01
אני מבטיח לך, ילדה שלי קטנה, שזאת תהיה הזריקה האחרונה.
#PfizerLeak
שרשור

אני מאמין שמצאתי פגיעות משפטית מכרעת שניתן להשתמש בה כדי לעצור את הניסיון להרוס את הדמוקרטיה שלנו.

מטרת השרשור הזה היא לספק היכרות עם הפגיעות המשפטית הזאת, שתאפשר לכם לקחת בחזרה את החופש שלכם.
02
לפני שאתחיל, הערה חשובה.
בעבר ניסיתי, ללא הצלחה, לגייס עורכי-דין ישראלים שישתמשו בפגיעות המשפטית שגיליתי וייתקפו את הממשלה בבית המשפט.
זה לא קרה.
מדוע?
כנראה בגלל שעורכי דין הם לא כל כך יצירתיים. אל תאמינו לי, תקשיבו לג'ורדן פיטרסון.
@jordanbpeterson

03
אחרי כמה חודשים שבהם לא ראיתי הצלחה משפטית של אלו שניסו לעצור את קריסת הדמוקרטיה שלנו, החלטתי לשתף איתכם במה שאני חושב שצריכים לעשות.

כמובן שעורכי הדין שדיברתי איתם יחזרו שוב על הטענה שמדינת ישראל זה איזה משהו מיוחד ושמה שאספר לכם לא תקף.

לצערי הם פשוט לא מספיק יצירתיים.
04
ביולי 2021 חשפתי את חוזה הייצור והאספקה ​​שהממשלות שלנו חתמו עם פייזר (#PfizerLeak). ההסכמים הסודיים הללו שממשלות ברחבי העולם חתמו עליהם (ולא הוצגו לחברי הכנסת שלנו) כללו בהם חובות והגנה משפטית, שאם נעשה בהם שימוש נכון בבית משפט, עשויות לשמש לעצירת התהליך שבו אנו נמצאים.
05
בחוזה פייזר יש פרצה המאפשרת לממשלות שלנו, לתקשורת, ולכל מי שמעורב בתוכנית החיסונים חסינות מוחלטת (שיפוי) מפני פעולות משפטיות, כולל פליליות. החוזה גם מספק התחייבות לפייזר כי חובה כזו תהיה קיימת מעבר לתקופת הממשלה, ובכך הרשות המבצעת פוגעת בסמכויות הרשות המחוקקת והשופטת.
06
כפי שאמרתי, כתבתי רבות על הנושא. הנה סיכום קצר:
נתחיל בשיפוי - לפייזר ולמדינה (וכל מי שמעורב במנגנון החיסונים).

אחת הסיבות העיקריות לכך שהחוזים נשמרו חסויים היא משום שהחוזה נתן לפייזר שיפוי מוחלט מכל תביעה משפטית נגדם. תסתכל על סעיף השיפוי הזה, שנלקח מהחוזה הברזילאי:
07
ראשית, שימו לב שהשיפוי מכסה לא רק תורת חוזים, נזיקין וקניין רוחני, אלא גם "כל תאוריה אחרת", מה שכולל גם את תורת המשפט הפלילי.

כעת, בואו נסתכל במהירות על חוזה המחקר שנחתם עם ממשלת ישראל:
08
האין זה מעניין שהחוזה נותן שיפוי לא רק לפייזר אלא גם ל"צדדים שלישיים שפייזר…חובה להם שיפוי על סמך המחקר…הפצה, מסחור או שימוש בחיסון" כאשר הממשלות שלנו הן למעשה אלה שמבצעות את תהליך המסחור ומפיצות, מנהלות, כמו גם "משתמשות" ב"מוצר" (חיסון)?
09
האין זה מעניין שתקשורת המיינסטרים לוקחת חלק מפעילות השיווק של החיסונים (הן על ידי פייזר והן על ידי הממשלות), ולכן גם יכולה להיחשב כמקבלת שפיות? האם זה יכול להסביר מדוע התקשורת מעדיפה לפעול על פי הוראות הממשלה (פרופגנדה) ולא לבצע את תפקידה האמיתי?
10
הממשלות שלנו חתמו על חוזה עם גורם זר המזכה בשיפוי למי שלוקח חלק בתוכנית החיסונים. מי שבממשלה, כמו עובדי המדינה שלוקחים חלק מתוכנית החיסונים, מרוויחים מהחוזה הזה כי הם יכולים לטעון שהחוזה נותן להם שיפוי. זאת הסיבה שתוכנית החיסונים שוברת את עקרונות השוויון בפני החוק.
11
הרבה יותר חשוב, הסעיף שמתאר את יישום השיפוי וההתחייבות של הממשלה שבו מהווים שבירה של עקרון הפרדת הרשויות:
12
הממשלות שחתמו על חוזים אלה עם פייזר התחייבו כי המדינה שלהם תמשיך "להיות עם סמכות סטטוטורית או רגולטורית נאותה להתחייב ולמלא לחלוטין את חובות השיפוי".
מכיון שהשיפוי הוא ארוך טווח, המשמעות היא שממשלות חרגו מסמכותן כרשות מבצעת והתקשרו בהתחייבות עבור ממשלות עתידיות.
13
התחייבויות ארוכות טווח חייבות להגיע מהרשות המחוקקת והמחויבות של הממשלה מהווה גם הגבלה לרשות השופטת. לפיכך, ההסכמה הממשלתית לתנאי בו הם "ישמרו על דרישה חקוקה ורגולטורית כזו" אינה חוקית, שכן זהו תפקידה של הרשות המחוקקת, וכן מהוה פגיעה בסמכויות הרשות השופטת לפקח על החקיקה.
14
יתרה מזאת, כאשר הממשלה חותמת על חוזה שבו הם מסכימים ש"הסתפקותן של דרישות סטטוטוריות או רגולטוריות כאלה…תהיה לפי שיקול דעתם הבלעדי של הספקים", היא יוצרת חובה משפטית שבה לישות זרה יש לכל הפחות וטו על האופן שבו הממשלה מיישמת את התחייבותם הבלתי חוקית כלפי פייזר, ובפרט לשיפוי.
15
אעצור פה.
הציטוטים שסיפקתי הם מהחוזה הברזילאי שפירסמתי ביולי 2021. חשיפת החוזה הזה עשה הבדל עצום מכיוון שהוא החוזה היחיד (שאני מודע לו) שאנו יכולים להגיש לבית המשפט כראיה מכיוון שהוא חתום דיגיטלית, ומשום ש …
16
1) בינואר 2021 פרסמה פייזר יח"צ בברזיל שבו היא ציינה כי "מדינות כמו ארה"ב, יפן, ישראל, קנדה, בריטניה, אוסטרליה … ומדינות אחרות, הבטיחו כמות של מנות כדי להתחיל לחסן את האוכלוסיות שלהן, באמצעות הסכם הכולל את אותם סעיפים שהוצגו לברזיל".
17
2) במאי 2021, קרלוס מורילו, שכיום הוא מנכ"ל אמריקה הלטינית עבור פייזר אך היה ראש פייזר בברזיל בשנת 2020, העיד בפני וועדה פרלמנטרית בברזיל ובה הוא אמר כי פייזר דרשו את אותם תנאים לרכישת חיסונים נגד COVID19 מכל המדינות. קרלוס מורילו אמר את הדברים הבאים:
18
"התנאים שפייזר ביקשה מברזיל הם בדיוק אותם תנאים שפייזר ניהלה עליהם משא ומתן וחתמה עליהם, ברגע זה, עם יותר מ-110 מדינות בעולם.[…]מנקודת המבט של העקביות הבינלאומית שלנו, בהתחשב ב-מצב מגיפה, בהתחשב בתהליך פיתוח החיסונים שלנו, אלו היו התנאים שנקבעו והתקבלו על ידי 110 מדינות…"
19
אני מאמין שאנחנו יכולים להגיש את החוזה הברזילאי לבית המשפט עם הצהרת יחסי הציבור של פייזר ועם עדות המנהל הבכיר כהוכחה לאקטואליות של החוזה הברזילאי, לטעון שע"פ פייזר הממשלה שלנו חתמה על אותן התחייבויות, לטעון שהחוזה מפר את עקרונות הדמוקרטיה שלנו, ולדרוש את חשיפת החוזה וביטולו.
20
אני מצרף את מה שכתבתי על הנושא לאחרונה (מאמרי "מנדט פייזר"), וכן אספק קישור למאמר הבלוג שלי שבו תוכלו למצוא את הניתוח הכמעט מלא שלי של החוזה הברזילאי.
ehden.substack.com/p/the-pfizer-m…
ehden.substack.com/p/the-pfizer-m…
ehden.substack.com/p/the-pfizer-m…
senseofawareness.com/2021/07/31/pfi…
21
אם מעולם לא שמעתם על #PfizerLeak, קראו פה. זה מכסה את מרבית מה שפירסמתי על נושא החוזים וכל פרופיל הבטיחות של הטכנולוגיה שהחיסונים משתמשים בה (#COptiGate).

ehden.substack.com/p/pfizerleak-t…
22
אני מתאר לעצמי שאותם עורכי דין שבעבר הודיעו לי שאין שום סיכוי שזה יעבוד לא יאהבו את השרשור.

כפי שג'ורדן פיטרסון אמר, זה צפוי כי הם לא מסוגלים להודות שהם לא מסוגלים לחשיבה יצירתית. אל תתפלאו אם תראו מטר של העלבות, חזרה על מנטרות (זה לא אותו חוזה) או התעלמות מוחלטת. זה כבר קרה.
23
כפי שהסברתי בסדרת הכתבות של ה-#PfizerMandate

אני מאמין שרק דרך העמדה של שופטים מול העובדה שחוזה האספקה של החיסונים מכרסם בסמכויות שלהם אולי הם יעשו משהו בנידון.

בקשר לפוליטקאים? ספרו להם שהחוזה מחק אותם ואז הם אולי יעשו קולות שכאילו איכפת להם מהדמוקרטיה שלנו. לא בטוח בכלל.
24
הדרך היחידה לעצור את הטרוף היא האמת. כל מה שקורה כרגע בעולם זה חלק מתוכנית עולמית שקוראים לה #Agenda21 או #Agenda2030 או #BuildBackBetter ושהמטרה שלה היא שינוי האנושות ושיעבוד מוחלט של מי שלא שייך לאליטות. החוזה עם פייזר הוא הנקודת תורפה של התהליך הזה.

הגיע הזמן להלחם בחזרה.
25
זהו זה. סיימתי.
אשמח עם תשתפו את השירשור עם אחרים. אשמח לדבר עם כל מי שמוכן להלחם עבור הדמוקרטיה שלנו, ושאינו כלוא במחשבה הילדותית שמדינת ישראל חתמה חוזה הספקה יחודי שאינו מכיל את הסעיפים שפייזר עצמה אמרה שהוא מכיל.
הזמן למשחקים עבר.
הגיע הזמן לקחת בחזרה את הדמוקרטיה שלנו.
עדן
"פוליטיקה זה כמו ה-NBA: שחקנים מקבוצות (פוליטיות) שונות נלחמים על האליפות (ממשלה, ראשות הממשלה). לעיתים יש יריבות קשה, לפעמים הם ידידים מחוץ לשדה המשחק (הפוליטי), אבל כולם עובדים על פי הכללים שהליגה קובעת, מי שלא עף החוצה, ומי שעושה הכי הרבה כסף הם הבעלים של הליגה (האליטות)."

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Ehden @ TELEGRAM CHANNEL: T.ME/EH_DEN

Ehden @ TELEGRAM CHANNEL: T.ME/EH_DEN Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @eh_den

4 Jan
1/5
Is "LONG COVID" a myth?
The possibility it is real is very low, this is according to an updated report dated the 11th of November 2021 by an official body that advise the UK government (NICE), based on reviewing the research that claims #LonGCovid is real.

#LongCovidKids
2/5
NICE's analysis of these papers indicated that there is a serious risk of bias when it came to determining whether or not the symptoms found were a result of #LongCovid, and due to to very serious imprecision of the measurements used.

#LongCovidKids

nice.org.uk/guidance/ng188/
3/5
So why our governments, "medical experts", and mainstream media push the narrative you must vaccinate to prevent something which is likely to be a myth?

"More than a million people in the UK are suffering from long Covid"

#LongCovidKids
#LongCovid

bbc.co.uk/news/uk-englan…
Read 5 tweets
4 Jan
1/4
The Israeli government (MoH) contracts with Pfizer:

1st gives indemnification to 3rd parties involved in distribution, administration and use of the vaccine.

2nd is because Israel's MoH is involved in the "distribution, administration and use of the vaccine".

#PfizerLeak ImageImage
2/4
Since the Israeli government and the Israeli Ministry of Health falls under the definition of a third party from Pfizer perspective (PLUS since the 2nd agreement is a research agreement) the Israeli government & everyone in the MoH are exempt from legal liability.
#PfizerLeak
3/4
Since "any other theory" includes criminal law theory, the contract provides anyone who is involved in the vaccine program an indemnification, including from criminal charges.

This is why the Manufacturing and supply contracts are confidential: they are illegal.

#PfizerLeak
Read 4 tweets
20 Dec 21
THE PFIZER MANDATE - SLAYING THE DRAGON.
Thread

What does mythology teach us about powerful beings, and how can we use it to bring back a state of hemostasis into our lives?

Thread
01/

(don't forget to use "show replies")

#PfizerMandate
02/
In 1977 a small-budget movie was released and got little attention. In its core, the movie plot was based on old mythological stories that have been enshrouded in our human memory from time immemorial.

#PfizerMandate
03/
The movie included mythological elements that had an important message about the never-ending struggle between good and evil, light and darkness, life's vitality and power. The name of the movie, which I'm sure you have never heard before, was … "Star Wars".

#PfizerMandate
Read 30 tweets
18 Dec 21
The Pfizer Mandate.
Thread
How the mandate Pfizer was given to provide vaccines has created in Israel a new social class, and what does the mandate means for the rest of the population - not only in Israel, but around the world.

(expand using "SHOW REPLIES")

01/
#PfizerMandate
02/
One of the key events, which later led to the creation of the state of Israel, was the League of Nations decision to mandate the British empire to administer the territories of Palestine and Transjordan, following the end of World War I in 1918.

#PfizerMandate
03/
"a mandate is a binding obligation issued from an intergovernmental organization (e.g. the United Nations) to a country which is bound to follow the instructions of the organization." (wikipedia)

#PfizerMandate

en.wikipedia.org/wiki/Mandate_(…
Read 32 tweets
30 Oct 21
@CristianTerhes, @SincicMEP, @ladyonorato, @AndersonAfDMdEP, and other MEPs who wish to know about the EU contracts:

I EXPOSED THE PFIZER CONTRACTS, I EXPOSED THE EU CONTRACTS IN A SERIES OF ARTICLES.

PLEASE SEE THE THREAD BELOW.

PLEASE DM ME!

Thank you for your courage
Ehden
Start with:
#PFIZERLEAK - CRIMES AGAINST #EU-MANITY.

HOW THE EUROPEAN COMMISSION DECEIVED EU MEMBER STATES, MEPs, AND EU CITIZENS.

The story behind the biggest European Commission (EC) regulatory scandal of all times.

#PFIZERLEAK - CRIMES AGAINST #EU-MANITY - THE PREQUEL EDITION!

WHAT DID THE MEMBER STATES COMMIT TO WHEN THEY DIDN'T OPT-OUT OF THE EC AGREEMENT WITH VACCINE MANUFACTURERS AND WHY?

Read 4 tweets
21 Oct 21
#PFIZERLEAK - THE MULTIVERSE EDITION.
(thread)
After months of mostly ignoring my work, the world's media SUDDENLY started to talk about the Pfizer contracts, while, at the same time, it continues to ignore my revelations.
WELCOME TO THE PFIZER EDITION OF DARK SIDE "JOURNALISM"…
We live in a multiverse. In one universe lives most of the people who are following mainstream media, where news is being censored and information is heavily filtered to match a well constructed narrative, and where my work does not exist.

This thread is about our universes.
I first realized that I live in "another dimension" when the editor of @guardian, to which I complained about an article they published (on September 10th) about the Brazilian Pfizer contract which I exposed without referencing me, suggested to amend it.
theguardian.com/global-develop…
Read 57 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(