Herkese merhaba;
Bu floodu uzun araştırmalarım sonucunda uzun vade satmamak üzere aldığım ve düştükçe alım yapmaya devam ettiğim #kriptoparalar için hazırladım. Yatırım stratejimi anlamak için de bu floodun en sonuna eklediğim flooda göz atın..
#strax bu ürünü ilk aldığım fiyat 1.4$ ve sonrasında %300 yaptığı zamanları hepiniz gördünüz, bir tane bile satmadım. İlk satış planladığım fiyat 100-150$. Ben uzun araştırmalar yaptım evet ama tüm araştırmalarımı buraya sığdırmam çok zor olacak.
kriptokoin.com/bu-altcoin-bir…
#egld bu ürün de en çok güvendiğim ürünlerden birisi. Düştükçe ekleme yaptım hep. maliyetim 90$ seviyelerinde. Audi ve farklı şirketlerin haberlerini sizinle paylaşmıştım daha önce. Çok dolu bir ekibi var. İlk satış yapacağım fiyat 1500$ fiyatları olacak
google.com/amp/s/uzmancoi…
#xvg çok güvendiğim ve uzun dönem için yatırım yaptığım başlıca ürünlerden birisi. Maliyetim 0,020$ seviyelerinde. İlk satış yapacağım fiyat aralığı 1-3$ fiyatlarıdır. Ekibi, ortaklıkları, gizlilik anlayışı ve haberleri ile ön plana çıkacağını düşünüyorum.
#sol bu ürün çok farklı bir #kripto arkadaşlar. Ekibi, amaçları, iddiaları, anlaşmaları çok çılgınca. Ama geçmiş referansları ve ortaklıkları açısından benim güvenimi kazandı. Maliyetim 35$ seviyelerinde.
kriptom.com/solana-sol-ned…
#hnt de aynı #sol gibi çok daha farklı bir konumda benim için. Ayrıca @ProfDemirtas ın bu iki üründen aldığına yemin edebilirim ama ispatlayamam :) hatta #egld de almış olabilir, biraz analizim kuvvetliyse😂 #hnt için maliyetim 13$ civarında.
google.com/amp/s/www.tekn…
#lına bir dönem bas bas bağırdığım ve düştükçe en çok alım yaptığım ürünlerden birisidir. Analizlerime göre 1$ seviyesini görmesi hiçde sürpriz olmayacaktır benim için.
google.com/amp/s/www.coin…
#dıa da güvendiğim bir #kriptopara dır.
Maliyetimin altında, şuan benim maliyetim 1,75$ seviyelerinde. İlk satış yapacağım fiyat 100$ seviyeleridir.
kriptopara.com/dia-coin-nedir…
#wtc özellikle son haftalarda en çok aldığım ve düşüş olursa almaya devam edeceğim ürünlerden birisi. Maliyetim şuan 0,75$ seviyelerinde. İlk satış yapacağım fiyat 400-500$ seviyeleridir.
coin-turk.com/waltonchain-wt…
#xvs en çok zararda olduğum ürünlerden birisidir. Maliyetim şuan 75$ seviyelerinde ancak hiç panik yapmıyorum. Zamanı gelince hareketini yapacağını düşünüyorum. İlk satış yapacağım fiyat 800-1000$ seviyeleridir.
#gxs maliyetim 0,85$ seviyelerinde. İlk satış yapacağım fiyat 200$ seviyeleridir. Benim için farklı konumlandırmışım ürünlerden biridir kendisi. Arkasındaki ekip ve ortaklıklarını sayfalarına girerek görebilirsiniz.
#bts de çok ilginç olan bir ürün bence. Maliyetim 0,10$ seviyelerinde. İlk satış yapacağım fiyat 15-20$ seviyeleridir.
coin-turk.com/merkezi-olmaya…
#trb de güvendiğim ürünlerden birisi. #eth geliştiricilerinden oluşuyor ekibi. Ortaklıkları ve haberleri ile fiyatın bir anda sürpriz yapabileceğini düşünüyorum. Maliyetim 80$ seviyelerinde.
kriptokoin.com/tellor-trb-ned…
#fıro sonradan aldığım bir ürün. 6,6$ fiyatından aldım, bir kaç gün içinde %100 e yakın kâr vermişti satmadım. Sizlerle de paylaşmıştım. İlk satacağım fiyatlar 1500-2000$ seviyeleridir.
Arkadaşlar bu ürünlerden başka da aldığımı söylediğim ve eklemeler yaptığım ürünler de var.
#zec #cream #phb #fet #band #dent #xem #chz #knc gibi.. illaki unuttuklarım olabilir. Ancak rastgele seçmedim hiçbirini.
Bu ürünlerin sadece bir tanesi ile ilgili yaptığım araştırma ve analizi sizlerle paylaşmaya kalksam bu flood yetmez emin olun. Siz asıl ürünlerin kendi profillerine, ortaklıklarına, ekip üyelerinin geçmişlerine ve referanslarına kendiniz de bakın.
Ayrıca elimde olan başka ürünlerde var, ancak maliyetim çok düşük olduğu için burada paylaşımlarını yapmıyorum. Mesela #xrp #eth #btc #dot #dash #ltc gibi bir çok ürünü hala taşımaya devam ediyorum. Yukarıda paylaştıklarım sosyal medyaya giriş yaptıktan sonra aldığım ürünler.
Sonuna kadar okuyan arkadaşlara teşekkür ederim. Son olarak #kriptopara piyasası ile ilgili uzun vade ve ayı-boğa sezonları ile ilgili flooduna ekliyorum buraya👇🏻

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with len sassaman

len sassaman Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(