin davası ÇOCUK tacizi, diğeri KADIN! Birisi ETÖ’nün segirtmesi, diğeri hem FETÖ ve hem de ETÖ! Birisi Kasımpaşa’da PARALEL TARİKAT YAPILANMASI (PTY) kurdu, diğeri Fatih’te!
177. 2014 yılında İsmailağa Camiası içerinde, “Yarım Kalan Operasyon; Cübbeli Ahmet” başlığıyla bir yazı kaleme alınmış! Cübbeli'nin KADIN meselesi, ODA TV ve ERGENEKON gibi başlıkların bulunduğu bu yazıda, bugüne dair birçok İŞARET bulunmakta!

ismailagacemaati-blog.tumblr.com/post/798678337…
178. Cübbeli'nin kendi ZAAFLARINI açık etmemek adına, EFENDİ Hz.lerini SİPER ederek CEPHEYE sürmesi ve DÜŞMAN OKLARINA hedef haline getirmesi, “HAİNLİK”ten başka bir kavramla İZAH EDİLEMEZ! Burada SAHABE'den R. Anhum bir misal verelim:
179. “Hayber fehtinden sonra Yahudi liderlerden birinin karısı, yemek ikram etmek bahanesiyle koyun etini zehirleyerek Hz.Peygamber'in s.a.v. başında bulunduğu Sahabe topluluğuna sundu.. Hediye edilen yemeği kabul eden Hz. Peygamber s.a.v.,
180. Etten bir lokma aldıktan sonra hemen tükürdü! Ve Sahabelere, ete dokunmamaları ihtarında bulundu! O sırada Beşir/Mübeşşir b. Bera r.a. ağzındaki lokmayı yuttu! Efendimiz s.a.v. ve Sahabeler bu duruma çok üzüldüler... Beşir b. Bera r.a. Efendimize dönüp şöyle dedi:
181. “Vallahi Ya Rasulallah! Ben eti çiğnemeye başlayınca koyunun zehirlenmiş olduğunu anladım. Fakat senin yediğin eti yuttuğunu sanarak, senin yuttuğun eti yutmayıp dışarı atmayı uygun bulmadım. Kendimi sana tercih etmekten HAYA ettim! Senin yutup zehirleneceğin şeyi,
182. ağzımdan atmayı sana İSYAN olarak düşündüm!” Hz. Peygamber'e s.a.v. dahi teşebbüsleriyle birlikte 42 defa SUİKAST girişimi olmuş! Ve birçok İslam alimine göre Hz. Peygamber s.a.v., zehirli koyun etinin tesirinden 3 yıl sonra ŞEHİD olarak vefat etmiştir!
183. Peygamberlikle birlikte ŞEHİDLİK makamı da bu yolla kendisine LUTFEDİLDİ! Bu yolun önderlerinden Kafkas Kartalı ŞEYH ŞAMİL'in vücudunda ise 40'tan fazla ölümcül KILIÇ YARASI bulunmaktaydı! İslam davası bu FEDAKARLIKLAR sayesinde bugünlere ulaştı!
184. Cübbeli'nin kendini MEVZİYE sürmesi yerine MÜRŞİDİNİ ve Cemaati sürmesi, Müridlikle bir alakası olmadığı gibi İSLAM AHLAKININ bağlı olduğu SAHABE ölçüsüne de uygun değildir! Cübbeli'nin bu halini savunanlar da aynı ÖLÇÜNÜN MUHATABI olarak aynı KALİTE'dedir!
185. Sırada, TURNUSOL KAĞIDI vazifesi görecek TALİBAN meselesi var!
CIA'in TALİBANI bitirmek üzere Cübbeli'den yardım istemesi ÇOK DAKİK/İNCE düşünülerek TEFEKKÜR edilmesi gerekmektedir! Çünkü işin sonunda Cübbeli bu FİKRİ, İSMAİLAĞA Camiası üzerinde TATBİK edecektir!
186. Cübbeli'nin bu ABİSİ kim? Bu ABİ üzerinden gelen TEKLİF şu; “Amerika ve İngiltere'ye karşı savaşan TALİBAN'a, İslam'da VURDU-KIRDI olmadığını öğretin!” Cübbeli'nin yaptığı HİLEYİ görüyorsunuz! İSLAMİ MÜCADELEYİ vurdu-kırdı gibi göstererek Müslümanın ESARETİNİ hazırlıyor!
187. Kullandığı ifade'ye bakalım: “Talibana karşı İslam'da vurdu-kırdı yoktur diyerek ILIMLI bir EĞİTİM verilsin!” devamla, “PLAN GÜZEL ve BENİMDE EN İSTEDİĞİM BİR ŞEY!” Bu PROJE, FETÖ PROJESİYDİ! Ve bütün Dünya'da tatbik edilmek üzere SAHTEKAR Hocalara İHALE EDİLDİ!
188. FETÖ artığı olan Cübbeli'nin İSLAMİ MÜCADELEYİ ve Tasavvufi AKSİYONU VURDU-KIRDI gibi göstermesinin altında yayan şey, KÜRESEL UŞAKLIĞIN Türkiye ayağında İSMAİLAĞA'yı etkisiz ve tesirsiz hale getirmek yatmaktadır! Oysa ona en güzel cevap yine İSMAİLAĞA'dan gelecektir!
189. FETÖ operasyonları sonucu oluşan boşluktan KEMALİST'lerin MAŞA Hocaları(!) ele almasıyla PLAN, kaldığı yerden devam etmektedir! Kemalist yapılar, dışardan gelecek bir GİRİŞİM neticesinde oluşan boşluktan yararlanarak İKTİDARA sarkarken DİRENÇ İSTEMİYOR!
190. Çünkü 15 TEMMUZ, İçinde Kemalistlerinde KATILDIĞI bir İŞGAL GİRİŞİMİ olduğundan, gerçekleşen KÖTÜ akıbetin neticesi olarak DERSLERİNİ ALDILAR! Ve bu ders onları, bazı kararlar almaya götürdü! İşte bu kararlar FETÖ taktiği olan "ILIMLI müslüman tipini oluşturma PROJESİ!"
191. Taliban meselesini öncelikle TEKFİRCİ SELEFİLİĞİN gözüyle inceleyeceğiz. Bu sayede Cübbeli'nin eleştirdiği SELEFİLİK kavramının PARAVANA olduğunu ve işin sonunda, Tekfirci Selefiliğin bakışıyla TALİBAN'ın yok edilmesi gerektiği noktasında birleştiklerini göreceğiz!
192. TALİBAN hareketi, “MATÛRÎDÎ-HANEFÎ ve SÛFΔ bir gelenekten gelmektedir! 1857 yılından itibaren İNGİLİZ SÖMÜRGESİNE karşı, OSMANLI HİLAFETİNİ ve İSLAM BİRLİĞİNİ savunmaktadır! Eğitim müfredatını ise Şah Veliyullah'ın ölçülerine uygun bir biçimle sürdürmektedir!
193. Taliban Hareketi Kuran-sünnet-icma-kıyas prensiplerini benimseyen EHL-İ SÜNNET fırkasına mensuptur. Kendilerini “İtikaden Maturidî ve Eş'arî, amelen Hanefî, meşreben Sûfî, fikren Veliyyullahî, usulen Kasımî” olarak nitelerler.
.
timeturk.com/taliban-in-dog…
194. Demek ki Taliban'ı sürekli SELEFİ-IŞID ve benzeri kavramlarla yaftalayarak göstermeye çalışmak, ABD propagandasını sürdürmekten başka bir şey değil! Ve Müslümanların zihinlerine sürekli olarak şu TELKİN ediliyor; İSLAM'da SAVAŞ ve GAZA yoktur! Savaşan TERÖRİST'tir'
ABD ve AVRUPA Taliban'dan tek şey istedi; Usame b. Laden'i SINIR DIŞI edin! Taliban ise kendi topraklarına sığınan bir MÜSLÜMANI düşmana TESLİM etmenin İslam'da YERİ olmadığını söyleyerek, bu isteği REDDETTİ! Bir insanı teslim etmemenin bedeli, AFGANİSTAN İŞGALİ oldu!
195. Bu, “USAME b. LADEN'in meselesi değil, İSLAM'IN İZZET MESELESİDİR!” diyen MOLLA ÖMER'e, AMERİKA işgale kalkıştığında MAHMUD EFENDİ Hz.lerinin DUA ettiğini herkes duydu! Bir MÜRİD Kendi MÜRŞİDİNE karşı CEPHE alıyorsa, artık ona konuşacak bir şey kalmamıştır!
196. Sırf kendilerine SIĞINAN bir MÜSLÜMANI düşmanın eline terk etmemek için, bütün dünyanın hep birlikte AFGANİSTAN'a ÇULLANMALARINA göğüs gerdiler! Cübbeli'ye göre bu mesele ŞAHIS meselesi ve VER-KURTUL taktiği izlenmeli! Ee hadi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı VER-KURTUL!
197. 15 Temmuz İŞGAL GİRİŞİMİ!.. Batı'ya ve içimizdeki BATI KAFALILAR'a göre TAYYİP ERDOĞAN, USAME b. Laden'den farksızdır! O yüzden ANADOLU HALKINDAN Tayyip ERDOĞAN'ı TESLİM ETMELERİ istendi! Fakat MİLLET bu meselenin, İSLAM'IN İZZET MESELESİ olduğunu sokaklarda gösterdi!
İlerleyen zamanlarda toplumun önünde 2 seçenek kalacak; 1. Tayyip Erdoğan'ın teslim edilmesini isteyen Batı'ya YA boyun eğilecek ve SÖMÜRGEYE devam!
2. Yada, "İslam ümmeti bir MÜSLÜMANI KÜFFARA teslim etmez!" denilecek ve MÜCADELEYE devam!
198. Kemalistler İsmailağa Camiasını TALİBAN olarak gördüklerinden, herhangi bir direnişle karşılaşmamak için İMAN ÖFKELERİNİN acilen traşlanıp Cübbeli eliyle de MANKURTLAŞTIRILMASINI istemekteler! Taliban'da akamete uğranan bu PROJE, Türkiye'de Cübbeli eliyle uygulanmaktadır!
199. Tasavvuf'ta vurdu-kırdı yok diyen Cübbeli, MAFYA ile iş tutup adam DÖVDÜRMESİNİ, EZDİRMESİNİ ve SUSTURMASINI biliyor! Kumpas için 4. twet, DÖVDÜRÜLEN adamların listesi için 10-11 ve 12. twet haberleri!
.
200. Kısaca Cübbeli diyor ki, “Eğer güç benim elimdeyse istediğim adamı EZER, DÖVER ve TERBİYE EDERİM! Haa bunu ALLAH RIZASI İÇİN YAPARIM! O da sevaba girer bende!” Bu kafa FETÖ ve KEMALİST kafasından başka bir şey değil! Yıllarca MÜSLÜMANLARA işkence eden bu ZİHNİYETTİ!
201. Zenginliğini FAKİR gibi takdim etmek, KORKAKLIĞINI cesaret gibi sunmak, Allah'a karşı açtığı savaşı TESLİMİYET gibi göstermek, Mürşidini düşmana GAMMAZLAMAYI bağlılık diye sunmak, Müslümanları ihbar etmeyi DAVA gibi TAKDİM etmek..! Cesurların değil, KORKAKLARIN karakteri!
202. Mürşidini Kemalistlere İHBAR eden bu zihniyete en güzel cevap Efendi Hz.lerinden! Bu savaşın yeni başlamadığını, Şeriat istedikleri için Çeçenlerin düşman işgaline uğradığını ÖRNEK vererek, bu KAVGAYI verecek olanların da PENÇE sahibi insanlar olduğunu İHTAR etmekte!
203. Kafkas KARTALI ŞEYH ŞAMİL gibi bir YİĞİDİN çıktığı TARİKAT menbaında vurdu-kırdı olmaz, ancak GAZA olur! Ve bu Mücadeleyi 1000 yıldan fazla omuzlarında taşıyan MİLLETE, KEDİ taklidi yaptırmaya çalışmak sadece bedbahtların HEZEYANI olur!
204. Cezaevi sicili “FUHUŞ AMAÇLI CİNSEL SALDIRI” olan Cübbeli, bütün ömrü KÜFFARLA CİHAD etmekle geçmiş ve bu uğurda 16 yıl CEZAEVİ yatmış Salih MİRZABEYOĞLU için TERÖR ÖRGÜTÜ LİDERİ demiş!
.
FETÖ, KEMALİST ve İŞBİRLİKÇİLERİN korkulu rüyası; SALİH MİRZABEYOĞLU!..
205. İsmailağa Dergisinin Aralık(2020) ayı çıkan sayısında, “BEL’AM bin BAÛRA ve Modern Müslümanın Savruluşu” başlığıyla bir yazı yayınlandı! Yazıda Cübbeli’nin ismi geçmemektedir..
Tavır ve hareket yönünden tarif edilerek, hastalıklı bir tipin ANATOMİSİ resmedilmiştir!
206. "Çanak yalayan bir KÖPEK... Rejimin yılmaz BEKÇİSİ... İlkeleri olmayan bir UCUBE... Şeytan’ın hizmetinde bir HAİN... Onursuz bir MÜPTEZEL..." gibi tanımlamalarla anlatılmıştır!
207. Herkesin de anlayacağı üzere, bütün UNSUR ve ona TAALLUK eden yanlarıyla tam olarak CÜBBELİ’yi tarif etmektedir! Abdülmetin Hoca’nın, Cübbeli için “Paraya ve Şöhrete TAPAN ADAM!” tanımı da aslında BEL’AM’ın manasını besleyen başka bir ifade!
208. NOT: Mahmud Şevket Ustaosmanoğlu Hoca, Saadeddin Ustaosmanoğlu Hoca'nın ağabeyi! Bilindiği üzere Saadeddin Hoca, Cübbeli hakkında yayınladığı video’da en fazla RASPUTİN ve BEL’AM tabirlerini kullanmakta.
209. BEL’AM b. BAÛRALAR VE MODERN MÜSLÜMANIN SAVRULUŞU
“Onlara şu adamın haberini de oku; Kendisine ayetlerimizi vermiştik. Onlarda sıyrılıp çıktı, şeytanda onu peşine taktı. Nihayet o azgınlardan oldu.” (Arâf 175)
210. Bu ayet-i celile de anlatılan kişinin adı geçmiyor. Onun yerine tavır ve davranışından söz ediliyor. İşte Kur’an-ı Kerim’in üslübu budur. Dikkatler özel isimler, özel yerler, özel zamanlar üzerinde değil de; tavırlar ve hareketler üzerinde yoğunlaşsın içindir.
211. Ayet ve devamının çizdiği hastalıklı tipin belirgin özellikleri şunlardır; Kendisine bir takım olağanüstü ve herkeste olmayan yetenekler verilen alim, ulu, önder kişi, daha önce Allah’ın rızasını hak eden bir yaşayışın içinde olduğu halde sonradan azıyor ve bozuluyor.
212. Kendisine verilen emirlerle amel etmeyip onlara sırtını dönüyor ve şeytanın askeri oluveriyor. Vahiyden uzaklaştıkça azgınlaşıyor. Ayetleri ve hadisleri ihtirasları uğruna kullanıyor. Azgınlığının temel sebebi makam-mevki, mal-mülk, şöhret-servet sevdasıdır.
213. Bu tipler şahsiyetlerini kaybederek, “köpek gibi” bir çanak yal uğruna her türlü zillete eyvallah eder hale gelirler. Ayette geçen şahsın gerçek kimliği Hazret-i Ali, İbni-i Ömer, İbn-i Abbas, Mücahid ve İkrime hazretlerine göre BEL’AM b. BAÛRA’dır.
214. Bel’am tipi dini tahrif etmenin en üst temsilcisidir. Bu ve bunun gibi tiplerin, Firavunların, Nemrutların, Hamanların, Karunların temel özelliklerini şöyle sıralayabiliriz. A) Kendi ırkını, zalimde olsa kendi ırkının rejimini destekler.
215. Hak olana karşı gelip “bizdendir” gerekçesiyle batılın yanında yer alır. Sapık rejimin yılmaz bekçiliğine soyunur. B) Dünyacı bir tiptir. Kendisine verilen ilahi emanete ihanet ederek, şöhret servet gibi geçici dünya nimetleri uğruna onları feda eder.
216. C) ilmini ve kabiliyetini zalim/kâfir yöneticilerin hizmetine veren resmi ulema tipidir. Kendisine idarecisinden gelen emirleri, Allah’ın emirlerine aykırı da olsa uygulayan yüzsüz ve onursuz “evet efendimci” bir müptezel.
217. D) İlkeleri olmayan bir ucube. Sözde ulusal birliği korumak için kutsal değerlerini hiçe sayarak her yolu meşru gören ve kendisine verilen akıl ayetini şeytanın hizmetinde kullanan hain.
218. Bu sayılan özellikler kimde bulunursa, o, kendi yaşadığı zamanın ve bölgesinin BEL’AM’ıdır. Kur’an-ı Kerim onlar için sıkça yer, zaman ve şahıs ismi vermez. Çünkü bu tipler, her yerde ve her zaman bulunur. Onlar, bu özellikleriyle tanımak mümkün olur.
219. İşte bu mel’unlara tabi olanların da tüm zaman ve mekanlarda bir tek dini vardır; Madde, para, çıkar, şöhret... İşte dünyevileşmiş modern insanın dini ekonomi, imanı para, kitabı çek koçanı, mabedi banka olmuştur. Bu tipler, dindarsa dinini, davası varsa davasını,
220. her fırsatta paraya çevirme yollarını arar. Müslüman kimliği ağır basıyorsa hizmet, tebliğ, ihlas, cihad gibi kavramları kullanarak sömürür. Şayet imandan yoksunsa halk, köylü, işçi, emekçi, ezilmişlik konularını istismar ederek sömürür.
221. Rejim yanlısı olunca da çağdaşlık, uygarlk, laisizm, milliyetçilik teranelerne sarılır. Hepsinin de mantığı tektir. Hepsi de tüketimi körükler. Hepde rantçıdır. Hepsi de menfaatlerini dinlerinden, imanlarından önde tutarlar. Hepsi de çıkarları gerektiği zaman herşey olur.
222. Hepsi de iktidar ve güç odaklarının etrafında pervanedirler. Cenab-ı Hak, ehl-i sünnet vel cemaati bu çağdaş saldırılardan muhafaza eylesin...
Selam ve dua ile..."
.
Mahmut Şevket USTAOSMANOĞLU
.
İsmailağa Dergisi Genel Yayın Yönetmeni
@threader_app compile

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with 🇹🇷GenÇ HoCaLaR🇹🇷

🇹🇷GenÇ HoCaLaR🇹🇷 Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @islambol_sitan

12 Dec 20
1. Cübbeli Ahmet kime hizmet ediyor?
Cübbeli Ahmet konusunda kafası karışık olan insanları bilgilendirme yazısı olan bu çalışma, Cübbeli'nin Cemaat içerisinde yapmaya çalıştığı "ŞEY"in ne olduğu konusunda yeterince bilgi içerecektir! Ve bu sayede büyük RESİM görülecektir!
2. Malum olduğu üzere “Cübbeli Ahmet” konusu İSMAİLAĞA câmiâsı içerisinde çeşitli sıkıntılara sebep olmaktadır. Bu sıkıntıların sebebi, Cübbeli'nin yaptığı işlerin Cemaat içerisinde tasvip edilmediği halde, yapılanların kabul görülüyormuş gibi bir görüntü oluşturulması! Image
3. Cemaat içerisinden kurumsal olarak bir cevap verilmese de, bu konuda verilen tepkilerin neler olduğu ve kimler tarafından gündeme geldiğini kısa bir çalışma neticesinde göstermek istiyorum. Bu sayede oluşan kafa karışıklılığının bir nebze olsun giderileceğini düşünüyorum.
Read 80 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!